Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

majkas
4. mar 2010

tip na dovolenku http://www.kupele-teplice.sk/articles/605/ aje to aj tu www.hups.sk (treba kliknut nalavo na dovolenky s detmi)

inak ahojte, my vsetko po starom len mame dost velke sople tak v noci je u nas "veselo"
ale dneska to uz vyzera lepsie, uvidime jaka bude dnesna noc

capy ako vam idu cvicenia?

capy
4. mar 2010

ahoj majkas celkom sa snazi, ale mame este neake problemy. napr. so zabkou

a nech vam sopliky rychlo prejdu.

ja davam doporiadku trosku kuchynu. kupila som novu pracovnu dosku a umyvadlo. snad to bude vyzeat lepsie 😅

majkas
5. mar 2010

capy tak super a potom pofot tu novu dosku 🙂 a umyvadlo si kupovala nerezove ci take kameninove ci ako sa to vola co su teraz novinka?

my by sme potrebovali vymenit bateriu v kuchyni lebo nam okolo nej tecie ako je to vyzrate od kamena ale netusim jak to mam pomerat a aku kupit, nepoznate niekoho kto sa v tom vyzna a vedel by to pomerat a potom pripadne aj prist vymenit?

astora
5. mar 2010

majkas krasne fotky mala je rozkošna 🙂

capy
6. mar 2010

majkas super fotecky.

zajtra pofotim. umyvadlo som kupila nerezove. take z toho umeleho kamena by sa mi do mojej kuchyne nehodilo. a inak ked sme to prerabali tak som musela este utekat do enta a kupit novu vodovodnu bateriu 😅 lebo ta co tam bola,ked sme ju dali dole bola strasne hrdzava 😝 a ked sme ju dali naspat tak mi tiekla 😅

majkas ja som sla do enta s tou starou a povedala som ze potrebujem tento priemer a bolo 😀 dokonca som kupila presne taku istu aka tam bola predtym. a vymenenie nieje az taky problem. to bolo to najjednoduchsie na celej prerabke 😉

my sme dnes oslavovali meninky a este ideme v nedelu k nasim. a o dva tyzdne nas cakaju narodeninky

majkas
6. mar 2010

dakujeme za pochvaly 🙂

capy tak dodatocne a zeby uz aj rovno dopredu 😉 vsetko najlepsie 😉

a to ste si komplet sami vsetko menili? mm mi prave vravel ze na to asi treba hasak aby sa to dobre dotiahlo a ze nema tak sa musime este niekoho popytat

capy
6. mar 2010

majkas hej uplne sami. a hasak nepotrebuje. dotiahli sme to normalne klucom 😉

dakujem za chalanov. 😉 😉 😉

capy
6. mar 2010

tak tu je ta moja kuchyna https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... ale este to chce neake upravy 😉

majkas
7. mar 2010

capy uz len klasicky kuchynsky neporiadok chyba k dokonalosti 😉 ale asi nemate velku kuchynu aspon to tak vyzera ze je taka mensia. ale doska je dobra a ste sikovnu ked ste to zvladli sami

capy
8. mar 2010

majkas hej kuchyna je taka malinka. a dakujem za pochvalu 😉

majkas
10. mar 2010

halo, halo zas sa ideme pochvalit, stvornozkujeme vpred! musime mat sice motivaciu, este neprisla na to ze to si moze len tak spacirovat, ale aj tak sa tesime 🙂

capy
11. mar 2010

majkas tak gratulujeme 😵 😵 😵

majkas
13. mar 2010

ahojki, dakujeme

a este som vam chcela napisat k tomu jej stvronozkovaniu, tak najlepsia motivacia zatial bol pusteny vysavac 😀 to vystartovala jak namydleny blesk, parkety neparkety, smyka sa nesmyka, proste ideeeee 😀

chceme dneska ist do tesca na zlate piesky kedze toto u nas rekonstruuju a nic sa tam neda najst a chcem aj minut tie kuponiky na oblecko co mi dosli a tu v tescu mi ich nevzali lebo ze to ken na oblecko F&F aj ked na kupone je vyznacene aj cherokee a kamoske ho vzali na zlatych aj na cherokee oblecko, tak drzte paluchy 🙂

pekny dnik zelam 🙂

capy
13. mar 2010

majkas aj my sme mali dnes havarijny stav doma. vo stvrtok vecer k nam prisli pani,ze v sobotu rano pridu burat wecko. a ja ze preco ved nam nic netecie. tak o dve poschodia nad nami maju probleb a az po nas to treba vymenit. tak som im povedala ze ak to daju do povodneho stavu tak co narobim. tak tu boli asi do druhej 😠 apotom som do piatej upratovala. a statistika? jedna zlomena kachlicka, a kvapkajuci ventil, ktory mi pridu opravit az v pondelok. teraz tam mam kyblik do piesku 😅 tak mam nervy a este som bola doma sama s tominom 😒

a ako ste obysli v tescu? kupili ste nieco peknucke?

majkas
15. mar 2010

capy tak to je na slak trafenie, tak hadam to daju do poriadku

a kuponik mi vzali bez problemov, kupili sme tie trojpacky pyzamka, tielkove bodynka a opalovacky na leto 🙂

capy
16. mar 2010

tak ujo sa samozrejme neukazal 😠 😠 😠 musim ist zajtra na bytove nech ho sem poslu 😒

dnes sme si spravili pekny dnik. boli sme v avione. a kupili sme chladnicku, PS3, logicke hry a neake oblecko tak sa vytesujem 😵 😵 😵

aj vy ste super nakupili 😵

majkas
17. mar 2010

capy tak hadam si im to na tom bytovom natrela 😠 🙂

juj tak vy ste riadne minali, ste vyhrali v lote? 🙂

a kuk neda mi sa nepodelit, ale chce to zvuk http://picasaweb.google.sk/kusnir.peter/Tamarka...

