Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

strihalka
25. nov 2012

@boise aj ja jsem total drevo ;)

boise
26. nov 2012

@strihalka to by sme boli skvela dvojka 😀 😉

strihalka
26. nov 2012

@boise a kolik to stoji?

boise
26. nov 2012

@strihalka http://www.studiorelax.sk/cennik-a-rozpis/cennik tu je cennik, 3 eura tusim na hodinu je 😅 ale ked kupis permanentku tak samozrejme lacnejsie a potom uz nemozes cuvnut 😀 pohravam sa aj s touto diabolskou alternativou 😀 😀 😀 lebo ked kuknem na svoje kila tak strach 🤐 😝

strihalka
26. nov 2012

@boise chces to jako novorocni predsevzeti nebo jeste do vanoc?

boise
26. nov 2012

@strihalka no akoze tak mozem aj ako novorocne predsavzatie, ked sa pridas tak pockam 😉 aspon nebudem mat cierne myslienky ked budem ladovat na vianoce 😀

kikuska11111
1. dec 2012

Caute dievcata :D
Pripajam sa, tiez byvam v Petrzalke a doma mam 2 mesacnu dcerku 🙂 Hladam nejaku kamosku na kocikovanie, kedze v mojom okruhu znamych ziadna baba s dietatkom nieje, nemam si s kym poriadne pokecat 🙂
nemali by ste nejaka zaujem? 😀

janka2307
16. jan 2013

Ahojte, máte niekto skúsenosti s Detským centrom Srdiečko v Petržalke?

boise
7. feb 2013

@strihalka tak co? mas este odhodlanie pridat sa ku mne a ist proti davu v studiu relax? 😀 😉

strihalka
7. feb 2013

@boise Popravde?V patek zacinam s dukanovou dietou...a achcem pro muze prekvapeni ze budu dopoledne cvicit...doma sama s Michael.....Prijd dopoledne k nam a budem se hecovat u nas😀

boise
7. feb 2013

@strihalka 😀 😀 😀 tak k domacemu pohybu som sa ja uz vyhecovala, ale to mi nako nestaci, chcem sa poriadne strapnit, nech ma to prejde a nemrham energiou na nieco co ajtak nikam nevedie 😀 😉 Fiha, dukanovka, na to ja nemam gule 😔

strihalka
7. feb 2013

@boise nie?peto...mm s diky ni schdoil 13kg 😲 😲

genialna
7. feb 2013

Ahojte baby.. aj ja som z Petrzalky.. Hladam nejaku maminu s kt. by som mimo kocikovania chodila aj niekde cvicit, prip. plavat a podobne.. Sama sa neviem donutit a fakt mam v plane do leta so sebou nieco urobit.. 😉
@boise jeee, chodis ro Relaxu co je oproti tescu?? ...to mas na mysli? na co tam chodis??

boise
7. feb 2013

@genialna ja tam nechodim na nic, len sa hecujem ze tam chcem ist a nemam s kym 😀 😀 ale berem len totalne dreva ako som ja 😀 😀 😉 ano to myslim...tak co? si dost drevena? 😀 😉

boise
7. feb 2013

@strihalka fuuuha no ja sa bojim takych prudkych diet, ja som len upravila stravu a chcem skusit cvicit no...

genialna
7. feb 2013

@boise aha... tak to je este lepsie ako som cakala.. 😀 Tak to si mozeme ruky podat.. Pokus o zumbu cista katastrofa u mna (to som skusala po prvom porode a prave tam v Relaxe), vo fitku som v zivote nebola.. Stale len planujem a sama sa neviem donutit do nicoho.. Takze ja sa rada pridam.. aspon nebudem traposit sama.. 😀

boise
7. feb 2013

@genialna vyyyborne, presne teba hladam 😀 ja som rozmyslala najskor nad tou zumba night...nikdy som necvivila nic take, ale vyhoda je ze je tam tma vtedy, cvici sa vecer o 19:00 tusim ci 19:30 😀

strihalka
7. feb 2013

@genialna odkial primo z Petrzky jsi?

genialna
7. feb 2013

@boise ja som chodila prave na tu po tme.. 😀 Asi po 5 hodinach som sa zacala aj chytat.. Chodilo tam aj kopec zien v pokrocilom veku a neskutocne dobre im to islo.. Tam som prisla na to, ze tancovanie nie je moc moja parketa.. 😀
Ako pozeram tie instruktorky, tak aj tie sa tam za ten cas pomenili.. Pozerala som ten rozvrch http://www.studiorelax.sk/dwn/rozpis.pdf tak mozme to ist niekedy skusit.. 😉
Prip. nesla by si kuk aj na Body forming? 😉

genialna
7. feb 2013

@strihalka Byvame na Vysehradskej.. A ty?

boise
7. feb 2013

@genialna no najhorsie je ze moj muz chodi domov tak o 18:30, takze ja mozem len tie vecerne radovanky 😀 😝 ale mozno by jeden den spravil vynimku a dosiel skor, len to sa neviem ci bude dat...body forming...akoze ja sa ani k spickam na nohach nezohnem, mam pocit ze mi vyleti stavec a rozmalti okno 😅 😀 myslis ze po mne nebudu chciet nake ohybanie? 😀

boise
7. feb 2013

@genialna ha ja na budatinskej, to sme bliiizko 😵

strihalka
7. feb 2013

@boise
@genialna ha ha ja Wolkrova, lae kde ste vy, vubec netusim😀

boise
7. feb 2013

@strihalka ja hned oproti tescu 😀 a @genialna kuuusok dalej 😉

genialna
7. feb 2013

@boise no ja teda neviem presne co je bodyforming, ale skor som si myslela ze to je take poskakovanie a rozhadzovanie rukami a nohami.. 😀 K spickam na nohach sa nezohnem ani nahodou ani ja.. 😀 Ale tak ked sa ti na to neda, tak mozme zatial skusit tu zumbu a niekedy ked by manzel dosiel skor, mozme vyskusat aj ten bodyforming.. 😉 aspon budeme mat uz nejaku kondicku.. S ktorou som ja momentalne na bode mrazu.. 😀
Nooo... a budatinska je fakt blizko.. 😉 @strihalka Wolkrova je od nas troska od ruky.. to uz je niekde ako je Aupark, nie?

strihalka
7. feb 2013

@genialna no v podstate pred cestu od auparku...jak je nam. hranicaru..

boise
7. feb 2013

@genialna no dobre, tak uz len si urcit datum, ze kedy dame prvy pokus o pohyb 😀 Sorry dievcata ze odpisujem tak poredsie, ale pecem kysnuty kolac 😀 😀 😀 😀 nech je co potom zhadzovat 😀 😀 😀 🤐

boise
7. feb 2013

@strihalka ale zas nemas to k nam az tak daleko...captava trojka je vzdy zaujimavejsia ako dvojka, nepridas sa predsa? 😅 😀 oni uverejnuju na FB aj videa z hodin, myslim ze o nas potom natocia celovecerny film 😀

strihalka
7. feb 2013

@boise komedii 😀 tragikomedii draha😀

strihalka
7. feb 2013

@boise porozmyslam ano🙂