Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
15. mar 2009

ar konecne sme doma. nikomu to neprajem ☹

astora ja chodim do zrkadloveho k vrabcovej.

astora
15. mar 2009

aha tak to je dost odruky mne je blizsia šustekova a s mojou Dr som spokojna dokonca dvojky bez rozmyslania od miminiek rozozna nie ako riaditelka v školke ktora ich vola tamten a henten 😔

astora
16. mar 2009

capy uz vies o tej skolke ? volala si ?

verulka
16. mar 2009

capy, fuha, riadne ste si uzili..mne mal ron rota tiez v januari, ale zvladli sme to doma a nik iny to nechytil 😕
terezka, na hradzi je vela ludi hlavne poobede, doobeda je tam super 😉 da sa tam chodit total v pohode 😉
a tak male babatko podla mna netreba natierat, lebo sa da krasne zabezpecit, aby na neho slnko nesvietilo 😉 Ron mal v lete 3mes a natrela som ho asi 2x..jednoducho na neho neprazilo..i ked hendy je on furt, ale iny ani nebude 😉

capy
16. mar 2009

astora volala som tam. v ich triede je len sedem deti ostatne su chore a pytala som sa a ze vecsina ma hnacky. takze uz viem kde je povod nasej hospitalizacie 😠 ☹

astora
17. mar 2009

no parada ja som ich uz chcela dat zajtra do školky 🙄 teraz co mam urobit ??? 😨

eros
17. mar 2009

a preco to tam nenacapia ze maju hnacky?????aspon v tej adkovej obcas napisu ked sa daka choroba vyskytne

astor asi nic len pockat kym to neprejde alebo si zavolaj dr co ti poradi aka je inkubacna doba a vies co myslim

astora
17. mar 2009

ved to ze moji donesu zo skolky vsetko a ja uz fakt ani do prace nemusim lebo sme stale chori uz nemam na to nervy 😠

eros
17. mar 2009

capy a co ti odporucila dr???maju ostat kolko doma???teda Viki kedy moze ist do skolky ked to je tam????

capy
17. mar 2009

v nemocnici nam povedali ze este 7-10 dni maju drzat dietu. este sme posielaly moc na rozbor. takze ak bude vsetko ok tak v pondelok by mohol ist do skolky. on to uz nedostane. zevraj. 😒

eros
18. mar 2009

Verul vsetko naj k narodkam vela zdravicka a uzi si sviatok poriadne 😉 🙂

astora
18. mar 2009

verul aj ja sa pripajam ku gratulacii
inak dala som dnes detii do skolky vraj v triede ich je 6 s dvojkami 8 tak som zvedava modlim sa aby nic nedoniesli domov 😔

astora
18. mar 2009

verul ja sa pripajam ku gratulacii
tak nakoniec som deti do skolky dala v triede ich bolo 6 s dvojkami 8 tak som zvedava ako to dopadne modlim sa aby nic nechytili 😔

capy
18. mar 2009

aj ja sa pripajam ku gratulacii.

astora tak drzim palceky 😉

astora
18. mar 2009

no tak dnesok mame za sebou uvidime co bude dalej hadam sa nic nestane a bude to dobré

capy
18. mar 2009

snad je uz po tom. my ideme do skolky v pondelok 😉

astora
19. mar 2009

nasi sa uz tak tesili na deti v školke a zas poobede tambola riaditelka 🙄 ja ju tak nemusim 🤐

capy
19. mar 2009

co uz 😒 ani ja ju neak nemusim,ale osobne nic proti nej nemam. je to taky typ 😅

arabeska
19. mar 2009

caute

ja mam decka este stale xore a uz som na nervy...

verulka,dodatocne vsetko naj 🙂 uz to musime ist oslavit 😀

astor,asi by som tu ucku kopla dakam to ako si moze dovolit ix oslovovat henten a tamten? 😲 😠 😠

astora
19. mar 2009

ahoj arabes vies co ta riaditelka nema na decka pekneho slova a deti vola Natala, Xena , ziadne mile oslovenia a mne naposledy povedala so smiechom ze ich stale nevie rozoznat ale ona sa ani nesnazi co uz no nic sa neda robit musime vydržat

eros
21. mar 2009

nazdarek

troska Vas posuniem ar ako deti???aj capy????

astor tiez by som jej nepovedala pani ci ucitelka ,ale henta krava ked nevie

astora
21. mar 2009

ved u nas sa vsetci vyhovaraju ze nevedia rozoznat ale druha ucitelka sa vzdy opyta rano ktory je ktory a dokonca som si zacala vsimat ze pokial su s riaditelkou andrejko sa vzdy pocika 😒 ked su z druhou ucitelkou tak malokedy musim to usledovat a dokonca zacina komunikovat takym sposobom ze vy ma nechapete ? a este hovori vsetko v prikazoch ako general že rozumeli ste co som povedal ? budte ticho a podobne

arabes detičky su už ok ?

capy
22. mar 2009

aj nasi su uz ok. vikino ide zajtra do skolky tak uvidime 😉

arabeska
22. mar 2009

cafte

no detvaky uz su v pohode,zajtra ideme na kontrolu a dufam ze v utorok pojde davidko uz do skoly...

astor,asi by som to riesila s tou ucitelkou ...

arabeska
23. mar 2009

eros,adkovi prajeme vsetko najlepsie 🙂

capy
23. mar 2009

astora ahoj dneska si ma v satni v skolke pozdravila, ze dobry den 😀 😀 😀

eros
23. mar 2009

arabes dikes odkazem ked dojde

hadam zajtra dobre dopadnu na kontrole.a ako maly pokracuje s papanim????

astora
23. mar 2009

capy ja som slušne vychovana 😀 nevedela som či môžem tykať a okrem toho sme mali fofry 😝 ako väčšinou každe ráno

capy
23. mar 2009

jasne ze mozes 😉 aj ja som mala veselo. bol upistany ze nechce ist do skolky. asi tak sa mu chcelo ako mne po dovolenke do roboty 😅 😅 😅

astora
23. mar 2009

ok tak tesi ma ja som martina aby si mi v školke nehovorila astora 😀 i ked niektore ma tu aj tak volaju je to jedno s mnohych mien , že erosko ???? 😎