Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
24. feb 2009

verul tak sa rychlo uzdravte ☹ ☹ ☹

verulka
25. feb 2009

ena, no mareka si vzdy pamatam ako obrika..mne ron az tak velky nepride 😀 organizacia bola jednoducha- striedacka 😀 boleli nohy dura, sla som ja, boleli mna, tak siel dro...len nechapem, preco tie nase deti nohy nikdy nebolia 🙄 😀
capy, diky..uz je lepsie..teraz zacne zabava, kedze risko mi od rana tvrdi, ze j uplne ok a chce ist do skoly 😝

ena
25. feb 2009

verul: no asi este fakt nebude ok, ked sa sam od seba do skoly pyta 🙂))))

capy
26. feb 2009

to je fakt asi este nieje zdravy 😀 😀 😀 ale aj mne mama vravela ze som ju v sobotu budila ze sme zaspali do skoly a po chvily stresu ma poslala do postele ze je sobota a mam ju nechat spat 😀 😀 😀

verulka
27. feb 2009

on je divnouch...zatim ma skolu rad a hlavne neznasa byt doma...uz vcera som mala hlavu ako medicimbal z jeho vymyslania 😀

capy
27. feb 2009

to ani vikino. najradsej je vonku a u babky a dedka 😀 😀 😀

capy
28. feb 2009

dobre ranko petrzalka.

dnes idem k nasim. vikino mal meniny tak mu budu gratullovat 😉

pekny dnik, aj ked zamraceny ☹

capy
1. mar 2009

tak uz sme domka. vsetko ok idem sa dat do poriadku. tomino uz haji a vikino sa uz chysta tiez 😉

verulka
2. mar 2009

co sa deje, ani eros nefici..capy chudatko potom samomluvou trpi 😅 vikimu vsetko naj k meninam..sice neskoro ale predsa...a Erosik asi chysta birthday party, zeeee.
arabeska a vy ako?

astora
2. mar 2009

verul eroska som dnes znicila 😀 urcite ma nenavidi a co je s eji ? nikto sem uz nepise ...

eros
2. mar 2009

CAfte

eros fici na facebooku teraz na kona chodim,ale len obcas a to do marcviek

astro neznicila si az tak keby neboli otocky som v pohode este teraz sa mi kruti hlava 😅 😅

astora
2. mar 2009

pohoda v stredu to uz bude super uvidis 😎

eros
2. mar 2009

😀 😀 mne uz je teraz uz ani hlava neboli 😀 😀

arabeska
3. mar 2009

arabeska tgiez fici na FB 😀 😀

verul,no kedy dame ten zur? 😀

capy
3. mar 2009

verul dakujem odovzdam 😉 a na samomluvu si uz pomaly zvykam 😀 😀 😀

verulka
3. mar 2009

akoto, ze mi od vas este nedosli ziadosti, aby som si vas pridala medzi priatelov 😠
ar, noo, narodky sa blizia, takze minimlane zamienku uz mame 😀

capy
3. mar 2009

no idem do hajan 😔 😔 😔

arabeska
4. mar 2009

verul 😀 vyborne ,ale vies ako zamienka na zur sa vzdy najde 😀 😀

eros
7. mar 2009

😀 Capy vsetko naj k meninkam Tomaskovi 😵 😵 posielame pusku tak isto aj vikinovi este co som zabudla 😅

eros
8. mar 2009

Cafte uzite si MDŽ 😀 😀 😀

capy
9. mar 2009

eros dakujeme

vikino je chory tomino mal oslavy takze som sem ani nestihala. pred hodinkou sme prisli od dokiny. krpce spia tak mam chvilku cas. vikino ma dietu tak sme na zemiakoch,ryze,bananoch,jablkach a mrkve. a este soletkach. tak budem mat veselo 😅

idem este nieco pospratavat kym spia 😉

zatial papa

terezka044
9. mar 2009

ahojte baby.. mozem sa pridat? som z petrzalky a cakam prve babo, ako stare mate deti vy? 🙂

capy
9. mar 2009

áhoj terezka kludne sa pridaj. ja mam tomina skoro rok a vikina skoro styri. odkial si?z ktorej casti?

terezka044
9. mar 2009

petrzalka dvory, hned pri inchebe 😉 😉 a ty??
pozeram, mas velmi pekne deturence 😉

guga
9. mar 2009

Ahojte, verne sa hlásim k Petržalke 😉

guga
9. mar 2009

ja mám dievčatko - Mirku a má rok a pol. Celý život bývam v Petržalke a stále neviem ktoré sú Dvory a ktoré Háje 😀 Takže ja som z Lachovej - je to za políciou na Nám. Hraničiarov

eros
9. mar 2009

Guga tak sme susedky 😀 😀 a ani otom nevieme

Ja mam 6r a 2r deticky a hadam tak skoro dalsie nepribudne 😀 😀

verulka
9. mar 2009

erosku, erosku...takze kato ty??? inak vsetko naj nune k narodkam 😵 sice kapanek neskor, ale predsa 😀
guga, tie fotos to mas z CVC na gessayke?
joooj, ja som uz uplne mimo, kedze som dlho nemla male ditko 😀
inak, mame vsi 🙄 teda uz nie..cely den som tyrala ajku a riska 😅

eros
9. mar 2009

Verul ak by ste mali ovcaky hned sme u Vas len treba dat vediet kujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.
a kujeme za gratulation kuk si dala som foto aku tortu som robila 😉

verulka
9. mar 2009

erosku, ovcaky uz mame uspesne z krku...Ron ma estze chvilku cas...dufam...
torta chutnucka...no nastastie daleko odo mna..ja pocas mojej dietky by som aj tak nemohla 😀
baby, co je vhodny darcek na 1.narodky? ja nemam predstav a neterka ma o chvilku rok...