Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eji
8. jan 2007

jamimi-he he...aj ja by som sa bala chodit len tak..
ale na koniky to musi byt super kukat...aj chodite na ne jazdit, alebo sa len kukat...

eji
8. jan 2007

ena-mas na starosti nase petrzalske stretko 😀 , takto som z toho vykurcolovala 😅 , si zvolena mojim hlasom 😉
mohli by sme sa ved aj pozriet na u hrobakovu, alebo sa niekam prejst..
ako budu chciet vase prtate deti...moj nastestie aj obsedi v kocikum, klop klop

eji
11. jan 2007

hej hej, zase nam petrzalka upada do zabudnutia???

drnda1
28. jan 2007

Ahoj, ja som Drnda, som z Petržky a som v 35 t.t. Idem rodiť do Ružinova v marci 10-teho, ale pevne dúfam, že to bude aj skôr, lebo už sa mi ďalej nechce behať takto s bruškom... 🙂 Je niekto na tom niečim podobne ako ja? Bývam na Romanovej, ale vyrastala som na Hrobákovej... 😉

mimoza
29. jan 2007

ahoj drnda1 ja som sice z vychodu ale byvame na Rovniankovej a som v 34.tyzdni a tiez idem rodit do ruzinova asi tak 16.teho marca.. 😅

adetka
29. jan 2007

caute Petrzalcanky... ja som byvala viac ako 20 rokov v Zrkadlovom haji na Romanovej (od svojho 4 do 20 a od 25 do 30 roka)... teraz uz sice dva a pol roka byvam v Nitre... ale velka cast srda ostala v Petrzalke... a samozrejme... kedze tam mam stale rodinu (rodicov, tety, bratrancov)... obcas tam zajdem (najblizsie tam urcite stravim niekolko vikendov v marci, aprili,... ked bude Mirka vacsia)... takze sa mozno stretneme... 😀

drnda1
30. jan 2007

Ahoj mimoza, na Rovniankovej 6 mám kamošku z pubertálneho veku. Ty si aké číslo? Môžme potom spolu kočíkovať, máme aj dosť spoločný termín... 🙂 K akému lekárovi tam ideš rodiť? Chodíš tam aj do poradne? Manželova teta je tam vedúca v kuchyni, takže keby niečo, čo sa týka stravy, daj vedieť. Ja dúfam, že pôjdem rodiť tak do troch týždňov. 🙂
Adetka: Kde na Romanovej? Mne tu vyrastal manžel... Tu sme sa prvý raz stretli, pred 16timi rokmi - ,,pod garážami,,...To by si aj mohla chodiť so mnou alebo s ním do ZŠ. Do akej si chodila? Ja som v Nitre 5 rokov študovala, je to super mesto.(2000 - 2005).

ivka07
30. jan 2007

Ahoj drnda, ja som ešte s malym bruškom ale bývam blízko teba pri technopole konkrétne na topolčianskej. Ja sa chystám rodit na antolsku.
Tebe sa už termín blíži ale čo ja. A ešte ma čakajú štátnice tesne pred porodom ak nepojdem skor 🙂
Drž sa!

adetka
30. jan 2007

drnda... na Romanovej 40... a chodila som... dokelu 😒 nemozem si spomenut na nazov ulice... v roku 1988 sme sa stali skolou februaroveho vitazstva... 😀 ... tam co su vedla seba dve zakladky... oproti stredna ekonomicka... tak do tej dalej od dostihovej drahy... dnes Dudova ulica... ale ako pozeram na vek tvojej najstarsej... ak by si bola moj rocnik... musela by si rodit v 18-tich... 😉

mia114
30. jan 2007

ahojte dievcata, aj ja byvam v Petrzalke pri zrkadlovom haji uz od detsva a byva sa mi tu dobre 🙂 aj moj priatel je z Petrzalky takze teraz ked cakame mimi tak
si hladame byt a najradsej v petrzalke.

adetka
30. jan 2007

a... apropo.. aj ako cerstva Nitranka... som rodila na Antolskej... predsa len Petrzalka je No. 1... 😎

drnda1
30. jan 2007

No adetka, ja bývam na Romanovej 44, takže si bývala hneď vedľa. Poznáš Roba Bernátha, Peťa Suchovského, Attilu Bolya...??? Tá ZŠ bola Bierutova 17 a 19. Ja som chodila prvé dva roky na 17tku a ostatok na 19tku. Ty zrejme stále na 17tku. Ja som rodila v 18tich, mám 33 rokov. (1974) A ty si tak stará - teda mladá, ako ja? Ja som pôvodne bývala na tej Bierutovej ul. 🙂 Možno sa nakoniec aj poznáme. Nedávno som súťažila na JOJke vo Veľkom hráčovi, nespoznala si ma tam?
Ivka 07 tak to fakt bývaš kúsok, iba cez cestu.
No keď niektorá budete chcieť, môžme zbehnúť na kafčo... 🙂

ena
30. jan 2007

adetka: dobre si to napisala 🙂)
"... a chodila som... dokelu "🙂
inak, ako tak pozeram, tak je tu tolko bab,co byvaju vedla seba, ze by sme si mohli dat stretko rovno ze baby z jednej ulice ;))

nufka
30. jan 2007

helooo tak ja sa k vam pridam aj ked len na cas ..v ba som uz 7 rokov ale budeme sa stahovat spat do pe , bo tam budem aj rodit ..ale stale som v petrzalke ako doma ..momentalne byvam pri technopole na starhradskej 😉

drnda1
30. jan 2007

Mia čo je to ,,pri Petržálke,,?

