Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

arabeska
17. jún 2008

astor a kedy naastupujes?

astora
17. jún 2008

no este neviem kam nechcem sa do starej prace vratit ale mala by som v den malých 3 narodiek tuším nastupiť

eros
17. jún 2008

no,ale vsak az v septembri pojdes ci nie???

arabeska
17. jún 2008

a nexces do starej pracwe?davas vypoved ci ako?

astora
17. jún 2008

ja neviem ešte zatial hladam novu robotu uvidim ako to cele dopadne

arabeska
17. jún 2008

tak drzim palce 🙂

kape
18. jún 2008

Ahojte.
Prepacte, ze sa Vam miesam do debaty, ale za 2 mesiace rodim a hladam dobreho detskeho pediatra v Petrzalke, najblizsie mame Antolsku - len tam neviem ci su aj normalne ambulancie na poliklinike a potom polikliniku na strecnianskej. Ale ak je dobry-a lekarka moze byt aj inde. Dakujem za rady a kontakty.

misulka101
18. jún 2008

ahoj kape,velmi dobra pediatricka je aj p. zahradnikova ona sa prestahovala s tej polikliniky na strecnianskejdo tych vysokych panelakov pri bille a este vedla nej ordinuja aj p.medzihorska tiez skvela lekarka 😉

eros
19. jún 2008

petrzalkaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak ako stretko kedy bude????? 😕 😀

verulka
19. jún 2008

nooo, rychlo, kym budu prazdniny, lebo to som uz 4detna a to musim riesit "zaujimavejsi" program nez pobyt na ihrisku...s tym ma moji ranoopubertaci poslu dakam 😅

eros
19. jún 2008

verul posli do tabora 😀 😀 neboj najdeme im daku zabavu strazit deti 😀

eros
19. jún 2008

ja by som mohla zajtra asi poobede bo malu ockovali a dnes mala telotku takze 😅 😕 🙄

arabeska
19. jún 2008

ja zajtra nemozem dajme to na pondelok 🙂

eros
19. jún 2008

no hadam budem ziva a nezlomim si nohu.bo asi idem zajtra na junifeeeeeeeeeeeeeeeest 😀 😀 😀

astora
19. jún 2008

pondelok nieee ideme veterinarovi

eros
19. jún 2008

doobeda ci poobede astorko???

astora
19. jún 2008

skor asi doobeda ale aj poobede ja teoreticky môžem

eros
19. jún 2008

no ty hej aj ja hej len ci aj ine mozu 😀 😀

astora
19. jún 2008

jaaj 🙂

arabeska
19. jún 2008

mne je jedno ja mozem hocikedy

eros
20. jún 2008

ar dobre tak sa uz dohodneme na dakom termine teda???? 😀 😀 aby som vedela naplanovat????
ar davidka potom nehavas doma ci das do skolky bo moj ide od pondelka nebude si sunky valat doma 😀

arabeska
20. jún 2008

eros davidko do skolky uz nexodi...uz som to tu par krat spominala 🙂
tak to dajme na pondelok a cas sa prisoposobime

eros
20. jún 2008

ar simylsis ze mam velku pamat co bolo pred 2str 😀 😀
ale moj pojde bo uz dlho nebol

verulka
20. jún 2008

kocky, v pondelok ale skor doobeda, poobede mam trosku fofry vdaka kruzkom..ale vsak aspon na chvilku sa zastavim 😉 jo a vcera som si kupila saty na promocie 😵 take pekne na ramienka, dlzka nad kolena- hlavne ze faldy ukove prekryju 😀

arabeska
21. jún 2008

verul,ok moze byt aj doobeda 🙂

arabeska
21. jún 2008

a pani ing kedy promuje? 😵

eros
21. jún 2008

Ahoj

boal som sa vcera troska odreagovat bola som na JUNIFESTEEEEEEE.mamina strazila obe deti konecne sa citim lepsie.hadam o 2tyz postrazi znova 😀 😀 😀

verulka
21. jún 2008

erosku, tak to zavidiiiim...ar 30.6.- mrk album, mam tam oznamko 😀
kocky, krpec ma 61cm a 5670g a mame reflux, kocik je uz zapadnuty prachom 🤐 stale je vo vaku...vdaka bohu je leto, takze vela plavaam, ayb som mala silu ho nosit 😉 snad sa to rychlo upravi...

eros
21. jún 2008

verul vsak sa necudujem ze tolko ma ked sa narodil ako velkac 😀 😀 chodis na drazdiak????

verul vies ako som sa zabavila sice nie vela ako som zvyknuta,ale da sa to vsak mam aj na prste modrinu od toho stolneho futbalu 😀 😀

arabeska
22. jún 2008

verul,reflux mal aj branusiak to vam veru nezavidime.
hehe aj ja xodim plavat 🙂

erosku😀😀 to je tak ked zenu=matku pustia von 😀 a ja som bola vcera na pivecku 😵