Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
2. jan 2008

a este kakal????

arabeska
2. jan 2008

erosku on tusim od 3 kakal 15 krat 😖 😖 bezne kaka 5 krat za cely den 😔

eros
2. jan 2008

no to je vela 15x 😕 😕

eros
2. jan 2008

ozaj dake ine tekutiny mu davas????ako prevarenu vodu alebo cajik?

arabeska
2. jan 2008

kojim ho stale dehydrovany neni ,fontanelku stale kontrolujem .len je trosku mrzutejsi inak mu nic ine neni,nemozu to byt zubky?no v kazdom pripade ideme zajtra k lekvarovi

eros
2. jan 2008

no mozu,ale to je vela 15x mne mala kakala menej ked sme mali hnacky,ale aj tak potrebuje pit no ale nechcem ti do toho moc frflat alebo hadat

arabeska
2. jan 2008

erosku on nexce pit nic ine okrem mojho mliecka,to uz som tu vela krat spominala takze preto u nas nehrozi nic ine,on ked uz vie ze ma pred ustami lyzicku or flasku tak zavre usta a zacne plakat 😖 doki na pohotovosti mi povedal ze moje mliecko staci len ho musim castejsie prikladat

a ja som rada ze mi takto radis a do nicoho mi nefrfles 🙂

eros
2. jan 2008

aha tak dr vie lepsie nez ja.ani lyzickou by nechcel ci si este neskusala???a ozaj odsavas???

arabeska
2. jan 2008

ako som pisala nexce ani lyzicku ☹ a hej este odsavam ,lebo stale mi nepapa z neho tak ako by mal 😢

eros
3. jan 2008

no sak tro nevadi ked pribera len zamrazuj budes davat do pokrmov.cely maoj adko je ten tvoj granko 😀 😀 tiez len prsko 😉 🙂 no vie co je dobre a co robi dobre tebe 😀 😅 😵

elia
3. jan 2008

Arabeska c. 21. Pozeram tu ake problemy ma onedlho cakaju, drzim palce nech je malinky cim skor fit.

arabeska
3. jan 2008

ahoojky,tak boli sme u lekvara a vraj to mal asi zo zubkov,ale bral mu pre istotu aj vyter,vpondelok budu vysledky tak hadam tam nic nebude...
ale dnes mi kakal iba 3 krat co je jeho normal 🙂

elia,no veru ja som si tiez pred 6 rokmi myslela ze davidko bude stale iba zdravy ale zial to neni pravda ☹ ozaj uz viete co budete mat?ake mena mate vybrate?
som dnes volala kamoske ale nebrala mi to tak skusim este zajtra

eros
3. jan 2008

no super ar a informuj aky bol vyter 😉

eros
4. jan 2008

eji to co je malemu??????sa poprhlavil ci komare ci co to je?

astora
4. jan 2008

caute chybala som vam ??? 😉

eros
4. jan 2008

astor samozrejme ze ano skoda ze sme krpcov neodfotili u teba s malou ☹

astora
4. jan 2008

no ved nabuduce uz hadam ano

eros
4. jan 2008

no nabuduce kedy bude?????ked tvoj neni doma aby ma videl

astora
4. jan 2008

no kedy chces zbalis nunu a si u mna ja sa budem tesit aj krpci mozno uz aj pusu malej daju 🙂

arabeska
4. jan 2008

cauko

erosku kubik ma atopicky exem tak to je asi ono,xuda male ☹

ste mali rande?a bez nas???? 😲 😠 😠

eros
4. jan 2008

ar nikdo nic nehovori tak sme si dali male rande.

chudacik maly kubko neh kupi ten krem kurna musimist kuknut nazov

eros
4. jan 2008

nechcem mudrovat ani sa mudrou nechcem robit ja som pri malom pouzivala takytokrem aj malej davam teraz EXCIPIAL U LIPOLOTIO

astor sa dohodneme mozem kedykolvek teraz

arabeska
4. jan 2008

erosku ma nestviii ja tu furt vypravam o stretnuti este aj ked som bola u teba som ti to vravela a ty takto?tssss

a myslim ze eji urcite na to nieco pouziva,oni su urcite aj u dokiny sledovany

eros
4. jan 2008

no ar len nik nehvori ani astorka a mala som to na skok tak kedy dame stretko???povedz si

eji
4. jan 2008

booooooze, videli ste??ena uz porodila 😵 , krasny je ten maly

arabeska
4. jan 2008

ja som vedela 😀 v maminkax pisali 😀 a maly ej ozaj krasny 😵 😵

erosku mne je jedno aj mozem hocikedy buduci tyzden...

eji
4. jan 2008

eros...no jo, je to atopicky ekzem ☹
dnes som uz boal zrela a psychiatriu, bo ma siel slak trafit, ked ja mu davajm pozor na jedlo a toto ako mu dnes zase odznovu vybehne...vsak slak to traf 😠

eji
4. jan 2008

inac, od noveho roku nekojim, klop klop, neni to zatial vela dni, ale snad to vydrzime...., ale ked am imunologicke stopne a naraidi opat kojenie, tak ma prevrati, lebo uz mi je to az neprijemne 😖

eros
4. jan 2008

no len aby nebol na mlieko dake,ale co narobis.a co mu davas na ten ekzem????

ar mne je tiez jedno len nie okolo 10.1 ci 14.1 alebo skor 16.1 😀 😀 😀 sa utapam v alkohole 😀 😀

eji
4. jan 2008

inaac ja davam do kupela na premastenie tanno hermal, potom mam exciapial a potom modru indulonu....takze mastime o 107