Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
24. jan 2009

ahoj eros ako?

eros
24. jan 2009

Dobre soms a vyclapkala v senci 😀 😀 a hlavne bez detiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bo to by som bola iba v dstskom bazeniku 😀

capy
24. jan 2009

tak to ti je hej. aj ja by som sla 🙂 🙂 🙂 a ani detsky bazen by mi nevadil 😀 😀 😀

eros
24. jan 2009

tam nemozes iba detiiiiiiiiiii 😀 😀

capy
24. jan 2009

ved ja viem 😉 maly tam bol pred mesiacom z babkou a dedkom. a uz sa tesim ked bude tomino vacsi ze aj ja pojdem 😉

eros
24. jan 2009

no teda ja by soms i musela moju priviazat o nohu bo ta by bola iba na smyklavke a kdo vie kam by sla bo ta sa aj doma rada kupe.

a co tu nove?

capy
24. jan 2009

aj vikino. vo vani by bol aj cely den keby sa dalo. a ked ho idem po hodine vyberat tak ze maminka este chvilku a rozmoceny je ako zaba 😀 😀 😀

my sme dnes boli na krste malemu stankovi. bolo fajn len v kostole strasna kosa 😒

eros
24. jan 2009

aj moje sa tak kupu nohy premocene obcas ich nachytam v studenej vode 😠 😠 potom im musim vypustit a napustit teplu bo z vane ani za svet,ale cudujem sa ze maly je vaha a paci sa mu vo vode mala je zato rybka 😀

ja este chvilku pobudnu a potom idem do hajan 😀

capy
24. jan 2009

my sme barani a vodu miluju obydvaja

capy
25. jan 2009

dobruuu nocku 😔 😔 😔

capy
25. jan 2009

zasa cely den nikto?

capy
25. jan 2009

no idem pomaly do hajan. dokoncila som album marcovkam a zistujem ze si nemam s kym pisat. tak dobruuu 😔 😔 😔

eros
26. jan 2009

capy klasika,ze nemas s kym.ja som bola vcera cely den u nasich detibehali po dvore aj som jej poupratovala dom a vecer dosiel muzik s prace po nas.a vecer sa mi tu uz cmarat moc nechcelo bo malu kym som ulozila bolo aj 21h a to nespala zasa doobeda.a chcela som sa aj vyspinkat teraz pojdem zehlit co moc nemusim......

capy
26. jan 2009

eros ved ja to neako prezijem 😀 😀 😀

eros
26. jan 2009

sak si zvykas na samopokec no nie??? 😀

eros
26. jan 2009

capy pekne si porobila album marcovkam 😉 😵

ena
26. jan 2009

capy, vy ste dnes sli s baterkou hladat nejake poklady? 🙂 Filip mal jeden cas tiez baterkomaniu. Este ze dnes nevidel Vikiho 🙂

capy
26. jan 2009

eros dik.

ena my mame tuto manieru uz asi rok 😀 😀 😀

ena
26. jan 2009

capy: viki sa asi boji, ze netrafite domov, ked sa idete takto potme flakat 🙂
Inak, my sme mali namierene do Auparku, ale kym som sa tam zakecala, Filip pobehal po takom blate, ze sme mohli ist tak akurat naspat domov 🙂 Takze nasa prechadzka skoncila po tych asi ani nie 50 metroch od domu 🙂)

capy
26. jan 2009

neboji sa, len aby videl na cestu. lebo ja mu poviem ze nemozme ist lebo je tma a on ved mam baterku 😀 😀 😀

filipko sa este nepolepsil s tym jasenim 😅 😅 😅

capy
26. jan 2009

eros vy mate psika? a aj u vas fici wall-e? 😀 😀 😀

eros
26. jan 2009

capy my nie,ale nasi maju 😀 😀 jasne ze fici esteze nemali vsetko v obchode bo uz chce prezuvky,peracnik ten bohuzial nemali bolo malo kusov.mame hru na PSP2 ani mi nehovor ochvilku si kupim takeho robota velkeho

capy
26. jan 2009

vydela som takeho co maju v holivude. v zivotnej velkosti a aj chodi a rozprava ako skutocny 😅

eros
26. jan 2009

capy to nevadi ze si videla,teraz si nemysli ze ho kupim 😀 😀 😀 aj keby sa asi taky zisiel co by ho aj naucil 😀

eros
26. jan 2009

ani ukazovat mu to nebudem bo bude kricat kupteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 a ak by naliehal poslem ti ucet 😀

capy
26. jan 2009

no aj vikino to videl a on ze aj ja chceeeeem tak som mu povedala nech si pozicia kartu billa gatesa 😀 😀 😀

capy
26. jan 2009

tomino bol prave hore a neako sa mu nechcelo naspat do postielky tak si asi pojdem lahnut k nemu. tak dobruuu 😔 😔 😔

eros
26. jan 2009

capy tak potom aj pre nas kup

bru nocku aj ja pojdem papapapappaa

a ako to zvlada viki v skolke?

capy
27. jan 2009

vikinovi sa v skolke paci tak som rada 🙂 len vstavat sa mu moc nechce 😅