Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eji
3. dec 2007

co prosim??a ja ze co tu nie ste....
preboha, co vam bolo????

eros
3. dec 2007

eji malej bolo hrcka sa jej vytvorila tak jej to rezali a boli sme od stvrtka do dnes tam a naposlednu noc sme dostali daku virzu grcfaciu.takze co do malej dostanem to da von ☹

eji
3. dec 2007

no pekne, a museli jej to vyberat?

arabeska
3. dec 2007

erosku ale kedy ste tam boli vy?ja som tam bola uz na pol 9 a smsku som si vsimla az ked som bola na ceste domov,boze xuda zuzinka,posielam moooc pusiniek

eros
3. dec 2007

ano uspali ju a rezali a nehali jej dren aby jej to vytekalo.ale bola zlatucka ani raznecekla ked jej vymienali gazu ci prelepovali este dr za nou chodil jedna skoro ziarlila a hovorila ze vidno ze sa mu paci bo len na nu chodil kukat a ine deti len prebehol 😀 😀 len sme si daku virozu doniesli mala len grcka odvcera ☹ 😠

arabeska
3. dec 2007

erosku tak ryxle uzdravenie,xuda moje majinke

eros
3. dec 2007

ar boli tam aj ine deticky by si sa moc naplakala.a co mate nove vy???my sme tam tusim dosli na 10 k chirurgicke a maly granko ako??mliecka dost???

arabeska
3. dec 2007

mliecka dost,granko sa ma fajn a celkom sa mame fajn 🙂

eros
3. dec 2007

takze super to je vyborne.

co je s verulkou???

astora
4. dec 2007

ahojte babulky je tu niekto ? 😉

verulka
4. dec 2007

verulka ma chore ditko, sama som po chorobe a makam dso skoly 😝 proste klasika pokojny predvianocny cas 😀 a kuk na nove brusko 😉

arabeska
4. dec 2007

astor ja osm tu 🙂

verul,krasne brusenko,podla man to bude baba,uz som o tom presvedcena 😀 😀 😀 no a tusaka stale nemas?

eros
4. dec 2007

verul ja len teba spomeniem a ty uz tu 😀 😀 pekna maminka a som strasne zvedava co to bude z knderka ci baba alebo chlapos

arabeska
4. dec 2007

eros daj typ 😀

arabeska
4. dec 2007

tip 😔

eros
4. dec 2007

no ja fakt neviem no ked nemozem typnut dvojcata bo tam je len jedno no hadam bude baba neh maju 50 na 50 😀 😀

astora
4. dec 2007

no konecne sa niekto ukazal ani som si nevsimla ze ste napisali uspavala som deti

arabeska
4. dec 2007

no ja som z toho magor ake i/y je typ?

eros
4. dec 2007

s maakym tusim

astora
4. dec 2007

ahoj arabes ako sa ma drobec inak pozerala som foto malych ste tusim robili kopirakom 😀

arabeska
4. dec 2007

a ty si napisala tiez s tvrdym 😀

ale ja uz idem muz ma vyhana,brnako sa pokadil a on ho neprebali a xce ist on zavislacit,boze nex uz mame spojazdnene oba pocitace 🙄 🙄

arabeska
4. dec 2007

astor.no to vsetci hovoria 😀😀

eros
4. dec 2007

no vsak som okopcila od teba 😀 😀 vsak sa mas vratit do skoly coskoro tak davam na teba 😀 😀

astora
4. dec 2007

odo mna nikto nekopiruje to by ste museli mat dvojky 😀

arabeska
4. dec 2007

no moja gramatika neni nic moc 😔 😔

ale uz ficim

eros
4. dec 2007

astorka tak tyipujem mas tam 2 icka 😀 😀

ar nevadi budem opakovat

verulka
4. dec 2007

babulky, treba vydrzat este par dni 😉 ar, stale sa mi sniva o chalanovi...feeling vsak nemam- mam pre mna momentalne bezpohlavne ditko 😀

astora
4. dec 2007

co mi tipujes tip je myslim z makkym i

eros
4. dec 2007

ja viem ze s maakym ale ked chces dvojickovo tak pisem aj y i 😀 😀

astora
4. dec 2007

ahoj verul pekne brusko