Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

capy
23. mar 2009

aj ja som martina. tesi ma 😉

astora
23. mar 2009

SRANDA 😀 😀 😀

capy
23. mar 2009

to hej 😉

eros
23. mar 2009

astorka vsak vies ako to je u mna 😀 😀

no ja Vas nepotesimnie som mata takze vykajte 😀 😀 😀

capy
23. mar 2009

eros ok tak dobry vecer pani eros 😀 😀 😀

eros
23. mar 2009

to tak smiesne vyznie,ale zacina sa mi to pacit 😀 😀

capy
23. mar 2009

a nechcete to madam zmenit 😉

eros
23. mar 2009

no este chvilku poprosim 😀 😀

capy
23. mar 2009

ok 😀 😀 😀

eros
23. mar 2009

no uz mozes tykat 😀 😀

capy
23. mar 2009

a povies mi ako sa volas? 😉

eros
23. mar 2009

skus hadat??? 😀 😀 zacina sa to na Z 😀

capy
23. mar 2009

jej ty si dala meno svojej dcere po tebe?

eros
23. mar 2009

Capy ine nemali v tej rychlosti 😀 😀 manzel chcel ine ako ja tak som im trepla neh daju Zuzanku.

eros
23. mar 2009

tak na dnes mi to stacilo idem ja do hajan majte sa tu krasn ebru nocku

capy
23. mar 2009

z dobruuu nocku 😔 😔 😔

capy
24. mar 2009

no idem aj ja uz pomaly do hajan. tak dobruuu noc 😔 😔 😔

capy
24. mar 2009

co dnes nikoho? 😀 😀 😀

adulik16
25. mar 2009

Ahojte,necitala som vsetky Vase prispevky lebo ich je strasne vela,neviem,ci sa aj stretavate alebo si tu len pisete,ale ja hladam nejaku kamaratku,s ktorou by som mohla chodit von a preberat tie mamickovske debatky o cikani,kakani,prebalovani a papani. Mam 5 mesacneho Matuska a nemam ziadnu kamaratku,ktora ma dieta v podobnom veku.Doma sa dost nudim a neviem co robit s takym malym babatkom. Nie je tu niektora,ktora by isla obcas von?Som z Petrzalky z Ovsista a teraz byvam oproti Inchebe.

guga
25. mar 2009

adulik - môžeš to skúsiť aj v téme Blaváčky! 😉 A od kial vlastne si? Viem asi z Petržalky, keď si v tejto téme 😀 , ale presnejšie 😉

capy
25. mar 2009

guga adulik je predsa od incheby. necitas do konca? 😀 😀 😀

guga
25. mar 2009

capy, máš pravdu prečítala som to od konca 😅 😀

astora
25. mar 2009

capy vy ste dnes neboli v skolke ?

capy
26. mar 2009

astora, boli preco? zajtra nejdeme. vlastne uz dneska. ideme na kardio 😅 😉

capy
26. mar 2009

neako pusto tu ostalo. ☹

capy
27. mar 2009

tak si dam dobruuu nocku 😔 😔 😔

dajana31
27. mar 2009

noo, aj ja by som sla rada s niekym von, lebo tu velmi nikoho nepoznam, poznam sice jednu mamicku a je fajn 🙂 ale ta este opatruje popri svojom syncekovi este jedneho chlapceka... adulik, mozeme ist niekedy aj spolu, aj ked ja uz mam 1 aj 3 mesacne dievcatko

jostiak
27. mar 2009

Ahojte, je tu šialane veľa príspevkov, to by som neprečítala ani za týždeň.
Ja by som rada našla nejaku maminu s dieťatkom vo veku cca 2,5 roka. Ja mam syna 2 roky aj 5 mesiacov a jeho kamarát sa odsťahoval a my akosi nemáme moc s kým v našom veku chodiť von. A Jakubko nie je zrovna spoločenský tip, je dosť hanblivý, ale nerada by som ho vylúčila z kruhu detí, lebo v septembri by som ho chcela dať do škôlky. Tak skúšam, či v našej časti nie je niekto, kto by sa s nami rád stretol. Sme z Mamateyovej ulice pri ekonomickej univerzite. Teším sa, či sa niekto ozve...

guga
27. mar 2009

jostiak - ak ti môžem doporučiť, tak skôč do témy "Blaváčky!" je tam viac ľudí a chystá sa tam na budúci týždeň stretko 😉 kludne sa pridaj 🙂

jostiak
28. mar 2009

Guga, dakujem 🙂