Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
26. dec 2008

mojmu len ten pribinak,ale co uz hadam neskor bude mat ine chuta a manzelka nebude mat problemy 😀 😀

eros
26. dec 2008

aj moj mangel len studene mlieko a vypije aj liter za den ak nie viac

dobre idem neham prisetor aj inym 😀 😀

capy
26. dec 2008

kamoskin maly dodnes nevipije mlieko ani nezje z gulickami. on len UM a to je tak stary ako moj vikino 😅

capy
26. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ze inym

capy
27. dec 2008

zasa pusto? 😅 😅 😅

eros
27. dec 2008

vzdy husto 😀 😀

eros
27. dec 2008

zabudla som aj lucim sa

capy
28. dec 2008

eros to bol dlhy pokec 😀 😀 😀

capy
28. dec 2008

idem do hajan. skoncil film zakladny instinkt 2. dobruuu 😔 😔 😔

arabeska
28. dec 2008

ahojte,
ako ste sviatkovali?
u ans pohoda,branko mi uz papa ovela lepsie aj ekd to stale neni idealne ale mne to uz staci 🙂 v piatok som bola zurovat hohohoo to bol pocit pit co xcem a nezvonil mobil celu noc no peckaaa 😀 😀

capy
28. dec 2008

ar tak to ti uz je hej 😀 😀 😀

capy
28. dec 2008

ar my sme sviatkovali ulietano a som rada ze je po nich. a to nam na stedry den umrel krtko a zajtra idem na pohreb susede ktora mi bola od malicka ako babka☹ ☹ ☹

no idem dohajan lebo si uz nemam s kym pokecat a nebudem si predsa pisat sama zo sebou 😅

dobruuu 😔 😔 😔

capy
29. dec 2008

zase nikto?

eros
29. dec 2008

capy nato by si si uz mala zvyknut nie ze tu nik nechodi poriadne 😀 😀

ar vidis to aspon si sa bola vyblaznit 😉 😀

capy
29. dec 2008

ahojky

eros
29. dec 2008

caves,ale neboj coskoro ta tu neham bo uz som zaspavala pri detoch kym mi zaspali 😀 😀

co ste dnes porabali?

capy
29. dec 2008

boli sme v meste za tatinom tak sme trosku vymrzli. a zajtra idem k nasim a na pohreb

eros
29. dec 2008

otom pohrebe si tu pisala je to neprijemne

my sme boli tiez vonku a maly sa naobliekal akoby bolo 25C a to si este chcel dat tenisky skoro ma prekotilo na mieste,ale dal si nakoniec boty a troska pomrzol kupila som detom CD/DVD Noddy a Bibi tak sme dosli domenko a cumelo sa mala nevydrzala dlho 😠 😠 kym nedaju pesnicky tak ani nesedi
a uz som ju nadzabala na parapetnej doske otroska dalej ako bola fotena tak hadam zajtra sa spoja nase postele na poschodove

capy
29. dec 2008

no s tym ba si uz mala nieco urobyt lebo ti raz vyleti von oknom ☹ ☹ ☹

eros
29. dec 2008

nevyleti bo tam je hned balkon 🙂 ja mam 2 loggie jednu z obyvky druha detska izba

capy
29. dec 2008

esteze tak 😉

eros
29. dec 2008

ved prave,ale skor pad dolu by sa mi viac nepacil bo hned postel radiator a co ja viem co tak teraz aspon budu mat vasci vybeh ked budu na sebe postele a najma ja budem mat velky vybeh 😀

capy
29. dec 2008

noto poznam my sme si rozbyli hlavu o radiator lebo sm erobili na posteli kotrmelce 😅

eros
29. dec 2008

no ja som sa bala ze bude mat zabavu ze bude skakat na postel,ale nastastie som ju vzdy zobrala skor odtial.a este revala,ze tam nemoze ist

capy
29. dec 2008

no to su jednoducho deti. co uz s nimi 😅 😅 😅

eros
29. dec 2008

neviem dat niekam do klietky???? 😀 😀 kde nic neni? 😀

capy
29. dec 2008

a to by vysli este viac rozkokosene ze uz zasa vsetko mozu 😀 😅

eros
29. dec 2008

no v tej klietke by nemali nic len priestor zaidna postel nic 😀

eros
29. dec 2008

ja idem do hajan bo neviem kedy rano vstanem pri mojich detoch a poobede chcem este niekam kuknut

tak sa lucim len tu moc netrp samomulvou 😀 😀

capy
29. dec 2008

eros neboj. dobru noc 😔 😔 😔