Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

danciacik
9. apr 2010

No bambule spia mám tak na 45 minút kľud.
Gabi, dcérka je Lara voláme ju Larka a syn je Patrik.
U nás je Larka na palacinky a Paťko je hrozne na mäso a klobásu 😀
Juuj Ifek tak vám fajne, my nemôžme byť celý deň vonku kým sa nevyliečia mi len tak na hodinku na prechádzku a domov. 😖

maryanna
9. apr 2010

ahojte, no ja som si akurat od rana konecne sadla....maly dnes vstal vynimocne skoro o 6 neviem preco...ale on ked tak skoro vstane tak potom o hodinu dve zas zaspi....takze zaspal o osmej a ja spolu s nim tak tvrdo ze az o 10 som sa zobudila...maly este spal tak som rychlo zacala upratovat cely byt aby som zajtra nemusela...o 11 vstal tak som ho obriadila nechala hrajkat a doupratovala cely byt, navarila a najedla a som satesila ze konecne pojdeme s malym von este zatial neprsi a svieti slnko no len co som dosla do obyvacky kde lezal na posteli som si vsimla ze pod hrazdou ako sa hrajkal aj zaspal....a spi....:( tak cakam kym ho hlad prebudi a pojdeme vonkuuu....ja som varila polievku hrachovu, a mala som zvysok sunky tej udenej s velkej noci ktou uz by sme asi nezjedli tak take speci cestoviny ku ktorym sa robi omacka z tej sunky, sampinonov, kecupu a takych somarin a potom na to syr..recept od mojej mamky po dlhom case som ho robila...mnam.....a teraz len cakam a cakam....kym maly vstane...

heliik
9. apr 2010

hojky 🙂
Ani nějak dnes nebyl časík se dřív přihlásit, byla jsem nějaká líná 😀
Venku jsme dnes byly chvilku jen hoďku a půl, nemůžu nějak chodit. Bolí mě noha, celý den kulhám.
Jinak Týna spinkala celou noc v postýlce, jen se 3mi probuzeními, 2krát to byl hlad, a 1se ,,zasekla" a nemohla rotovat. 😀

maryanna
9. apr 2010

ahojky...ja uz konecne po popoludni sedim....bola som s malym poobede na dve hodky vonku....a potom este raz s manducou na hodku......bol taky zmordovany ze uzbuva a zaspal asi za pet minut co som ho dala do postielky......noo helik vidis..ze to ide....mala si zvykne a bude to suuper...

gabinka1012
10. apr 2010

Ahojky,no vidíš heliik že to malá zvládla.
Mi dnes jedeme za dědou.Má statek a spoustu zvířat tak to je něco pro Gábinku 🙂
mě to tu pořád nějako zlobí,vždycky když chci poslat příspěvek musím se odhlásit a pak zase přihlásit.
Já mám poslední dobou pořád chut na kafe.Mohla bych ho pít po litrech.

petikd
10. apr 2010

Ahojte
Helik no vidíš ako to pekne ide 😉 Kristýnka je šikovná 🙂
Gabi ako ste si užili zvieratká? 🙂 To ti verím,že ich má Gabinka rada,my máme tiež zvieratká,aj ked len také sliepky,prasiatko,zajace a psíkov 🙂
Damián bol skoro celý don vonku,juuj pomáhal jedna radosť 🙂

heliik
10. apr 2010

Ahojky 🙂
Tak včera, hrozná noc. Byla jsem každou chvíli vzhůru, Týna pořád pofňukávala, asi zoubky. Pít ani jíst nechtěla, a plína byla taky v poho, takže jsem si užila dost. Teď už spinká, doufám, že tahle noc bude lepší.

