Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
24. nov 2008

ja som vam uz vsetky moje napady povedala 😅 😅 😅

vypekat? boooze este nie. tak o dva tyzdne 😉

ssissi
24. nov 2008

capy a co ides vypekat? medvedie labky a vanilkove rozky? 😀

capy
25. nov 2008

labky nemusim. rozky, lepene, potom kokosove gulky, uvidim ci aj medovnicky a nakoniec tiramisu. kamoska robi oblatky a trubicky, tak to si skocim vzdy ku nej 😅 .

a vy co robite?

capy
25. nov 2008

no idem do hajan.dobruuu 😔 😔 😔

eros
25. nov 2008

No ja mam tusim kefacovy katalog,ale ten tesco nemam.je to tazke pre mojho krpca.bo jeho tusim nic nebavi tak dlho najma 5min a potom aj zabudne co ma doma.az kym ho netrkne ze ide daco hladat.

ja asi vypekat medovnicky a co mi deti dovolia 😀 😀 bo aj vianoce si musim nachystat sama bo hrosik (mangel) ma rannu na stedry den a pride az po 18h to bude zasa nervy pre mna 😀 😀

eros
25. nov 2008

capy ja som o takom case kukala film kym si sa dosla rozlucit 😀 😀

eros
25. nov 2008

capy nabuduce ked pojdes okolo Nam.hraniciarov a lachovej tak maj nadstavene usi a netelefonuj 😀 😀

capy
25. nov 2008

nebodaj si na mna kricala? 😅 😅 😅

eros
25. nov 2008

jasneeeeeeeeeeee vsak aj viki si to vsimol

eros
25. nov 2008

nehovril ,ze daka opica brese???

capy
25. nov 2008

nie , do mna treba kopnut. sli sme sa do skolky opytat ci sa im neuvolnilo miesto ale riaditelka tam uz nebola a boli sme na vasom ihrisku 😉

eros
25. nov 2008

capy nauduce zoberiem aj tehlu.bo inac 1x som cez teba prefrcala kym som si nevsimla maleho ciapku az potom som 2x na teba kricala capy a ty nista tak som pokracovala dalej.

kopat do teba nemozem bo kym by si si ma vsimla by si bola sama modrina 😀 😀 😀

capy
25. nov 2008

skus to. aj sa mi zdalo ze na mna niekdo krici capy ale tym ze som telefonovala tak som tomu nevenovala pozornost. myslela som ze sa mi to len zda 😅 😅 😅

eros
25. nov 2008

ked tolko nespis sa ani necudujem 😀 😀

dobre ja uz idem hajovat maj sa tu pekne 😉

capy
25. nov 2008

tak dobru 😔 😔 😔
a vazne do mna nabuduce aspon drgni 😉

ssissi
25. nov 2008

ahojte baby,
nejako tu driemem 😅
Tak ze vas aspon pozdravim.
Eros, nestresuj kvoli darcekom, ak ti pomoze, ani ja este nic nemam 😉 .

capy
25. nov 2008

ssissi tak co nejdes haji ked sa ti drieme 😉

capy
26. nov 2008

dobru noc 😔 😔 😔

eros
26. nov 2008

capy ak ta spoznam este podla vikiho capice tak ta aj podknem dobre?????
a co si robila tak dlho hore?????

capy
26. nov 2008

pisala som si na koniku a kukala telku. potom sa myly zobudil ze je hladny a tak som sla spat.

eros
26. nov 2008

capy zasa si sla okolo mna.ja si asi kupim megafon bola si na furdekovej a drzala si uplackane babo 😀 😀

capy
26. nov 2008

to bola kamoskina mala. nevedela zaspat a uz bola taka mrzuta. chudatko. povedala som ze musis do mna kopnut 😀 😀 😀

eros
26. nov 2008

budem do teba kopat ked mas dieta na rukach???cosi pockam si na lepsi okamih 😀 😀

capy
26. nov 2008

ok tak cakaj 😀 😀 😀

eros
26. nov 2008

neboj aj ked budem mat 80r svih mam dobry teda budem mat len samrlik musim potom zobrat 😀 😀 😀

capy
26. nov 2008

dufam ze ked sme teraz boli vonku tak si na mna nekricala. boli sme na vasom ihrisku 😉

eros
26. nov 2008

capy neboj tam som dnes nebola vyhybam sa tomu ihrisku 😀 😀 😀 takze som nekricala 😉
ale idem do hajan bru

capy
26. nov 2008

eros dobru 😔 😔 😔

arabeska
27. nov 2008

caute,ako sa mate?

eji,dodatocne kubikovi vsetko najsamlepsie k 3 rockom 😵

erosku,preco sa tomu ihrisku vyhybas? 😕

eros
27. nov 2008

ar pretoze vzdy odchadzame z revom.minule sa aj o hracku trhala a neviem zrazu bola cela od piseku neviem ci ten chlapcek to na nu vysipal ci co.ked sme dosli az v suske mala piesocek tak nateraz sa vyhybame 😉