Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
25. máj 2007

hehehehehe ja tam nebudem 😀 ale fotky si rada pozrem.

tinakul
25. máj 2007

ahojte babenky,
no Frida, včera som ti už nestihla odpísat, lebo malá sa zobúdzala 😉
Zrovna sme boli večer všetci traja na kofče a potom v tom lesíku 🙂
No ja vstávam okolo šiestej, spravím malej mliečko, manželovi a sebe ranajky, uvarím kafe, malej na celý den čajík a ešte postavím niečo na varenie 😉 Ostatní členovia rodinky vstávajú o takej pol osmej - a Sophi ešte niekedy potiahne aj do osmej 🙂
No nerobím samozrejme zložité veci, lebo to by som nestihala - takže bud dobrú polievočku, alebo druhé - a snažím sa to prisposobit aj malej - dnes som robila napr. takú jarmočnú rajčinovú polievočku so syrom a s ryžou - trošku aj šlahačky a kuracieho maska... 😉 často aj zapekám kuracie masko,brokolicku, karfiol... cestovinky su u nás bežné tiež s tuniakom, alebo spagety - malej samozrejme prepasirujem rajčiny a posypem struhaným syrom -/to sme mali včera/
Ale zaujímalo by ma babenky, vy to máte ako a kedy vstávate? 😕

frida
25. máj 2007

Vy sem len po nociach chodite, to ja som vcera zlahla o 22 h. Total mrtva a neviem z coho.
Tinakul, vidim, ze my sem v rovnakom case kuk. My dnes vsetci doma, manzel uspava a ja varim. Len taka otazka a chce sa ti vstavat o 6 h? Ja vzdy ako maly vstane okolo 7 h a ked nahodou potrebujem skor tak viem, ze za 10-15 min. bude tiez hore. Tak radsej spim aj ja. 😎
Boli sme doobeda v starom meste, Adam sa vycvachtal vo fontane, mal ohromnu zabavu hadzal tam maly traktor a ja som mu ho lovila. Nakoniec ho tam aj tak utopil. 😀 Odmietla som vliezt do fontany.
Astorka uz si doma??? A kade si sa flakala???

tinakul
25. máj 2007

No super, že tu niekto je 🙂 ahojky, takže dnes máš manžela domka??? A čo dobrého varíš ty?? 😕
No , či sa mi chce vstávat??? Vieš, ja som už zvyknutá a vždy sa vyspinkám dosýta, lebo malá hajinká vela a celú noc nám vždy prespí 😉 Samozrejme, že mávam dni,ked sa mi nechce, tak potiahnem s nimi do tej pol osmej, a niekedy si so Sophi aj poobede pospinkám 🙂 , malej vtedy ponuknem zeleninovú konzervu a manžel ide s kolegami do reštiky 🙂 , popríp. máme navarené od rodičov... proste niekedy si možem dovolit ležat aj dlhšie, ale moc sa mi nechce... asi som už naprogramovaná 😉
Tak to je dobré s tým traktorom... a malý nemrnčal, že ho už nemá??? 😅
My sme boli v Bille a potom na ihrisku u Saliezianov 🙂 bolo super, len Sophi sa nechcelo odtial odíst, tak som sa zapotila 🙂

frida
25. máj 2007

Maly ani nemrncal, len chodil okolo fontany a ja mu hovorila, ze traktor sa isiel kupat, ze bol spinavy. 🙂 Varim len cestoviny a paradaj.omacku. Chcela som este porovu polievku a prave som ho supla do smeti, taky bol cudny. Tak polievka nebude.
Jaj, u salezianov som uz davno nebola. Musim zavitat, ja inak nemam moc rada ked je to tam preplnene. Adam potom vymysla, to chce, tamto. Myslim, ze aj fotku mas odtial, ze?

tinakul
25. máj 2007

Ano, tuším jedna sa zmestila, lebo ja som plánovala dat úplne iné fotky do alba,ale kvoli velkosti sa nezmestili, tak sú tam len tie , čo vošli 😒
My striedame tie ihriská, no a dnes ti možem potvrdit, že tam bolo málo detičiek, možno dokopy osem + maminy, alebo babiny 😉 a my stále akosi vymákneme, že to nie je až tak hrozne preplnené... ale rada tam chodievam s malou, lebo na pieskovisku sú aj slnečníky - čo je super pre detičky 😉
A vy ešte kam chodievate, okrem lesíka?? 😕
Ja už písem na zajtra zoznam, čo varit, asi plnené papriky vítazia....

