Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
18. máj 2007

svokrovci su arabes nato aby asi mali klud.bo moja si tiez neberie maleho a to uz ma 5r a este si ho nikam nezobrala sama od seba

eros
18. máj 2007

poziciam

astora
18. máj 2007

eros dakujeeeeem

arabeska
18. máj 2007

no tak moja mama aj moji svokrovci nam pomahaju ja nexapem ludi ktroy maju vnucatka a vobec ziadny zaujem ☹
mna napadla uz aj pestunka,normalne zeby si si niekoho najala.ale to by som sa asi bala 😖

astora
18. máj 2007

aj ja som uvažovala nad tým ale bojim sa

arabeska
18. máj 2007

xcelo by to niekoho kto ma prax,cez nejaku agenturu alebo pripadne nejaku kamosku co ma uz deticky a vies ze sa o ne dobre stara...nemas v okoli niekoho takeho?aspon raz do tyzdna si potrebujes vydxnut

arabeska
18. máj 2007

ja by som sa ti aj navrhla ale ja sa ako tehu bojim ze nebudem dvojky zvladat 😔

astora
18. máj 2007

to by som ti ani nedovolila oni su desný čertici

arabeska
18. máj 2007

ma napadlo ze mam kamosku ktora robila au pairku v amerike a potom aj v londyne a deticky zboznuje a fakt sa ku nim skvelo sprava tak ak by si xcela ja sa jej popytam,hm?

olianko
18. máj 2007

ahojky maminky 🙂 ako sa mate? boli ste dnes vonku? my sme boli poobede na Drazdiaku a dost vela ludi tam bolo aj ked velmi fukalo

astora
18. máj 2007

a kto ju bude platiť? 😉

tinakul
18. máj 2007

No ahojte,
som tu len na chvíločku, ale nedá mi reagovat na tích svokrovcov - Astora je mi to lúto, lebo u nás sa od začiatku bijú a to doslova bijú naši a svokrovci o malú...Najskor sa mi to ani nepácilo, lebo Sophi bola aj je dobré bábo a nechcela som ju nikomu dávat, no ani sa nedalo, lebo som kojila , a dnes???? Och, nasa Sophi je cestovatelka a každý druhý víkend sa strieda - raz u svokrovcov a raz u našich - podotýkam, že ostáva sama vždy na tri dni - piatok, sobota a nedela... 😉 A ked si ju ideme vyzdvihnút, už sa ma pýtajú, kedy príde opat naša milovaná vnučka??? Možno je to aj tým, že je to prvá bábo z obidvoch strán 🙂 No a predstavte si, že mne sa zdá, akoby sme jej ani nechýbali 😉 A dnes to už beriem ako pomoc,,lebo fakt sa nám hodia nejaké tie volné víkendy len pre seba, ako za starých čias 😀

arabeska
18. máj 2007

mati,ona by to podla mna spravila za uplne minimum ak nie aj zadara 😉 mne uz sa velakrat navrhovala ze maleho postrazi ked nebudem vladat.
ak by si mala naozaj zaujem tak sa jej popytam,ona by ti ix v poho aj cez den aj vecer.

astora
18. máj 2007

tinakul mala je u svokrovcov kazdy vikend ale nosiť ju tam treba a chodit pre nu tiež hoci byvaju na 5 min od nas a krpcov si nevzali ani raz a ani neviem či by som ich dala lebo maju k detom taky zvlaštny pristup a ked sa ohradim som hysterka je to nadlho a určite sa mi to nechce prepierať takto na chate kde si to kadekto prečita, ale ver že je mi s toho do plaču 😖

eros
18. máj 2007

kedy ti donesiem putka astor.oli ja som bola vonku,ale moja mala nevie spat dlhsie ako 30min v kociku 😀

arabeska
18. máj 2007

eros a skusala si babysatku?mozno by ti v tom vydrzala dlhsie,nie?

eros
18. máj 2007

neskusla bo pri malom som nepotrebovala nic take jeho ako som bachla a zacitil vzduch bol mrtvi spal 3hodiny ale iba vonku

astora
18. máj 2007

ja jej donesiem makovy odvar nech ti haja 😀

eros
18. máj 2007

myslis ze pomoze?pochybujem

arabeska
18. máj 2007

eros tak to vyskusaj,lebo mam kamosku co jej maly toto iste robila veru v babysatke ti jej vydrzi aj 2 hodinky ked nie aj viac 🙂

eros
18. máj 2007

no neviem ci sa mi to oplati kupovat teraz

arabeska
18. máj 2007

preco by nie?ved to ju v tom mozes nosit aj v roku 😉 staci si len dobru vybrat
ja si to urcite zaobstaram.je to fasa vec aj ked iab tu okolo domu pojdem zo psom nemusim kocik trepat a tak...

astora
18. máj 2007

a ja by som si aku šatku mala kupiť poradte mi 😀 😝

arabeska
18. máj 2007

mati 😀 tu satku by som kupila na adreja a priviazala ho nou doma 😉

astora
18. máj 2007

to by prekusal 😎

tinakul
18. máj 2007

Astora to ti verím a je mi to hrozne lúto ☹
A to už je vrchol, že tak blízko bývajú a žiadna ochota 😒, ale ako píšeš o tom prístupe, možno to je takto lepšie....No fakt sú ale čudní, lebo mi bývame od našich a aj od svokrovcov asi 50km a bud nám ju vždy donesú, alebo odvezú.... no a tých 5 minut ? Však dobre vedia, že si zaneprázdnená s dalšími dvoma detičkami - no nemám slov, ale no neboj na každého raz príde...a určite prídu aj lepšie časy 🙂 ,

arabeska
18. máj 2007

hehe tak nieco speci nanho vymysliet,nejaky obojok ze ked sa vzdiali z bytu dostane brutus sok alebo tak 😀
jejda ten by mi veru dal keby si to cital 😀

astora
18. máj 2007

tinakul pre nich je podla nich jednoduchšie ked ja sa dotrepem tam ale ohlad na to že sa s malou musim učiť a ist aj von vybehať deti tak to nikoho nnapadne ja som ta zla že k nim neprídem

astora
18. máj 2007

Janka už ide hore domou.. 😀

arabeska
18. máj 2007

mati do zadku ix nakopat,no ale nic uz s tym nenarobime ☹