Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

tinakul
5. nov 2007

Arabes ☹ to je blbé - ked sa niečo lepí, tak sa lepí... ale nebojkaj prídu lepšie časy - teraz ked mala naša Sophi rok a pol sme boli na kontrole refluxu a všetko o.k. - už nemusíme chodit - ale trvalo to rok a pol kým z toho vyrástla 😵 Musíš len všetko dodržiavat, čo lekári vravia 😉
Eros veru ja si to uvedomujem, tak preto tolko hajinkám, potom nebudem môct 😅
No Astor s tebou som si tu dávno nepokecala 😒 Fakt ta tu je malokedy vidiet 😖

eros
5. nov 2007

Klasika nikde nikoho 😠 😠

eros
6. nov 2007

petrzalka furt nic co robite ked tu nehnijete 😀 😀 😀

arabeska
7. nov 2007

caute
tina,ja dufam ze sa vsetko coskoro zlepsi.

ja teraz uz vobec nemam cas,muz je xory jak pes a ja mam tym padom odieta viac.boze ja uz som nervozna z neho 😅

aa ozaj sme dnes boli na poradni a branuso krasne pribral(nastasie) ma ze 5600g 😵 😵 no ale co ma to vsetko stoji to jeho papanie...

eros
7. nov 2007

arabes bud rada len koj a koj.jej ten musi byt ako baculka a vsetko naj k 2mes 😀 😀

arabeska
7. nov 2007

erosku dik 🙂 a nie nei baculko,je taky normalny.david bol ovela buclatejsi 😅

eros
7. nov 2007

no len tvoj keed sa narodil bol slonisko 😀 😀

arabeska
7. nov 2007

slonisko?3400g je podla teba vela? 😕 😕

tak tvoje deturence boli krpci ale podla man mal branko v pohodke porodnu vahu.david mal az 3800g to bol slonik 😀

eros
7. nov 2007

no ajmoja segra mala tolko co davidko a je z nej mega slon tazsi skoro odomna a maly v pohodicke vaha keby tak oji tlko vazili rodim asi len cisarakom 😀 😀

arabeska
7. nov 2007

erosku no a vidis a davidko je taky stuplik on veru slon uz asi nikdy nebude...kedze ja jeho tato je xrt 😅

eros
7. nov 2007

no a oj comylsis co je ma 14kg a ma 5rokov a 100cm mal tusim v septembri.

no len oja segra nejedla ale zrala co mala vypit vypila duplu uz neviem kolko vtedy mala mes 😅

eji
8. nov 2007

my mame 14,5kila uz a 92cm

eji
8. nov 2007

kubo mal pri narodeni 4300g 😅

arabeska
8. nov 2007

eji tak ako?uz pripravujes oslvau?co dostane kubik?

eji
8. nov 2007

inac tieo 3tyzdne kazdy ut., str., stvrtok robim hostesku na 3hodinky v biznis centrach 😉

arabeska
8. nov 2007

a v ktoryx?a co tam robis?

eji
8. nov 2007

robim hostesku pre nescafe tieto 2 tyzdne v apolle biznis centre

arabeska
8. nov 2007

hehe a okolkej?dojdem ta kuknut🙂

eji
8. nov 2007

budem tam v utorok od 11-14 by som atm mala byt,a le sopm do cca pol2, dojdi, nabalim ti kavicku....
a inac, davas brankovi tak tie vaja?

arabeska
8. nov 2007

eji ano davam ,sorac musela som odbehnut,mne maly vraca uz asi 5 hodinu 😢 😢 vsetko co spapa z neho v momente leti ja uz nevladzeeem

eji este mi to pripomen a je urcite dobehnem,mne tam kusok robi manzel

eros
8. nov 2007

ar len vydrzzzz a daj mu cmuka aj davidkovi

arabeska
8. nov 2007

erosku ved mi ani nic ine nezostava 😅

eros
8. nov 2007

no to hej len vydrzat no i ked na daco je to dobre ze schudneme 😀 😀 😀

arabeska
8. nov 2007

erosku kiezby

eros
8. nov 2007

a neni pravda???ci priberas?

arabeska
8. nov 2007

ja mam zase problemy zo stintou zlazou,buduci tyzden idem k lekvarovi zase budem na liekox 😖 ale dufam ze to skoro podxytime

eros
8. nov 2007

no apytala si sa ze ked kojis ci maju dake pri ktorych mozes?a kedy zacne skola?

arabeska
8. nov 2007

skola?hm ved ja nemam sancu nastupit kedze maly odmieta flasku a vsetko ostatne takze zase odkladam... ☹ ☹
a hej su aj take lieky ktore mozem pri kojeni.

musim uz ist,muz uz ide spat takze ja sa idem trapit s brankom ☹

eros
8. nov 2007

ar drz sa neboj prejde to uvidis

eji
9. nov 2007

ty kokos, arabes, ani za toho svateho si neviem spomenut, co radila sestricka v nemocnici jednej mamicke, nejaky babsky recept, ked zena koji, aby to male nevygrckalo, a apomahalo to...