Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

susi157
26. jan 2010

so sarah chodim k imunologičke-alergologičke jedine že by som s nou bola na predlženej zo zdravotnych dôv ale neviem či by to potvrdila lebo som sa jej pytala či môže chodit do skolky a ona to len potvrdila že môže že ma atpicky ekzem že to nie je diagnoza pre ktoru by nemohla ist do skolky. nebyva často chora (nieže by som chcsla aby bola chorlava)kedže ma oslabeny imunitny system takže neviem či by to schvalili.tak neviem či to mam skusit či nie ja už by som sla už prace sice ma tam nič dobre nečaka a z dvoma detmi rano o piatej vstavat neviem si to predstavi bude to poriadna fuška 😒 .tretie? 🤐

gabinka1012
26. jan 2010

susi já bych to asi s tou doktorkou zkusila uvidíš co ti poví. 🙂
Mé i když holku do školky vzali tak jsem nemohla sehnat práci a už rok jsem doma a nepobírám ani korunu.

susi157
26. jan 2010

no tak to si nevien ani predstavi že nebudem dostava ani cent sice ten rodič. prispevok nie je nič moc ale lepšie ako nič nieže by sme nevyžili stoho čo zaroby manžel ale chceme vlastne byvanie tak každa korunka sa zide

icerna
29. jan 2010

no baby kde ste vsetky 😒 az na 4tej strane som nas nasla
ako sa mate?mi super,tato nas vcera prekvapil.prisiel domov,koli zlemu pocasiu,tak hadam ostane aspon do polky tyzdna 🙂
inak to pocasie no hruza,ani z kociarom nemozem chodit poriadne 😠
vcera som bola u kadernicky,teda kadernika 3 hodiny,skoro ma porazilo,ostrihal ma dobre,ale chcela som melir a prehovoril ma na farbu,no ten vysledok _rysavy 😠 😠 😠 skoro ma slak trafil,tak som za farbenie ani neplatila,len za strihanie. tak som sa tesila ze budem konecne ako clovek vyzerat a on ma este viac dodube 🙄 uz som si kupila farbu,zajtra si ju dam ,hadam mi nevypadnu vlasy 😅
prajem pekny zvysok vecera babule. a piiiste 😵

zabga88
29. jan 2010

icernááá co sa stalo? kadernik sa pomylil s farbou ci co? posli foto na skype
🙂

petikd
29. jan 2010

Juuj Icerna no to by aj mna nahnevalo ☹
To je super,že máte tatíka doma,tak si ho užite 😉
No my už máme kúpené lístky na vlak,tak sa tešíme na výletík 🙂 dúfam,že damčo neochorie,lebo je akýsi nervozny 😒

susi157
29. jan 2010

icerna ja som mala podobnu skusenost chcela som ostrihat a prefarbit a ma kad. prehovorila že mi da melir.ja naučena na farbu červenu tmavšiu a ona ma prefarbila na blond to bola hrúza ale nechala som si to mesiac no ale strašne. 🙂

gabinka1012
1. feb 2010

Ahojky...
petikd a kam se chystáte na výlet?
zabga copak je nového?
já dnes celé dopoledne strávila po uřadech,ve středu mě čeká velký utz tak už se těším a doufám že budem vědět co to bude 😀

petikd
2. feb 2010

Ahojte.
Gabi áno boli sme včera v Bratislave na krvy.Tak sme mali výlet na vláčiku,unavený sme prišli,Damčo chudák málo jedol,nedalo sa do neho nič natlačiť,dama pri flaši zaspal,tak ráno vstal a nechcel nič jesť ako mal stiahnutý žalúdok,tak som ho nedala ani do škôlky,nech nabehne na režim 😉 Výsledky budú asi 12,ked príde tá doktorka do Popradu tak tam mám zavolať 😉

icerna
2. feb 2010

ahojte babule
petikd tak drzim palce nech su tie vysledky dobre 😉
no ja mam uz hnede vlasy 😉 uz niesom ryšula 😀
pekny vecer baby a piste viac
aj chodite po vonku ?mi sme skoro stale doma,cakam pokial sa oteply 😀 😝