capy
20. mar 2010

ahojte, tak pripravy su v plnom prude, na dnes koncim. este rano neake drobnosti a hostia mozu chodit 😵 😵 😵

majkas tak na bytovom som pochodila tak 50:50. radiator som vybavila.dnes mi ho uz aj zmontovali,ale ti pani co nam to tu burali vraj neboli od nich, musim ist za spravcom a spytat sa jeho. 😒 ale nie zajtra ma tomino narodeninky a vikino ma o dva tyzdne tak sme im boli dajake darceky pokupit. a nasla som tam chladnicku ktoru som si uz davnejsie vybrala a bola v akcii no tak nekup si ju 😀 😀 😀 (na splatky)

a ten link mi nefunguje ☹ ☹ ☹

genialna
24. mar 2010

Ahojte baby.. kedze mate taky dobry nazov temy, chela by som sa spytat ci sa najde niekto na spolocne kocikovanie v Petrzalke.. Okolie Tesca, Vysehradska, Budatinska... a neviem este ake ulice su naokolo.. 😉
Samotnej je to nudaaaaa... 😒

lenocka84
24. mar 2010

ahojte
ak je tu medzi Vami este nejaka tehulka a chcela by cvicenie v snop-e mam 5 vstupov na permanentke a nestiham ich uz docvicit. tak piste IP

capy
24. mar 2010

genialna rada by som s tebou kocikovala ale my uz skor na motorke alebo na ihrisku, snad sa ti podari najst neaku mamicku s malym babatkom 😉

genialna
28. mar 2010

Capy, no dufam aj ja.. 😉 Do BA som sa privydala, takze moc ludi tu nepoznam. No a mlade mamicky absolutne nie.. 😉 Ale tak nejako to uz dokocikujem, aj ked sama.. 😉 ....pozerala som tvoje albumy, mas dvoch krasnych huncutov.. 😉 To musite mat doma ale radosti.. 🙂

capy
29. mar 2010

genialna, dakujem za chalanov. 😵 😵 😵 aj mala dominika je zlatunka a ako sa krasne smeje 🙂 . drzim palceky aby si si nasla neaku kamosku s ktorou budes kocikovat 😵

genialna
30. mar 2010

Capy, dakujem a tiez za Domcu.. 😉 Ide leto, uz to moze byt len lepšie.. 😵 Tak mozno niekedy o rok na ihrisku... 😀

capy
30. mar 2010

genialna budem sa tesit 😵 😵 😵

capy
4. apr 2010

vsetkym vam prajeme veselu velku noc

majkas
14. apr 2010

ahojte po dlhom case, este stale zijeme 😀

my sme boli na velku noc na velku noc na vychode, spravili sme riadne prekvapko kedze nas nikto necakal 🙂 ale vsetci sa tesili a aj Tami si rychlo privykla. najviac sme sa obavali cesty (bez prestavok je to cca 6hodin ak nie su zapchy) ale aj to nasa mala hrdinka zvladla vcelku statocne. aj si pospala,aj sa pohrala aj poplakala tak mamka musela robit smieskovinky ale vydrzala a to je hlavne. najviac sa jej pacilo v restauraciach ked sme si dali pauzu na obed 🙂

a inac mame 4 zubky, sme teaz za zajka smejka, lozime o 106 a vstavame vsade kde sa len da, najradsej sa momentalne taha hore o moje teplaky, ved trocha adrenalinu neuskodi ked je to take nestabilne 😀 a kriklunstvo nam ostalo, ked nie je po jej tak horor, neviem po kom to ma 🙂

capy originalna velkonocna foto, ozaj jak na pohladnicu 🙂 to kde ste boli pozerat ovecky?

a vitam novu maminku genialnu aj s Dominikou 🙂 ja byvam pri Drazdiaku co je celkom blizko a uz som sa dohadovala s tolkymi maminkami len nejako to nie vzdy vyjde lebo deti maju iny rezim, cize sa neda dopredu planovat 🙂 asi fakt az ked budu uz spinkat len raz denne napr cez obed tak potom sa uz to kocikovanie da v pohode dohodnut

pekny dnik zelam

katrin79
14. apr 2010

ahojte, som tu davno nebola
majkas/no gratulujem k zubkom, my sme stale bezzubi.....ja dufam, ze jej nejaky narastie 😀
inak Laura uz je tiez strasne akcna, stvornozkuje mi po celom byte, vsetko dava do ust co najde, takze stale musime davat velky pozor, aby nieco nevyparatila, stavia sa uz na nozky, len sadnut si spat nevie, tak vzdy sa cela hodi naspat a potom reve 😎 no musime sa este doucit....

genialna-skoda, ze si z inej casti, ja byvam v ovsisti pri ekon.skole, hned by som sla s tebou kocikovat, ja uz som niekedy na nervy z toho, ze furt sama s malou beham s kociarom kade-tade, bolo by fajn mat taku spolukocikovu kamosku 😉

capy
14. apr 2010

ahojte tak konecne sa tu niekto ukazal 😀

my sme boli minuly vikend v bojniciach s marcovymi pohromamy. bolo super 😵 😵 😵

majkas dakujem za pohladnicu. to sme boli v eurovii a tam boli zvieratka so salasa, co je v stupave 😉 inak mala zvladla super cestu. my sme celu prespali, lenze nam trvala len dve hodky 😅 a gratulujeme ku zubkom 😵

katrin neboj laurinke zubky urcite vyjdu. a sa vravi ze cim neskor vyjdu, tym dlhsie vdrzia 😉