Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

genialna
7. feb 2013

@boise noo, kedze je uz stvrtok, tak tento tyzden by sme sa na to mohli psychicky pripravit a buduci tyzden si dat premieru.. 😉 Hm.. co tak utorok, prip. stredu?? .. neviem ci to funguje stale rovnako, ale ked som tam chodila vtedy strasne daaavno, tak bolo treba zavolat a objednat sa... Takze v pondelok by som tam prip. brnkla a popytala sa, prip. nas objednala.. 😉

genialna
7. feb 2013

@boise @strihalka boze moj, len to nieeeee... 😀 ..lebo to si tam okrem uteraka a vody budem musiet pribalit aj prilbu.. 😀 😀

boise
7. feb 2013

@genialna ok, dohodnem vecer s mm ze pojdeme a dam vediet teda ci utorok ci streda....operem leginy, pripravim tricko 😀 😀 😀 atd 😀 prilba je tazka btw, navrhujem papierove vrecka s vystrihnutymi dierami na oci 😀

strihalka
7. feb 2013

@boise no takze ja mam prvni problem vyreseny...nemam co na sebe.-D
mam iba soupravu na tenis coz ej tilko a srtkova sukne😀 boty mam saovky nejake desive modre😀

boise
7. feb 2013

@strihalka 😀 ja mam len tie leginy, aj to len jedny, na druhych sa cez rit taha velke pustene ocko 😀 😀 😀 nevydrzali napor mojej zadnice 😝 Ale ty hras tenis? tak toto si zamlcala, to si isto ohybnaaaa 😉 😀 no v sukni by si prinajmensom vynikla...prave si prehravam v hlave ze ktore tricko by bolo vhodne, ale nula zaznamov najdenych...tenisky su tiez take pochybnejsie, ale vsak tma tam bude 😀 snad teda...

strihalka
7. feb 2013

@boise tenis primo ne, le chodili sme pred tehu na badminton s mm.To je sport ktery me fakt bavi🙂 tak dkyby se nekdo nasel, tak idme hend🙂

genialna
7. feb 2013

@boise ooki... a mooooze byt.. 😀 Alebo taka ta kukla co maju deti.. 😀

genialna
7. feb 2013

@strihalka ale ved tam sa chodi aj v suknickach.. 😉 A ako pise @boise bude tam tma.. 😀 ..resp. len take to osvetlenie ako na diskoteke.. 😉
Ja oblecenie zatial radsej neriesim.. TO poriesim operativne.. 😀 😀 😀

boise
7. feb 2013

tak @strihalka bude mat suknu, ja len leginy, tricko nemam, a @genialna ty zatial nemas nic, tak super, urcite zaujmeme 😀 😀 😀

strihalka
7. feb 2013

@boise😀

genialna
7. feb 2013

@boise 😀 😀 😀 tak to urcite ano.. ..btw, kysnuty kolac upeceny?

genialna
7. feb 2013

@boise kedy mas narodeneho maleho? ..chodi aj do skolky?

boise
7. feb 2013

@genialna nechodi do skolky, on je december 2009...a nezobere mi ho ani teraz, kedze som doma s malou 🙄 🙄 🙄 kolac som upiekla ale neuverite, som sa nechala namotat na slany kysnuty kolac s kyslou kapustou..ja som maniak na kyslu kapustu ale totooook je hrozne.... 😝 😝 😝 😝 podarujem asi homelesakom..aj ti sa mi na to vyprdnu ked to nie je tekute 😅 😀

boise
7. feb 2013

@genialna inak teraz kukam ze utorky je ten chlap, no super, to bude uplne najlepsie, ked strapnit sa tak riadne 😀 😀 😀

genialna
7. feb 2013

@boise ..tak to sme na tom rovnako.. Ani mne malu nezobrali a asi ma porazi, ked mi ju nezoberu ani od septembra (ona je januar 2010). 😠 😠 😠 Tiez som doma s malym (8 mesiacov)..
Kysnuty kolac na slano s kyslou kapustou.. No neznie to zle.. ale podla toho co pises, recept si radsej nepytam.. 😀

genialna
7. feb 2013

@boise Baryll je chlap?? ..a ja ze to je zenska prezyvka.. 😀 😀 ..ale tiez to nemusi byt zle pozerat ako tam chlap napredu vrti zadkom.. 😀 😀 ..lebo ideme uplne do zadu, to je ti hadam jasne.. 😀 😀

boise
7. feb 2013

@genialna a ktoru skolku si skusala? my strecniansku a teda aj teraz som sa snazila kontaktovat ich ohladom prihlasok, ale mrtvo je, ani obraz, ani zvuk. Uz to vidim ze sa budeme dalej prdiet doma a ja zosediviem 😝 jeeej to mame skoro rovnako stare detuchy 😵 😵 😵