susi157
2. feb 2010

ahojte viete mi poradit ako sa ukladaju fotky do fotoalbumov.nemôžem na to prist 😵

petikd
3. feb 2010

Susi dáš si fotoalbumy a pod tým budeš mať všetky a moje,tak dáš moje,dáš názov,popis myslím (nepamätám si už presne 😒 ) a dáš vybrať vyberieš fotku.Dúfam,že som ti to dobre vysvetlila 😉
Icerna no už asi výsledky iné nebudú,ked mu brali už 5 krát a stále mal rovnako 😉 ale teraz vraj zistia či to má od mala,alebo je to následok niečoho 😉 tak dúfam,že sa to teraz rýchlo,lebo je čoraz viac nervoznejší 😒 a myslím si,že to má z toho,že mu tá mandla vadí
Chodíme von.Bud idú so škôlkou vonku,alebo ide poobede na prechádzku,ale aspon raz denne ideme,lebo by sme to dnu nevydržali 😉

wandeirra
3. feb 2010

ahojte je tu niekto? 🙂
icerna my teraz vonku nechodime,lebo je tolko snehu, ze s kocikom sa neda a ked ideme bez,tak maly stale pada do snehu a hned je mokry...pridaj foto noveho ucesu🙂 ja sa chystam tiez ku kadernikovi tento tyzden lebo buduci,tak dufam ze to dopadne dobre..

zabga ako sa mate? dlho si nepisala

ahoj susi

😉

susi157
3. feb 2010

ahojte.pedikt dakujem za vysvetlenie to jedine som neskusila 🙂 .dnes mali v skolke zimne sportove dni keby nesnežilo tak by to bolo omnoho lepšie sme boli ako snehuliaci ale inak cez tyžden nechodime von iba ked ideme do skolky a zo skolky 🙂.sa strašne zle chodi po tom snehu 🙂

zabga88
3. feb 2010

Ahojteeeeeeeee! tááák Vikinka uz chodi do skolky dnes rano plackala skoro mi srdce puklo ☹ strasne sa mi nedalo odist zo skolky ked som ju pocula plackat ☹ ja som treaz skoro stale v praci kedze je MM doma tak ide on po nu do skolky a potom je s nou doma... no dnes ake pocasie vonku bolo? to bolo strasne sme nestihali odhadzovat v obote aby sa k nam ludia dostali 🤐

a zajtra ma byt riadna hmla a dazd zo snehom no koniec ☹

ach baby ja som taka unavena do teraz som varila a ešte musim izbu upratat... To ani vasi chlapi doma cez den nic nerobia? moj aspon ddake drevo nanosil ale inak:(

gabinka1012
4. feb 2010

Ahojky 🙂
petikd tak držím palce at výsledky dopadnou dobře
icerna kolik už Lianka váží?
zabga moje malá má ted taky nějaké plačtivé období,nechce chodit do školky,asi na ní leze nějaká choroba či co.

petikd
6. feb 2010

Haloo baby kde ste 🙂
Zabga,neboj ona si zase zvykne a bude dobre 😉
No mna dnes od obedu hlava bolela,už som si vzala tabletku,juuj a som si chcela nohavice ušiť,no nevyšlo.Teeraz mám v pekárniku cesto na pizzu juuj dlho sme nemali 🙂

icerna
6. feb 2010

ahojte babule
zabga no asi skoro vsetci chlapi su rovnakyyyy 😠 neboj mala si zase zvykne

petikd ty si talka sikulka?ci si krajcirka?no pizzu by som si aj ja dala,ale mam momentalne obmezeny stravny listok 😒

gabinka mala ma 4100g ,teda mala pred tyzdnom a doktorke sa to nevidelo,tak uvidime o 2tyzdne

ostatne babule,ako sa mate?zdravy ste?
nam zajtra tato odchadza zase do neviem kedy ☹ budeme si same bacovat