Dnes jsembyby na prochajdě, a zmokli jsme. Teda Týna byla v poho, v kočáru pod slídou, ale já jen v mikině, takže jsem celkem vymrzlá, tak si půjdu dát horkou koupel. 😀 😀

Gábi, zvláštní chutě. 😀

petikd, takže jste měli hezký den, to je moc dobře. 😉

Dámy přeji krásnou noc.

alexa21
10. apr 2010

aaahojte maminky..tak pisem po dlhsej dobe, aj ked takto neskoro, ale muzika mam v nocnej, bola u nas moja mamca aj s kamoskou, robila som im vlasy, akurat odisli a mne je smutno tak som prisla kuk ci nahodou niekto neponocuje podobne ako ja, ale asi uz vsetky bubkate tak idem aj ja..no asi si si este precitam co mate nove aby som bola trosku v obraze..
samulovi idu zubky, je to sice boj, ale je straaaasne tulivy tak si to uzivam..joooj a ako moc..akurat na trapi ze malo papa..-i ked pri jeho vahe mu to neublyzi 😀
tak vam prajem vstkym krasnu a hlavne dllhu nocku 🙂
dufam ze sa tu zajtra dostanem ze si konecne s vami pokecam 😅
🤐

gabinka1012
11. apr 2010

Ahojky...
tak mi jsme měli včera štěstí jen jsme se vrátili domů tak začalo pěkně pršet i kroupy padali.
dnes jsme měli naplánovaný výlet ale nic s toho nebylo u dělalo se mi ráno tak špatně že jsem myslela že to se mnou švihne.Až mdloby na mě šli 😒
heliik tak jaká byla noc?doufám že lepší než předešlá
alexa kolik váží malý?

heliik
11. apr 2010

Ahojky
Alex já ponocuji skoro každý den, trvá mi než zaberu, ale někdy jsem už pak líná zapínat počítač. 😉
Gábi a už jsi v poho?? Doufám, že jo. 😉 😉
Ze včerejška na dnešek, jsem se celkem vyspala. Týna byla vzhůru asi 2krát, tak to bylo v rámci normálu. 😀

ifek
11. apr 2010

Ahojte tak my sme boli vcera u nás v lesoparku a tiež nás krupy prekvapili fuuu no ale nastastie to rýchlo prešlo 😀 No a dnes vecer ked sa už na pondelok blíži tak sa vyčasilo no klasika víkend prší, a cez týžden keď je mužík v práci tak sa slniečko smeje 😀 Lukáško spinkáva našťastie úplne pohode (musím si zaklopať) no síce máme niekedy problémy kým zaspinka ale keď zaspí tak spí a keď sa náhodou zobudí stačí mi ho vziať ku mne do postele a on sa umojká a zaspinka je to strašny mazloš 🙂 Takže aj ja vám želám krásnu a vyspinkanú nôcku 😎

gabinka1012
12. apr 2010

Dobré ránko...
heliik už je to v pohodě.Nevím co to se mnou bylo ale každopádně mě to pěkně vyděsilo.Hlava se mi točila,návaly horka no hrůza 😖 doufám že už se to nebude opakovat.
ifek přesně tak přes týden hezky a přes víkend škaredo.

alexa21
12. apr 2010

ahojte babule..
gabinka maly ma nieco cez 15kg a rok a pol 😀
helik, tak niekedy ked tu budes ponocovat napis ip a mozme ponocovat spolu 🙂 , ja mam konika vacsinou zap.ked som vecer na pc, ale do fora neprispievam ked uz vsetky bubaju 😉
joj, neviem ci je nieco vo vzduchu ci som nieco pojedla, ale mne je uz 2hy den taak zle, beham ako na maratone, uz mam dost 😝 ..aj cez sviatky som si tym uz presla, uz by som uvitala keby som bola ok..
ale musim sa vam pochvalit..vcera som upiekla svoj prvy makovy zavin a podaril sa na 100%..dokonca si z neho vzala aj svokra a vecer mi volala ze jej mamka piekla bozsky, ale lepsi ako moj nejedla..hrozne sa z toho tesim , lebo ja a pecenie je ako voda a ohen 😀

