Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
18. máj 2007

sa máš aj ja chcem svokru ... taku do pohody ja iba viem že svokru mám 😔

arabeska
18. máj 2007

mati to ma mrzi ze je ta tvoja taka aka je 😔
a co drobci co robkaju?

astora
18. máj 2007

hrajú sa v izbičke sú dnes celkom zlatí

arabeska
18. máj 2007

jej tak to mas supis,to ten moj ma tu oblozil vankusmi a ja sa nesmiem ani pohnut lebo bz mu spadol bunker 😅
no kedy ti da adrej vyxadyku? 😉

astora
18. máj 2007

netuším teraz mam toho viac chcem si konečne najst čas aj na seba teda kaderník, zubar, gynda a podobne takže si bude asi musieť brať volno a to sa niekde odrazi takže neslubujem a ked bude klud dam vedieť aj mala ide do švp tak asi potom.

arabeska
18. máj 2007

no tak ked budes mat toho troska menej tak daj urcite vediet,ja sa na teba uz velmi tesim 😵
nejako mi klesol divne tlak,fuha sa mi hlava zacala tocit ...no nic moc 😖

astora
18. máj 2007

jedine takto, že von cez den to stiham ale navečer neviem ... lebo čo muž neporobi cez den bude dobiehať večer a nebude stihať aj decká

arabeska
18. máj 2007

astor,tak sa dohodnime predbezne tak ze by sme ta dobehli kuknut niekedy v utorok?co ty na to?

eros
18. máj 2007

no uz sa pridavam.som si uspala malu pradlo vyvesala bo uz 2 varku som si dala.a zehlit nebudem bo padam uz na usta od toho mojho sna 😀 som nevyspata ako diabol.

astora
18. máj 2007

čo tak radšej streda ? to už je mala v škole v prirode hm?

arabeska
18. máj 2007

mati nam v stredu idu vyberat mandle nosne takze to urcite nie ☹ ja potom asi pojdem 1 krat von az na to stretko odtialto s konika

astora
18. máj 2007

tak si ešte dame vedieť a kedy by i chcela utorok o kolkej asi ?

arabeska
18. máj 2007

tak to mi je upln jedno ja sa ti prisposobim ja mozem aj doobeda aj poobede,staci si povedat 😉

eros
18. máj 2007

baby co ste dnes varili?poradte bo ja uz neviem co varit 😅

arabeska
18. máj 2007

cestovinky pre mna zo syrovou a pre xlpov z maskovou omackou 😉 ale vonku som si aj tak dala palacinku 😀

arabeska
18. máj 2007

ze xlpov 😀 xlapov to malo byt 😅

eros
18. máj 2007

aha no to by mi asi stary opleskal o hlavu

arabeska
18. máj 2007

hehe ten moj si nedovoli 😀 a preco on nema rad cestovinky???to my mozeme na vsetky mozne sposobi 😵

astora
18. máj 2007

Jani ťažko povedať to bude u nas cestovna horúčka ....

arabeska
18. máj 2007

mati,tak sa ozveme este v pondelok alebo v utorok ze co a ako.ked tak ved sa mozeme na tom stretku stretnut,ci vy tam nejdete?

astora
18. máj 2007

neviem asi nie mne by to vyhovovalo len tu niekde poblíž

eros
18. máj 2007

on nema rad kuracie prsia teda cinu bo moc suche masko a ked tak do zemiakovej placky.no a malyby mi to asi nejedol ten by kcel len ryzu s maskom 😀

arabeska
18. máj 2007

hehe ale sak to nemusis len s kuracim maskom robit 😉
ja zase nemam rada ine masko ako kuracie 😅
a david by ti zjedol iba tu ryzu 😀 on tiez moc na masko neni ale ja mu ho davam aspon po troskax,ved on je skoro ako vegetarian 😅

eros
18. máj 2007

no moj povie ze mali gebuzinu vskolke tak nejedol 😀 ale na rukave hned zistim co mali 😀

arabeska
18. máj 2007

heh to poznam 😀 aj david mi nosi domov jedalnicek zo skolky 😀

astora
18. máj 2007

to asi všetky deti Laura niekedy aj zo školy 😀

eros
18. máj 2007

no ale furt mu opakujem nutieraj bo vyprate ciste aj vyzehlene tricko mu dam a na

eros
18. máj 2007

a zabudla som a to ma vie nastvat bo zasa do spinaveho musim dat a ja tak nerada zehlim 😠

arabeska
18. máj 2007

eros,ja nezehlim moje veci a ani maleho,kupujem mateiali ktore zehlit nterba,ja to neznasam,zehlia sa iba draheho cveci a aj to si zehli sam 😎 😎

arabeska
18. máj 2007

boze mne si tam skacu pismenka ako sa im zaxce 😅