misulka101
30. jan 2007

ahojte babule 😀 tak ja sa k vam tiez pridavam ja byvam na topolcianskej 🙂

olianko
30. jan 2007

ahoj misulka 🙂 ahojte kocky..ja som tiez z Petrzalky z Vysehradskej... 🙂

mia114
30. jan 2007

drnda1, neviem ako to myslis? ja byvam v petrzalke, pri kulturaku zrkadlovy haj, prestne na Osuskeho 🙂

adetka
30. jan 2007

drnda... aaa... Bierutovaaa... dakujem... tak to sme mohli byt spoluziacky, aspon pocas tych prvych dvoch rokov... aj ked, vtedy bolo tolko detiii... 😀 ... ano, aj ja som rocnik 1974... ja som sa s detmi tak neponahlala 😀 presnejsie marec... ale spominane mena mi nic nehovoria... ja som chodila do tiredy z nasho panelaku so Stafanom Machajdikom, Zuzanou Kubovou, susedia mi boli sestry Vinklarekove... zo 44 sompoznala... Moniku Meriovu... ale ta mohla byvat kludne na 46...

drnda1
30. jan 2007

Adetka : Meriova je naša susedka hneď byt vedľa nás... Myslím, že má tiež dcérku? Asi len tie dva roky, ja som chodila do 1.F a do 2.E na Bierutke 17. Sašu Suchovskú alebo sestry Jenčové (Katku a Veroniku)si nepoznala? Ten Robo Bernáth býval u vás na 10 p. Aj keď on je ročník 1972. Môžem sa spýtať na tvoje zaslobodné meno? Môžeš mi to poslať do internej pošty. 🙂

Mia: Tak už viem ako si to myslela. Osuského to je aká ulica, názov po starom?Aj tam som poznala zopár kočiek.A ty si chodila na akú základku?

mia114
30. jan 2007

Osuskeho je stara Thorezova 🙂 ja som chodila na gessayovu na zakladku, je to tam kde byvalo to lietadlo pred skolou.

ena
30. jan 2007

baby, to co za lietadlo bolo pri skole> uz som o tom viackrat pocula, ale ako pristahovalec nemam sajnu, o com je rec🙂

mia114
30. jan 2007

ena: to je len taky poznavaci bod to lietadlo, kedysi ho tam doniesli a vystavili pred skolou, no casom sa postupne rozoberalo a nakoniec ho dali prec 😒 no a ked sa niekto pyta kam som chodila do skoly tak poviem ze tam kde bolo to lietadlo a uz kazdy vie 🙂

drnda1
30. jan 2007

Ena to je tá škola, keď ideš na vašu zástavku MHD, tak cez cestu oproti je škola a tam stálo alebo stojí (neviem, ja už roky nechodím MHD) lietadlo také plechové. Kedysi to nebola ul Bela Kúnu? Na Thorezovej som mala nejaké spolužiačky aj kamošky mia, ale ty si asi iný ročník odo mňa. 🙂 (tam som poznala sestry Lazové,Martinu Vlčkovú...)

misulka101
30. jan 2007

ahoj oli tak ako sa mate?

drnda1
30. jan 2007

Oli malinká je na foto zlatá, mala si ju v termíne? Lebo vraj dievky zvyknú prísť skôr. Kde je Vyšehradská? Ja tie ulice po novom moc už nepoznám. Povedz niečo, čo je v blízkosti...

mia114
30. jan 2007

drnda: no ja som rocnik 78, a na osuskeho poznam hlavne len v tych domoch za cestou od vas, pri skole a pri zrkadlaku ten jeden v ktorom byvam ja. Osuskeho je taka divna ulica predelena cestou 🙂 no ale zase ja som mala spoluziacky ktore byvali na bierutovej, potom sa deti rozdelili a aby nechodili cez cestu tak tie co byvali na bierutovej presunuli tam do skoli na bierutovu ☹

ena
30. jan 2007

drnda: vysehradska je konecna busu 95, a asi aj 93

olianko
30. jan 2007

misulka mame sa celkom dobre ale vecer zvykne byt mala zla ☹ som zvedava aka bude dnes.
Bola si na tych klboch? Ja som tam bola aj som sa kukala ci neuvidim sedy kocik ale som nevidela, mozno sme sa minuli
ako sa mate inak vy?
drnda dakujem..termin som mala 21.12. a narodila sa 22.12.Vlastne 21-veho mi vecer odtiekla voda ale malej sa asi este nechcelo
Vysehradska je za pekarnou, konecna 93 a 95 busu. 🙂

bubonic
30. jan 2007

drnda ten Robo nebol kedysi blonďák? to meno mi je známe aj ulica by sedela. ja bývam na hrobákovej. akurát som ročník 78 a do školy som chodila do mesta. 😒