Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
16. sep 2009

no hej budeme sa snazit ale vies ja som v tej skolke mala aj LAuru a vsetko bolo ok a teraz ??? Katastrofa

capy
17. sep 2009

tak sa spravne rozhodni 😉

astora
17. sep 2009

no tak sme zase doma so soplami ☹

capy
17. sep 2009

ahoj sa mi zdalo ze nieste v skolke ☹ ☹ ☹

astora
17. sep 2009

nie nedala som ich lebo naozaj nemienim pocuvat prednasky o obycajnom sople a pocuvat pri tom deti s laringitidovym kaslom co je u nich zdrave dieta nebudem sa rozculovat necham si ich doma kym dosoplia a potom sa uvidi co bude dalej. Inak Adik mi nevie smrkat a vzdy ked kychne tak ten soplik mu vyleti min rok ho nechali cely cas s tym soplikom a este ho ucitelka poslala za mnou ked som dosla so slovami ukaz mame aky mas sopel... to je starostlivost o deti na urovni ....

capy
17. sep 2009

no mas to fakt tazke ☹ ☹ ☹

mirullka
17. sep 2009

Majka, Capy, dakujem za info ohladne toho doktora! 🙂

capy
18. sep 2009

mirulka nemas zaco 😉

annamary
18. sep 2009

hladam volajaku maminu čo tiež by radi chodila na diskoteky raz za mesiac a nemaju kam dat male že by sme sa volako dohodli ako s deťmi. My bývame v Petržke na Vyšehradskej

majkas
18. sep 2009

astora no tak taku ucitelku jak pises ze nechali maleho s vykychnutym soplikom by som asi kamsi poslala 😠
a pokial su chlapci zdravi tak si to s nimi uzi domka 😉

mirka nemas zaco 😉 a vybrala si si?

capy ako noha? hoji sa?

astora
19. sep 2009

caute baby tak moji uz horuckuju ☹

majkas
20. sep 2009

juuj astora tak nech horucky rychlo ustupia, zelam skore uzdravenie 😉

astora
20. sep 2009

ahoj no dnes maju len do 38 zajtra ideme k dr

capy
20. sep 2009

astora skore uzdravenie chalanom ☹ ☹ ☹

majkas neviem, hadam ano. uvidime vo stvrtok 😉

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
astora
21. sep 2009

capy dik inak vcera som sa rozpravala s jednou mamickou a ta vravela ze jej syn inak chodi s nasimi do skolky ma tiez zelene sople ale nechava ho v skolke a pri tom aj pokasliava hlavne ze chore deti tam nenechavaju 😠 😠 😠

majkas
21. sep 2009

ahojte,

my ideme zajtra na to sono brusk na antolsku, dufam ze nam to nepotvrdia aj ked dneska sme grcali teraz po poslednom papani veeela ☹ si nahovaram ze mozno jej to len proste nesadlo alebo zjedla vela, no uvidime

inac my jeme cim dalej tym kratsie, aj u vas to tak bolo? ako dlho priemerne vam trva jedno dojcenie?

capy
21. sep 2009

astora tak to je sila 😠 😠 😠

majkas drzim zajtra palceky nech je vsetko ok 😉

ja teraz dojcim cca od 10 do 15 minut a ked bol maly tak aj pol hodinku 😉

my sme dnes mali dalsiu havariu. vikino zasa nabral tomina bicyklom. teda riadidlami a zasa si to odniesla tominova hlava, chudatko moje. ☹ ☹ ☹

astora
22. sep 2009

boze capy tento rok je fakt nejaky na urazy a ja uz cakam nech skonci dufam ze dalsi rok bude lepsie
inak uz mi horuckuje aj Laura takze ideme sa poprechadzat k lekarke

majkas nech vam to sono dobre dopadne daj vediet

capy
22. sep 2009

astora ani nehovor. nech uz je koniec roka ☹

a skore uzdravenie.

inak dnes je MHD zadarmo 😉

astora
22. sep 2009

ahojte tak sa zas hlasim Laura 39 horucky drobci uz maju menej min do stredy bud tyzdna sme doma
majkas ako ste dopadli ?
capy ako v skolke ???

capy
22. sep 2009

nech laure rychlo prejdu teploty ☹ ☹ ☹

v skolke v poho. zatial sme zdravy a na nic sa nestazuje. dokonca sa tam tesi. tak uvidime do kedy mu to vydrzi 😉

majkas
22. sep 2009

ahojte,

dik za drzania palcov 😉 chvalabohu sme zdravucki, reflux sa nepotrvdil a aj vsetky ostatne organy co sa dali na sone pozriet (okrem srdiecka lebo to nebol srdieckovy doki) mame v poriadku. akurat jedine co napisal je meteorizmus , zvysena plynnatost v crievkach ale ze to je u deticiek normal 🙂

capy ☹ a nieco vazne, ci ma len Tomasko na hlave bombulu?

astora ☹ alebo radsej to otocme na srandu, este ochoreju mamka aj ocko a uz je to komplet 😀 😉

capy
22. sep 2009

majkas tak super ze je vsetko ok

bombula uz zmyzla. uz je tam len lysaj ☹

a dnes sme bez urazu 😀 😀 😀

astora
22. sep 2009

majkas perfektne som rada ze mate dobre vysledky a inak uz aj ja som chora ☹

capy
22. sep 2009

astora boze na vas sa to lepi ☹ ☹ ☹

astora
23. sep 2009

to hej ☹ co mam robit ale ja naozajj verim ze ten buduci rok uz sa karta obrati a bude konecne lepsie

mm1
24. sep 2009

Ahojte kočky, poraďte mi dobrú pediatričku v Petržalke????

chcem odísť od Jajcaja, nie som vobec spokojna....

majkas
24. sep 2009

astora ☹ tak zelam skore uzdravenie

mm1, na predchadajucej strane som pisla, my chodime k Mudr.Gibalovej do zdrav. strediska na Strecnianskej a zatial sme spokojni

capy
24. sep 2009

ahojte

tak my uz druhy den nosime obe tenisky 🙂 🙂 🙂

mm1 my chodime do vedlajsich dveri k Vrabcovej a som s nou max. spokojna 😉