astora
25. máj 2007

ahojte frida už som doma doteraz som sa tulala s erosom 😎

tinakul
25. máj 2007

ahojky astora, a kde ste boli??? 😕

frida
25. máj 2007

Chodime kade tade, pri baraku mame celkom fajn detske ihrisko, s Astorkou chodime pri policajtov - nam.Hranic.tam je obnove a oplotene ihrisko - pri kanali, alebo len po chodnikoch na odrazadle. Ked je cas poobede tak ideme do Cunova, tam sa nam paci.
Ty sa mas, ze uz zoznam. K tomu som sa este nedopracovala.
😀
Ja by som mala aspon zacat balit, beeeeee..........
Co vy budete robit cez vikend?

astora
25. máj 2007

tinakul bola som na pošte a potom len tak okolo domov hladali sme kusok tiena 😀

tinakul
25. máj 2007

Prečo balit??? Vy sa niekam chystáte??? 😕
No my ešte tento víkend zostávame v BA aj s malou, lebo zajtra sa koná oslava u švagrinky, ale od budúceho už pálime preč.... 😉
A kde presne je to ihrisko??? 😕

tinakul
25. máj 2007

No to je dost tažké najst nejaký ten tien, že??? 😅
A tý tvoji dvaja zbojníci sa vybehali??? Možno už hajajú nie??? 😕

astora
25. máj 2007

vôbec som ich nevypustila lebo bolo strasne teplo a kym sa vozia nepištia.
a haja iba jeden ten druhy vykrikuje mama s postielky ... 🙄

eros
25. máj 2007

aaaaaaaaaaa niekdo ma oklepava? 😀

tinakul
25. máj 2007

No, to máš fakt dobré astora, že ti vydržia v kočíku nepištat 😉
Naša Sophi vydrží iba chvílku a niekedy radšej kočík už ani neberiem 😉
Napr. včera tlačila ona kočík aj s bábikou a bola v poho. 🙂 Musím ju v kočíku vždy zamestnat, inak piští... bože samé chyby mám - v predchadz. príspevku tí tvoji a s tvrdým y???? No už som dlho na MD.....
No tak musíš este uspat druhého, nie,??? 😕 😅

eros
25. máj 2007

ihrisko je pri polisoch tina

astora
25. máj 2007

tinakul ja tolkým píšem že chybu už nehladam...
eros neoklepavam ved by si ma za to zbila vonku 😉

tinakul
25. máj 2007

ahoj eros, malá ti vydržala dnes v kočíku neplakat na prechádzke??? 😕

eros
25. máj 2007

no nie zbila ale kusla a postekala 😀

astora
25. máj 2007

tak si dam na teba pozor

eros
25. máj 2007

ja deti nebijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀
vydrzala a teraz som jumusela este udrndat aby spala ece no ale musela som otvorit okno do koran

tinakul
25. máj 2007

Díky za info eros, možno sa tam niekedy prejdeme 😉

tinakul
25. máj 2007

Okno dokorán eros??? Ja ked otvorím balkonové dvere, tak z vonku ide viac teplo až dusno 😒 ale riešim to tak, že malá hajinká v tmavej izbičke, kde má stiahnuté aj žalúzie a má tam príjemný chládoček... 😉

astora
25. máj 2007

teda nam svieti slnko iba doobeda ale hic je tu teda riadny už zaspava aj druhy krpec tak sa teším chvilku budem mať pre seba 😀

frida
25. máj 2007

ze vobec riesite pravopisne chyby, ja si vzdy poviem, ze ako super viem slovencinu oproti bratovi. 🙂 To je fakt s nim horor 😕
Astorka odkedy mas novy kocik sa ti zije, ani deti nechcu von. Ze by som Adamovi kupila novy kocik, nech sa nehrabe von?

astora
25. máj 2007

frida skus možno sa mu tam bude viac pačiť ale nie vždy su v nom ale je to bezpečnejšie a kym sa da aj pohodlnejšie pre mna lebo nabeham 100 jarných kilometrov pri nich

frida
25. máj 2007

Aj my doobeda mame stiahnute zaluzky v obyvke aj v spalni az poobede vytahujem, ked je slnko prec.
Tinakul, ideme za otcom cez vikend,tak preto balit, vrcholne to neznasam. 😀
Astorka, a nezobudil sa prvy krpec, ked vykrikoval druhy?

astora
25. máj 2007

nie nezobudil spi ako anjelik asi si ich pojdem odfotit konečne neuteču s fotky 😀

frida
25. máj 2007

Nemate niektora klimu doma??? Ze ake to je??? Ci vam to nevadi a tak. Manzel volakedy vymyslal, ja som nechcela. Dnes sme sa o tom zas bavili.

astora
25. máj 2007

frida my sme to mali bolo to super