icerna
12. apr 2010

ahojte baby,dlho som tu nebola. Uz som vas docitala 😉
gabinka davaj na seba pozor 😒 mne bolo tak zle,ked som si nestihla kavu rano vypit 😖
a zabga sa ma ako? sa dlho neozvala 😕
alexa teeeeda tolko kil ma moja 4-ročna 😀

heliik
12. apr 2010

Ahojik.
Gábi tak to je fajne. 🙂
Alex beru tě za slovo. 🙂 🙂

Dnes jsme byly na tý Neurologii, a dopadly jsme celkem v poho. Malá je jen líná, přesně jak jsem to říkala já.
Normálně dala Týnu na čtyři a ona tak vydržela, no já koukala jako puk. By mě zajímalo, jak to udělala, protože já to doma zkoušela asi milionkrát a nepovedlo se..
Na rehabilatace nás taky zatím nikam neposlala.

gabinka1012
12. apr 2010

alexa tak to máte malého cvalíka 🙂 Gabča má 15kg teprve ted ale jako malá byla taky pěkný buřtík .Hlavně než začala běhat.
icerna jak se máte,co Lianka a Vanesska? pravda-zabga už tu dlouho nebyla 😉
heliik tak to je fajn že je malá jen lína.A na tu neurologii ještě půjdete na kontrolu nebo to je všechno co vám řekli?

ifek
13. apr 2010

Ahojte tak včera sme ani nepísali bo sme mali perný den sme boli na baby plávaní malemu sa klasicky pácilo a ja som bola inak unavena po polhodine drzania maleho vo vode ☹ a to som si myslela že ked sme tam dlho neboli tak bude unaveny ale nie sli sme potom este ku svokrovcom na navstevu pozriet sme tam neboli take 2týzdne 😅 malý sa napapal a chytil druhý dych tak sa s dedom a babou pohrali a sli sme domov po ceste si malý pospal a chytil dalsi dych 🙂 tak sme sli este na chvilu na prechádzku a bolo pol8mej ked sme domov dosli a to sme sli z domu o pol1dnej. 😀 No a viete kedy malý zaspinkal že krátko pred 9tou fuu ja som padla do postele a som hned zaspala a v noci mi bol hore 2krát . A vy ako sa mate?

danciacik
13. apr 2010

Ahojte, juuuj ja som tu pár dní nepísala lebo ma chytila pratacia mánia (dúfam, že manželovi nebude nič chýbať 😀 ) vyhádzala som nejakých 7 vriec do kontajnera. Ale sa cítim lepšie ešte dnes ma to drží ale už sa mi chce ajpiecť tak pečiem.
No čo už keď vonku je hnusne a my aj tak vonku nemôžme.
Paťkovi ide očný zúbok tak je nervný a len na mne visí juuuuj ťažko sa robí s jednou rukou.
Alexa ta náš Paťko je 4 kg ľahší od Samka a Larka váži asi rovnako ako Samko 😀

alexa21
13. apr 2010

ahojte baby..
poviem vam, dava mi ta jeho vaha zabrat, z postele aspon na 2x vstavam kym sa zdvihnem 😅 ..ale hrrozne ma tesi, ze malemu chuti.trosku som sa bala ci je to ok, ale dr ma ukludnila, ze on nie je obezny, ze je proste velky.zrejma po mne, ja mam 179cm, tak asi zdedi takyto vyhlad 😀 ..
helik, mozes..a myslim ze aj dnes budem sama tak budem asi tuto 😉
dnes mal mat kooooonecne nas tatik volno, tak sme boli popozerat nejake botasky drobcovi, ale nic sme nenasli, som dost sklamana.drobec bol u mojej mamky, tak som myslela ze si uzijem trosku klud a skocime aj niekde na kavu, ale tak ho rozbolel zub, ze sme uz ani na nakup nesli a isli sme rovno domov 🙄 a este aj do roboty nakoniec musel ist, takze ratam, ze pride zas az vecer..opat krasny volny spolocny den.a este aj to pocasie 😢

