Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

astora
30. máj 2007

nie nechcem ich na to učiť su zvyknutí spať sami ale asi sa im nechce už som ich vypustila - behaju

eros
30. máj 2007

no ja si radsej tiez nelaham bo skor zaspim ako oni 😀

astora
30. máj 2007

nejde o to ale viem čo preživaju kamošky čo uspavaju deti ešte ako trojročne s nimi spavaju a podobne a ja aj ked ich lubim aj na seba chcem mat trocha času

eros
30. máj 2007

no to sme robili aj mi s krpcom a teraz sam nezaspi ani v izbe musi byt hrosik pri nom 😠

astora
30. máj 2007

no vidis my sme malu neučili na to a ani krpcov a ked nam bolo smutno tak sme malu prehovarali aby hajala s nami a ona nechcela 😖

eros
30. máj 2007

lenze my sme byvali donedavna u svokri v 1izbe a 1 posteli sa naucil.ja som nemal avymozenost 2 izby v jednej ak osardinky 😀

astora
30. máj 2007

no ale ved už ste vo svojom a maleho to za chvilu prejde

eros
30. máj 2007

no to dufam ze hej,ale boji sa

astora
30. máj 2007

aj moja sa sem tam boji ale ked mu tam už date malu už sa nebude tolko bat

eros
30. máj 2007

no to nebude uz bude velky a ani sa mu necudujem ze sa boji ked jeho mati sa nsivaju hororove sny 😀

verulka
30. máj 2007

baby, ja som s nimi spavala poobede vzdy. Vecer sme si lahali iba k Ajke, ale to bolo z priestorovych dovodov( potom si musela zvyknut). Vecer zaspavaju sami od zaciatku- teda chalani- nemame s tym problem. Ja som jednoducho lahla sdetmi, ktore neboli v skolke a spali sme (i ked nie dlho) Teraz su uz veliky a so zaspavanim nemame problemy 😉

astora
30. máj 2007

verulka ale u mne je ich spanok jedina chvila kedy môžem navariť a porobiť veci ktore s nimi nestiham ☹

frida
30. máj 2007

caute, citam, ze rozoberate moj problem a ja stale uspavam Adama - nastastie iba cez den, vecer to robi muzicek, takze si poupratujem aspon kuchynu. Ale tiez sa bojim, ze dokedy???

frida
30. máj 2007

Boli sme vonku, dobre fuka - dlho sme nevydrzali 😀

eros
30. máj 2007

ja nejdem bo neviem ci nas zajtra nebudu ockovat tak nechcem aby prechladla

astora
30. máj 2007

ani ja dnes nejdem von rano bola riadna kosa a kedze decka nespali maju aj naladu adekvatnu tomu 😠

eros
30. máj 2007

no pekne su tie dvojicky esteze nemas aj prve dvojickovo 😀

astora
30. máj 2007

daj pokoj už dnes som na mašlu.... 😢

eros
30. máj 2007

podkopnem ti samrlik 😀

astora
30. máj 2007

dik za ochotu fakt som dnes uplne vypluta a to musim vydržať do deviatej do večera kým zaspia

eros
30. máj 2007

no a potom budes mat klud neboj si vychutnas nepojdes na pc 😀 ale hned spat

astora
30. máj 2007

no tak to sa akurat preberiem ked zaspia

eros
30. máj 2007

uvidis zavres oci a budes spat 😀

frida
30. máj 2007

astora, to nemyslis vazne ze pojdu az o deviatej spat, to vydrzia???? To su ine deti...

astora
30. máj 2007

ja by som aj ale aj s mužom chcem byť chvilu

eros
30. máj 2007

ja som uz bola budem kecat s nim az neviem kedy ale my kecame furt ked je doma 😀

eros
30. máj 2007

nikdo?

eros
30. máj 2007

iba ja???

arabeska
30. máj 2007

ja som tu 😀 ale ficim u nas v septembrovkax 😀

eros
30. máj 2007

no to sa ani pytat nemusim kde si 😀
no ako vzdy v decembrofkach sa hanbi 😀