Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

strihalka
8. feb 2013

@boise tak vy me uplne vynechvate v konverzaci☹ a ja cekam ze se ozvete:-d
no vcera mm dal souhls, idem s vami,s ice nevim do ceho ale bude sranda😀

boise
8. feb 2013

@strihalka @genialna tak super, budeme uderna trojka 😀 😀 😀 😵 no nic pre zaciatocnikov nemaju, vraj po 4roch hodinach sa chytime 😀

zuzkavel
8. feb 2013

@boise len sa pridam do diskusie ala Zumba, chodila som tam predtym nez som otehotnela a musim uznat ze to nebolo az take tazke baryl ma super kroky s perfektnou hudbou a verte mi rychlo sa do toho dostanete, uz po prvej hodine sa budete citit ako by ste chodili roky... a je to super na odreagovanie, mozem len odporucat

strihalka
8. feb 2013

@boise 😀 a co ze to jdeme delat?😀

genialna
8. feb 2013

@strihalka jeeeeee... supeeeeeer.. budeme slavna trojka.. 😀 😀 😀

genialna
8. feb 2013

@boise @strihalka .... tak 4 hodiny odtraposime a na 5 nam uz snad nohy neposlapu 😀

boise
8. feb 2013

@strihalka
@genialna ok tak nas idem skusit cez FB nahlasit na tu stredu? 😀

boise
8. feb 2013

@zuzkavel no bodaj by si mala pravdu, ani netusis s akym drevom pises 😀

strihalka
8. feb 2013

Baby koukala jsme to video...to co dela za pohyby ten chalan? 😀

boise
8. feb 2013

@strihalka ano ano...tiez som sa na to kukala...snad na zivo to bude vypadat inak 😀 hlavne ak bude robit take tie veci ze zastane ked hudba prestane hrat tak musi pocitat s tym ze ho zvalcujem ked budem rozbehnuta 😀 😀 😀

strihalka
8. feb 2013

@boise Pocuj ty jednaaa, ty mi akoze povez co ty chces na svem tele menit? s tou tvoji kosti obalenou v kuzi??? 😀 😀 😀

boise
8. feb 2013

@strihalka 😕 😕 😀 ten pupek ovisnuty 😝 😝 😝 a vsak mam o 12kg viac ako pred prvym tehu 😔 😝

boise
8. feb 2013

@strihalka 😕 😕 😕 jak to ze nas nevitala petrzalka??? 😠 😠 😠 ani raz 😕 😕

strihalka
8. feb 2013

@boise o to si musi zazadat,ale boli tam aj starsi deti..tak klidne muzes pokdu chces 1gerberu s umelou maslickou😀 a sada priboru od Tescomy.-D...staci napsat na MU Petrzalka🙂 a delaji to tam jak je Feodnova ulice..v Cik cak centru

boise
8. feb 2013

@strihalka 😀 😀 😀 dojdem tam s trojrocnym a desatmesacnou??? 😀 😀 😀 dostanem dva priiibory? by sa nam jeden sikol na chatku 😀 😀 😀 😀 alebo pockam kym budu mat 18, mozno pak budu davat nieco lepsie 😀 a inaaak ty z coho chces tiez zhadzovat? 😅

strihalka
8. feb 2013

@boise z brucha mila z brucha 😔

boise
8. feb 2013

@strihalka 😝 😝 😝 taky tak 😖 😔

zuzkavel
8. feb 2013

nebojte sa vazne ja som sa nehybala niekolko rokov uz som aj tancovat zabudla a vazne to nie je take zle tie videa su super ale to tam s vami robit nebude a ak bude vidiet ze vam to nejde ukaze vam to pekne pomalinky a chalan je vazne velmi prijemny ani hanbit sa nebudete (ja som si myslela tiez ze sa budem hanbit a nic)

boise
8. feb 2013

@strihalka
@genialna damy, tak sme nahlasene, streda 13.02. o19:30, Zumba Night 😀 😀 😀 no, hned sa citim naka chudsia 😀

boise
8. feb 2013

@zuzkavel no vyborne, este to tak nech si to vsimne ze som captava a dojde ma tam organizovat, konecna, prepadnem sa 😀 😀 😀

zuzkavel
8. feb 2013

@boise skoda ze nemozem ist by som si ta pozrela podla mna len prehanas ze si drevo... neboj urcite to das ja som si na zaciatku tiez pomyslela to kam som dosla ked vsetci zacali vrtiet zadkami a ja namiesto toho bruchom... cele zle a na druhej hodine to uz islo samo

boise
8. feb 2013

@zuzkavel tak ver mi ze drevo som, to si take este nevidela. Bodaj by som prehanala, nebolo by stastnejsieho cloveka potom...zial je to tak, ja som total neohybnaaaaaaaa 😀 ale vsak sranda musi byt, nejak to dame snad 😉

zuzkavel
8. feb 2013

@boise no tak aspon sa zabavis a mozno aj ostatnych niet lepsieho pocitu ako ked spravis druhym ludom radost 😀

zuzkavel
8. feb 2013

@boise a pokial nebudes vyzerat nejak takto

https://www.youtube.com/watch?v=WLr3irn285I

tak si majsterka sveta 😉

boise
8. feb 2013

@zuzkavel 😀 😀 😀 ty osobo, ty si tusim kapanek skodoradostna zeee? 😀 😀 😀 😀 no...ako sa k tomu vyjadrit...ma moje sympatie, myslim ze by sme si rozumeli 😀

zuzkavel
8. feb 2013

@boise podla mna je uzasna strasne podarena a snaha sa ceni to bol len priklad ako by to velmi vyzerat nemalo ale nevadi podla dolezite je to ci ta to bavi ak hej tak je jedno ako pri tom vyzeras. pozri na nu podla mna sa este dnes z toho tesi 🙂

genialna
8. feb 2013

@boise @strihalka baby, ja som vas poobede troska zanedbavala, isla som sa so spuntami nadychat toho nasho petrzalskeho vzduchu a kuknut svokrusu.. a teda dobra kosa bola vonku.. 😨
Noooo, ale som velmo rada, ze sme sa teda zmobilizovali a sme prihlasene.. To musim teda pokukat ten satnik.. 😀
....ze brucho idete zhadzovat.. Bodaj by mi len to po porodoch zostalo.. 😠 Ale nic to.. zombou to poriesim a v lete som jak prutik, neeee?? 😀 😀 😀 😀
@zuzkavel xixixi mne neprisla az taka z cesty.. keby sa tolko nehrbila, aj by som povedala ze sa celkom chyta.. 😀 😀 Len aby som nedopadla horsie.. 😀 😀

boise
8. feb 2013

@genialna no jasneee, do leta jak minimalne 30 prutikov 😀 😀 😀

genialna
8. feb 2013

@boise 😀 😀 😀

genialna
8. feb 2013

@strihalka @boise my mame s malym to uvitanie buducu sobotu.. 😉 ...co uz.. aj pribor za 10 euracov sa hodi.. 😀 😀