alexa21
13. apr 2010

inac mna sa ine maminy bezne pytaju kam chodi samko do skolky a uplne soknute pozeraju ked poviem ze maly ma iba rok a pol..a oblecko nocime na 2-3 roky, nieco dokonca vacsie 😅

heliik
13. apr 2010

Zdravíme 🙂
Gábi na Neurologii zatím nemusíme, prý to není nutné, půjdem tam v případě, že mala ještě nebude va 14.m. chodit, ale to doufám, že to nebude potřeba. 🙂 🙂

No tak já si myslím, že my s váho jsme na tom normálně. Po porodu 3690g a teď má zhruba 8650g, takže v rámci, ale při tom Týna baští dobře. Sní všechno krom rýže a bramborový kaše, jinak co jí dám to s ní, a že nejí zrovna málo. V průměru přibere 400g za měsíc, což podle mě není moc..

Jinak dneše nic moc. Byly jsme na nákupech, spojily jsme to s příjemnou procházkou, akorád naše malá princezna skoro zas nespala.
Spala asi 2hodiny za celý den, pak byla ukňouraná, spát nechtěla, pít nechtěla a ani moc jíst, takže asi zoubky.

heliik
13. apr 2010

Alex zkus se podívat na mimibazar, tam kolikrát užesný věci. 😀 😀
Jako dneska koukala jsem se tam, a úplně užasný botičky, akorád, že na nás veliký. ☹ Jinak bych je brala hned..

heliik
14. apr 2010

Ahojky. Zas tu nikdo, téda vy to vedete.... 🙂 🙂

icerna
14. apr 2010

ahoj helik,ja som tu 😀

icerna
14. apr 2010

mi sme dnes boli na očkovani,babulku pichala kakana doktorka do oboch noziciek,tak teraz ma cipku v ritulke a buvinka si krasne 😵
a to pocasie mi uz lezie na nervy 🙄

gabinka1012
14. apr 2010

Ahojky,tedy mě to bříško poslední dobou dává zabrat už nevím jak bych seděla,ležela.Všude mě píchá a tlačí 🙂
icerna mě to počasí taky štve.
chtěla jsem se zeptat nevíte co je dobré na akné.Co jsem těhotná tak jsem samí pupínek.Vyzkoušela jsem toho haldu ale nic mi nepomáhá.A do toho se mi začali dělat opary.no,děs a hrůza.Manžel se mi směje že jsem prý jak puberták.

petikd
14. apr 2010

Ahojte
Juuj no ved to počko hrozné ☹
Icerna dúfam,že malá bude v pohode,bez bolesti po očkovaní 😉
Gabi ja ti nepomôžem,aj ked som aj bez tehu ako pubertiak,ja som mala od kožnej mastičky 😉 Ale že šťava z mrkvy pomáha či čo 😉

heliik
14. apr 2010

Ahojky 😉
Gábi já teda v těhu, takové problémy neměla ani normálně namívám, ale hodně dobrá kosmetika je od Vichy(teď nevím, jaké má být to druhé i) Švára vozil léky a vozil i tuto značku a je vážně super, sice je dražší ale stojí za to. Já osobně jak píšu moc nepoužívám, ale známé ano, a nemůžou si ji vynachválit.
Icerno promiň ☹ , já jak viděla, že tu nikdo nebyl tak jsem se odhlásila.. A navíc celý den mi blbne internet. 😠 😠

heliik
14. apr 2010

Icerna a doufám, že to budete mít v poho 😉

petikd
14. apr 2010

Jooo heliik ved si mi pripomenula.....Gabi Normaderm on Vichy mne veľmi pomohol,aj ked je trošku drahši 😉 ja som totálne zabudla,že som ho používala,to už dávnejšie 😉