Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

olianko
17. máj 2007

eros no konecne somsa dostala na net.ALex bola nejaka velmi uplakana a zaspinkala len pred chvilkou 🙂 som zvedava do kedy 😅

astora
17. máj 2007

ahojte konečne mam nový kočííík sa teším 😀

arabeska
17. máj 2007

ahoj,astor a aky?

olianko
17. máj 2007

ano astorka aky kocik mas? 🙂

eji
17. máj 2007

natana, ja byvam aj s oliankom na vysehradsej..spominana jama

astora
17. máj 2007

pozri album olianko perego aria twin

arabeska
17. máj 2007

eji,som si teraz precitala tvoj porod,ty kokso.to co bolo za tapu?akos a volala?xuda moje...
astor jeej uz som kukla velmi peknyy 😵

olianko
17. máj 2007

pekny 🙂
ahojky eji este nespis? 🙂

astora
17. máj 2007

arabeska dakujem vieš ako sa vytešujem ako male decko

arabeska
17. máj 2007

viem si rpedstavit ja mam kocik uz tyzden doma a tiez sa vytesujem ako mala 😀

astora
17. máj 2007

ale ja som na tento čakala dlho inak pre dvojičky niečo zohnať .... 😔

arabeska
17. máj 2007

no ved to mi je jasne,ja ked pozeram ze pre dvojky nieco bude,je to nie moc pekne alebo prehnane drahe atd...mas to tazke.ale tento kocik je fakt supis 😵

eji
17. máj 2007

hehe, nespim, ale mam sto chuti sa zvalit k drobcovi....cely den som behala po obchodoch....som lahsiao par tisicok 😖
inac, rodila ma Marekova...taka mlada cuza,esteze tam boli mile sestricky... 😉
aj ked ma zarazilo, ked im moj tatko isiel vynadat, ze mi pred ocami klamali...bola som po narkoze, takze nejak som sa branit nevedela...obhajovali tam lekarku, ze to nebola placenta co tam bolo nechane a pritom,som ich pocula, ked sa rozpravali o tom, bo som lezala na rizikovej strane 😠

arabeska
17. máj 2007

eji aj ja som dnes lietala po obxodox ale ja som nekupila nic 🙄
takyx lekarov by som prepustala.vrrrr 😠

eji
17. máj 2007

astora pekny kocik, ale jak kukam, tak mas aj golfky, tie ti nestacia??

astora
17. máj 2007

nie nestačia lebo maly už šuchaju nohami po zemi a ja bez kočika byt nemôžem oni strašne utekaju

arabeska
17. máj 2007

astor,no ja stale spominam ako sme boli spolu naposledy a maly vzdy kazdy inym smero,uf uf mas to veru velmo takze 😔

eji
17. máj 2007

moj popis dnesneho nakupu:
som uz kupovala na dovolenku...
1okuliare baby banz(599sk) a klobucik baby banz(509sk)..
este som kupila taky klobucik s predlzenym zadkom (130sk)
konecne som nasla take pekne nafukovacie koleso, kde sa da dnu sadnut, ze nepadne dole (199sk)
sme nasli suprove topanky v deichmane, take do vody, stali iba (199sk), tak samozrejme sup ho tam
a kupila som malemu plavky v c und a....(175sk)

astora , to ako s tych golfiek suchaju nohami???pri tomto nedociahnu??kolko stoji taky dvojickovsky tandem?

eros
17. máj 2007

no tak chvilku tu nie som a uz to tu leti
no eji mna tiez rodila marekova 😀 ale bol to cisarak.
arabeska uz vstala?? 😀
natana ja som sla len s tou vanickou dobnutra

eji
17. máj 2007

a zajtra plus zaplatit dovolenku, a som na mizine, ked uvidite niekoho pod mostom s kocikom, tak to som ja 😅
inac, vy sa niekam chystate?

astora
17. máj 2007

eji tento ma stal 8700 a ten predtým tie golfky su strašne nizučko tento je vyššie

eros
17. máj 2007

eji a kam ides na dovolenku???
no ja asi budem parit tu v pote 😀

arabeska
17. máj 2007

eji fuha,no dost si nakupila 😉 kde si bola?ja som dens presla cely aupark a aj palace a nic som nekupila 😖
kam sa xystate na dovcu?

arabeska
17. máj 2007

ja by som aj isla ale kedze som tehu tak sa bojim a pojde iba krpec zo svokrovcami a my si to vynahradime buduci rok 😵
eros hehe ze zobudila,mna uz na spanok dnes lame 😀

eji
17. máj 2007

som bola na nam.hraniciarov a potom v avione..maly sa tam paradne pohral v tych novych kutikoch pre deti a na moje pocudovanie tam tentokrat neboli chore deti, tak maly sa mohol jasit
na dovolenku asi pojdeme sem, ked nam zajtra potvrdia volne miesta http://www.invia.sk/lastdetail.php?last=41360045

eji
17. máj 2007

arabeska a maly to v poho zvladne bez teba??, inac nebojis sa, ze bude ziarlit na Branka???

eros
17. máj 2007

jooj aj ja by som sla dakam na dovolenku,ales malou krasavickou asi tazko.
oli moja tiez plakavala a uz je to v pohodicek ale som zistila ze si musi poplakat bo bola unavena a nevedela zaspat

arabeska
17. máj 2007

eji,to vyzera velmi dobre 😉 a ides iba s muzom ci aj s rodicmi?
a maly zu bol pri mori alebo ide prvy krat?

eros
17. máj 2007

no vcera si tu musela dobre dlho buntosit teda v septembrovkach.odkedy si hore?
eji zajtra idem za marekovov pozdravim ju ? 😀

arabeska
17. máj 2007

nevidim dovod preco by to bezomna nemal zvladnut on ix zboznuje a oni jeho tiez,jasne ze si budeme xybat ale on tam bude mat taky program ze na maminku raz dva zabudne 😅
no a moja nocna mora je to ako bude ziarlit 😖 ale zatial vsetko zvlada velmi dobre,dokonca sa tesi.ja sa ho snazim do vsetkeho naplno zapajat aby sa necitil odstrceny....