boise
7. feb 2013

@genialna ano chlap a teda vrti zadkom utesene 😀 http://www.facebook.com/photo.php?v=53374416332... a jaasne ze do zadu pojdeme, dokonca sa pohravam s myslienkou ze prvu hodinu len budem kukat z vonku cez okno 😀 😀 😀

genialna
7. feb 2013

@boise ja som skusala Holicsku.. tam teraz od januara 2013 otvarali dve nove triedy a mam aj kamosky, kt. tam zobrali 3-rocne deti a pritom su doma na MD. My sme, zial, to stastie nemali.. 😖 😖 😖 Tak urcite skus aj tam.. ved ty to mas ovela blizsie ako my a aj ta riaditelka je tam celkom fajn.. 😉 Idem teraz podavat opat tam a dam aj tu k nam na Lietavsku.. Snad motyka vystreli..
Nooo, pozeram aj ja ze ano.. Len v opacnom garde.. 😀

boise
7. feb 2013

@genialna holicska? ano to mi segra vravela, ale ze tie dve triedy su v skole vlastne 😝 😖 tak neviem...a my tusim pod strecniansku patrime, segra patrila pod holicsku a tiez jej nezobrali tam 😝 natresk teraz vsade asi 😠

genialna
7. feb 2013

@boise rozmyslela som si to.. kaslat na zadok, podme radsej v stredu.. 😀 😀 ..cez okno.. hm.. Bybaju tam zatiahnute zaluzie a ked tam este bude len ta gula svietit, to toho moc neuvidime.. 😀 Ale pre ludi co by sa vybrali prave na nakup do tesca, by sme boli dobra atrakcia.. 😀

genialna
7. feb 2013

@boise ale ved to je uplne jedno kde patrite.. Prihlasku si mozes dat kde len chces v ramci Petrzalky.. 😉 Ale s tym natreskom mas uplnu pravdu.. to je.. 😒
A tie dve triedy su normalne v budove skolky.. DO skoly dali predskolakov.. 😉

boise
7. feb 2013

@genialna ok tiez sa mi viac pozdava ta streda 😀 😀 😀 😉

boise
7. feb 2013

@genialna ahaaa..tak idem to pokukat, pohladat ci nemaju stranku 🙂

boise
7. feb 2013

@genialna Pri podávaní žiadosti o prijatie dieťaťa žiadame zákonných zástupcov podať žiadosť len na jednu vybranú MŠ.

pfffff tak to je blbe ze len jednu 🙄 no vsak pokecame na zumba night 😀 mozno nam tak posliapu po nohach ze nebudeme schopne dalej trsat , tak sadneme do kuta a pokecame 😀

genialna
7. feb 2013

@boise na prihlaske to uvedene nie je.... takze ja podam isto na dve.. 😀
http://msholicska.webnode.sk/prihlaska-do-skolky/
xixi snad tak nedopadneme.. dufam, ze to doskaceme do konca a pokecame na ceste spat domov.. 😉

boise
8. feb 2013

@genialna taaakze pisala som do relaxu, najviac narvano maju v utorok na toho vrťoriťa 😀 Takze menej byva v stredu a vo stvrtok. 🙂

genialna
8. feb 2013

@boise a ze ma to voooobec neprekvapuje... 😀 Buduci tyzden je v stvrtok valentin - my mame listky do divadla, takze vidim to na tu stredu.. Bude sa ti teda dat? 🙂 ..skusime potraposit? ...btw, ale ja som fakt lava.. to si srandu nerobim.. 😝

boise
8. feb 2013

@genialna valentin? fiha, to by som sa aj ja mala teda skulturnit nejak, este ze hovoris 😀 fuuuh tak dobre, mozme to vyskusat 😀 vsak co horsie sa moze stat ako priserny trapas? 😀 😀 😀 Ty si lava? no mam mierne obavy, kedze si tam uz par krat teda bola. Ja sa priznavam, bola som raz a to som nerobila nic ine, len utekala pred stadom zien, ktore sa na mna valili najskor z prava, potom z lava, potom ma tlacili cez okno von..a z casu na cas vsetky odo mna utekali smerom do predu, do bolo este prijemne 😀
@strihalka tak co? nahlasime aj teba? 😉

genialna
8. feb 2013

@boise 😀 😀 😀 😀 skoda, ze nie je nejaka zumba pre zaciatocnikov.. to by sa celkom hodilo.. Nepytala si sa nahodou ci nieco take nemaju?? ..lebo volakedy mavali.. 😉
Zo mna strach mat nemusis.. su to 2 roky co som tam bola naposledy a tie pesnicky co tam vtedy hrali uz daaavno nie su hitom.. 😝