Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

verulka
5. júl 2008

eros, no vsak to my mame stare kolena uz..apson ja sa tak niekedy- to ako dnes- citim 😖
ale inokedy sa citim na ovlea menej...avsak pri mojich krpcoch je ten pezinok aktualny aj skor- staci aby prepukla puberta naplno...uz ich to tak akosi intenzivnejsie chyta 😅

eros
5. júl 2008

teraz to ide verul moc dopredu.moja segra mi uz znarodnila moje plavky a sup ho na matadorku ja v jej veku som musela ist s dospelou osobou.a nehovorim ........o inych veciach

ja sa tiez citim ako tortila,ale to je tym sportom az deti odrastu budem ako 25rocna 😀 😀 😀

verulka
5. júl 2008

erosku 😀 tak to ja duafm, ze budem mladica a kocka do roka a do dna 😀
jo a stym idenim dopredu nestras 😅 vsak uvidime- ajka sa na mna podala teda dost vyrazne, ale nemusi opakovat vsetko 😅

eros
5. júl 2008

verul nepomozeme si aj my sme mali diolikov a chceli sme sa podobat 😀 😀

verulka
5. júl 2008

diolikov 😀 😀 tusim si chytila odo mna chorobu zvana akutne preklepy 😀

eros
5. júl 2008

no teda esteze si ma upozornila bo fakt som si to ani nevsimla takze IDOLikov 😀 😀

verulka
5. júl 2008

ja uz viem rozlustit snad vsetky preklepy 😉 idem do hajan, dnes trochu sor ako vcera 😉

eros
5. júl 2008

verul vsak nao aj ja viem citala som si dake od teba v majpvkach najma pyiol 😀 😀 😀 bru aj ja pojdem papapapapa

eros
6. júl 2008

Ahojte

verul dik za pomoc a maly je zlatucky krasne si spinkal vsak pockaj neskor ked bude partak so svojimi surodencami 😀 😀

verulka
7. júl 2008

erosku no spal 20 min 😀 a kyblik sme vyuzili na plazi hned 😀

eros
7. júl 2008

ste boli tu pri dunaji????to nevadi len ma stvalo,ze som nemala aj ormicky.vsak si bola aj po neho tak musis vyuzit 😀 😀 20min???vsak este spal ked sme odchadzali

digysa
7. júl 2008

Caute baby, nechce sa mi vytvarat nova tema, tak pisem do kazdej bratislavskej, potrebujem poradi a pomoct:
Potrebovala by som najst nejaky modny salon, kde robia vsetko pod jednou strechou: depilacia, manikura, pedikura, vlasy, tvar, masaze....
Pozna niekto taky kozmeticky salon. Napiste mi prosim do IP. Vdaka

eji
7. júl 2008

baby, vy ste mali rande bezomna??vsak pockajte..ziaden sex nebude 😠

verulka
7. júl 2008

eros, uz ako si odchadzala zacal sa mrvit a hned na to otvoril oci a bolo dospate...asi smutil za tebou 😀
eji, bolo nahodne v lebefingeri 😎
digysa, v tomto fakt neporadim 😒

eji
7. júl 2008

ze nahodne,dobre ste si tajne smskovali 😀

eros
7. júl 2008

eji tolko sms by som musela verulke poslat ze by so minula matersku mame na seba stastie v auparku 😉

natana
autor
8. júl 2008

ahojte, viem že som sa strášne dlho neukázala, ale potrebujem radu, už som si aj novu temu vytvorila, ale tam asi nikto nekukne. surne potrebujem zmeniť detsku lekárku a neviem ku komu mam isť (teda ak by ma aj chcela zobrať nejaka), neviem ktorá je dobra a ktorá nie. Myslím tým niekde na Strečnianskej alebo na Znievskej. Prosím píšte aj klady aj zápory, lebo na tu moju som poriadne naštvaná. dakujem.

eji
8. júl 2008

a preco si na tu tvoju tak nasrata??
my mame Mudr hlavacikovu a som s nou spokojna, lebo nedava hned atb., ona je na znievskej

natana
autor
8. júl 2008

eji, no ani ta nasa nedava hned, ale už sa mi 2x stalo žemala hrhlala ako tuberak a dva t. jej davala len sirupčeky a raz bol z toho zapal pluc a teraz sme išli k zastupujucemu dr. a ma zapal priedušiek. a toho je viacej, ale skoda rečí, proste nevie ani poradiť, kazdy na nu nadava, a ja som už aspon trikrát chcela isť inej ale nakoniec som si povedala, že snad už pojde do dochodku, alebo sa umudri, ale nic z toho.

eji
8. júl 2008

a ako sa vola ta lekarka?

natana
autor
8. júl 2008

obernauerová

eros
8. júl 2008

miri ozval sa niekdo????

natana
autor
8. júl 2008

nie , kašlú na mňa ☹

verulka
8. júl 2008

natana, ja chodim ku spanikovej na fedinku a som spokojna. Sla som k nej po vybornych referenciach, ked som sa nastahovala sem do petrzalky...ale ine dr ani nepoznam , tak ze neviem poradit 😉

eros
8. júl 2008

verul pekne foto 😉

natana
autor
8. júl 2008

diky verulka, ja som už z tej našej doktorky na nervy, tak už inu možnosť nevidim, ale najradšej by som bola, keby to bolo tu pri nás, nech to deti nebudu mať daleko ked budu vačšie.
a kolko ma cca rokov? či nepojde za chvilu do dochodku

verulka
9. júl 2008

natana, myslim, ze dochodk este riadne dlho nehrozi, ale netusim kolko mozemat rokov..ja to neviem tipnut, ale max 50 si mylsim 😅
eros, nastal cas na zmenu, dakujem 😀

eros
9. júl 2008

no treba image menit daj si sprite 😉 😀

kedy dame stretko????

verulka
9. júl 2008

niekedy na bud. tyzden, lebo zajtra mame total full program a v piatok si ich veziem na splav 😉

arabeska
9. júl 2008

jej stretko zeby konecne? 😀 😀