Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

mimuska1
18. mar 2011

@maatuulka
aj ja som minuly rok brigadovala nelece 2 mesiace a kedze mi to znama spravila zadara,mak sa mi to oplatilo, mne vratia okolo 30 eur, tak mna osobne aj to potesi 🙂

zabga88
18. mar 2011

@maatuulka zamestnavatel ti musi dat tlacivo, potom musis vypísať danove priznanie a cakat do maja kedy ti daco vratia

mimuska1
20. mar 2011

@maatuulka
mne to zamestnavatel poslala postou

maatuulka
20. mar 2011

@mimuska1 @zabqa88 mne to poslala este pred mesiacom z byvalej brigady sefka. Takze to tlacivo mam, len sa musim odhodlat ist na danove 🙂 keby sa mi tak chcelo :D

mimuska1
20. mar 2011

@maatuulka
no a ja som tam mala nap. ze kolko mi vratia, ty to tam nemas?

maatuulka
20. mar 2011

neviem, ja som si to ni moc nepokukala, len tam mam pocet odrobenych hodin .. a sumu ktoru som zarobila.

zabga88
21. mar 2011

ja uz mam vyplnené, len nemam chut ist na danove v piatok som bola len mi povedali, že mi chýba ešte jedno tlačivo a kedže oni ho nemaju, tak si ho musim ist kupit 🙂 takže čo k tomu dodať

gabinka1012
21. mar 2011

Ahojky,tak jak se dnes máte a co máte v plánu?já odpoledne vezu Gabču do předškoličky,tam se na hodinku courknu po městě,nemá cenu vracet se domů.
koukám že rozebíráte daně.Já jsem toho na štěstí ušetřena máme učetní. 🙂
Jinak Gábinka už je zdravá jen Nikča se toho nemůže zbavit a navíc se jí do toho přidal průjem 😒

zabga88
21. mar 2011

@gabinka1012 ahoooj 🙂 dnes je krásne pocasie. teším sa a clovek ma hned lepsiu naladu 🙂
Dnes som Vikinku dala do skolky ale len doobeda pojdem po nu pred 12 nech sa trochu pohrá s detičkami. V sobotu jej vyskocila teplota na 38,5 dala som jej sirup a preslo to odvtedy nic ja neviem co to bolo....

maatuulka
21. mar 2011

Ahoj maminy, mi sme boli dnes s malou na trampolinach 🙂 a potom na Zlatych Pieskoch .. pri vodicke.. taky relax aky bol dnes som uz dlho nezazila 🙂 len skoda, ze tam nevedia urobit poriadne detske ihrisko.

zabga88
21. mar 2011

@maatuulka dnes bol vcelku aj u nas celkom ok den 🙂 to bude mozno pocasim 🙂

gabinka1012
21. mar 2011

Tak to já měla dnešek ulítaný a chudinka Nikolka to musela obsolvovat se mnou.
@maatuulka na těch trampolínkách jenom tak skáčete?nebo jsou i ruzné cviky a sestavy jak na tom poskakovat.mi máme doma trampolínu ale Gabču už omrzelo jen tak na ní skákat.
@zabga88 tak to je dobře že s té teploty nakonec nic nebylo 😉

gabinka1012
21. mar 2011

🙂 je vůbec možné že mezi Vás chodím už 2 rok 🙂

maatuulka
22. mar 2011

@zabqa88 tak to bolo 🙂 dufam, ze uz bude len takto.
@gabinka1012 to mame take ihrisko v jednom nakupnom centre, a tam su trampoliny, smyklavky. a tak 🙂

mimuska1
22. mar 2011

@maatuulka
ahoj 🙂 citam o com si tu tak pisete a ty robis este tie www stranky? ja by som si tiez velmi rada nejako privirobila popri malej materskej...nevies mi poradit?dakujem

maatuulka
22. mar 2011

@mimuska1 ja som vystudovala polygraficku .. tak to tak zurocujem 🙂 vacsinou robim www stranky v rodinnom kruhu, sem tam znamy 🙂 neviem moc prepracovane stranky, vacsinou len take jednoduche.. takze robim len rodine 🙂 ale dobre sa tym da zarobit 🙂
a ty robis stranky? ci?

mimuska1
23. mar 2011

@maatuulka
ne nerobim, len zahanala som nejaku pracu🙂 a zrovna vcera mi volala kamoska ta robi pre T com a T mobile v kancli a tak a idem tam sa zaucit zajtra a vybavila mi to aby som mohla robit doma🙂 tak som rada,kazda korunka sa zide🙂

zabga88
24. mar 2011

@mimuska1 no ako dobre 🙂 to by som aj ja brala 🙂

mimuska1
24. mar 2011

@zabga88
ahoj🙂 ako sa mas? no ja som tam dneska bola sa zaucat🙂 tak som rada, aspon daco pri takej malej materskej🙂

zabga88
24. mar 2011

@mimuska1 ahooooj! a da sa to vydrzat 🙂 jasne kazde € je pri materskej dobre 🙂

mimuska1
25. mar 2011

@zabga88
no teraz som zacala a ide mi inak Excel, ako im ked ma zaucali... tak som z toho nestastnaaaaa ☹

gabinka1012
25. mar 2011

Ahojky,tak já se máte,copak je nového co dětičky? 🙂
@maatuulka jo ták,já myslela že chodíte někam na cvičení 😀
@mimuska1 to je fajné že si aspon nějakou práci sehnala,při té almužně co nám dávají.Taky bych ráda někam na brigádu o víkendech nebo něco na doma ale nemohu nic sehnat.A jak se něco naskytne tak je to hnedka obsazené. 😒

maatuulka
25. mar 2011

@gabinka1012 nie 🙂
jaj maminy, dnes som bola cely den taka leniva, ze som urobila len spagety :D zajtra ideme s Domcou do Eurovei.. oslavuju prve narodeniny.. a velky program bude aj pre deti, tak sa tesim. uz sa tam chystam niekolko mesiacov :D

zabga88
25. mar 2011

Ahojte baby 🙂

veru praca teraz? katastrofa vsade co ponukaju len klamu a pytaju peniaze dopredu... ved predsa ja si chcem zarobit a nie sa vyhadzat s penazi

My mame dnes stretavku zo zakladnej skoly ja som nesla nikam, nemala som kam dat Vikinku a tak velmi som chcela ist

mimuska1
29. mar 2011

@zabga88
veru ani ja som nebola na stretavke zo zs, mali sme min. rok, dieta je uz prednejsie🙂

zabga88
29. mar 2011

čo už, veru dieta je prvorade 🙂

ako sa inak mate? vonku krasne pocasie my sa chystame na ihrisko hrat fotbal 🙂

maatuulka
29. mar 2011

ahojky maminy, ja som stale chora, poriadne ani nevladzem chodit na net. tak sa snazim liecit, no nemam silu uz ani nato. :/

zabga88
30. mar 2011

@maatuulka chripka? prajem skore uzdravenie

maatuulka
30. mar 2011

@zabga88 zrejme, mam daco v hrdle.. a tak neskutocne to boli .. hruza :(

zabga88
30. mar 2011

@maatuulka
@maatuulka a bola si u lekara?