petikd
7. feb 2010

Icerna hej som krajčírka,nejdem sa s tým pretrhnúť,ale ked niečo treba,tak pomôže. 😉

icerna
7. feb 2010

aj si ako krajcirka pracovala,ci si nieco ine robila?aj moja segra je vyucena,ale nepracovla ako krajcirka este 😀 a babka vie tiez super šit 😉

petikd
7. feb 2010

Nie ja som ešte nerobila nikde 😉

icerna
7. feb 2010

ved sa v zivote este len narobime 😀 😠
ako ste vikendovali?nam rano o 5 tato odisiel do holandska ☹

roxie
7. feb 2010

baby, nasla som internetovy obchod s peknym spodnym pradlom www.ellip.sk, kupovali ste si tam už niekto niečo?

icerna
9. feb 2010

ahojte 😉
baby co ste vsetky pomrzli,ked sem len ja pisem z petikd 😉
ako sa mavate?
roxie,ja osobne nie

petikd
9. feb 2010

Ahojte
No Damiána mám dnes doma,lebo včera poobede aj večer zvrackal,nemal teplotu iba 37,2 tak asi len niečo zlé zjedol.Ale dnes už dobre,len má dietku a zajtra už asi pôjde do škôlky 😉
Roxie ani ja som tam nekupovala 😉

gabinka1012
9. feb 2010

Ahoj holky,copak děláte?já vařím oběd...
petikd už víš jak dopadli ty výsledky?
Gábinka už je zase nemocná,večer měla vysokou horečku tak jsem s toho nemohla ani spát pořád jsem jí přeměřovala,ani sirup na snížení jí nezabral.zítra se chystám s ní k doktorovi. 😒
icerna jakou používáš kosmetiku pro Lianku?

wandeirra
9. feb 2010

ahojte,

my sa zatial 🙂 drzime zdravy,musim si zaklopat klop klop.

petikd teba by som potrebovala teraz nachvilu pozicat, kupila som si super nohavice,len su trochu dlhe 🙂

zabga, chlapi doma robia,ale treba ich trochu vycvicit, ked ich to maminka nenaucila,lebo sami na to akosi nepridu 😒

icerna co sa nezdalo lekarke na Lianke, tie 4 kila? ved to nie je az tak malo

petikd
9. feb 2010

Gabi skoré uzdravenie Gabinke 😉
Ešte nevieme výsledky v piatok mám volať 🙂
Wandeira no mna doma väčšinou využívajú na tie skracovačky 😀 mama si kúpi nohavice a skoro každé jej treba skrátiť a ja mám opačný problém,ked aj majú moje číslo nohavíc,tak na moju výšku nemajú 😀
No to je pravda,ked bol chlap doma naučený nerobiť domáce práce,treba prevychovať 😉 Ja mám to šťastie,že môj muž nemá problém on dokonca lepšie popratá ako ja,ved sa doma musel starať za slobodna.Ale niekedy sa mi zdá,že moja mama by najradšej otca aj nakrmila,ale to viem,že jeho mama,moja starká sa tiež tak starali o muža 😉

icerna
9. feb 2010

juj gabinka hadam jej to rychlo prejde,ja neznasam tie horucky,ked nemozete niako pomoct a vidite ako vam drobci horia a lezia ☹ a najhorsie su v noci 😠
ja mam niveu a aj hipp,nastastie nema ani na jedno alergiu 🙂
petikd,tak ty mas sikovneho muzicka doma 😀
joj baby nech je uz jar,alebo aspon plusove teploty 😠 uz ma to nebavi byt skoro stale doma,chybaju mi prechadzky 😖

petikd
9. feb 2010

Icerna no sa musel naučiť,nič iné mu neostávalo 😉
No veru,už sa aj my tešíme na jar,vtedy sa mi vracia taká nostalgia,ked bol damián bábetko a som ho kočíkovala skoro stále sme boli von a ja mám jar strašne rada,kedže som sa na jar narodila 🙂