Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

evuliki
13. aug 2008

Holky a co takto varit obedik? 😀 No my si s malou robime dnes francuzske zemiaky-nech si zvyka na FRA chichi 😅 My sme to mali so svadbou presne ako bejbypd-tiez som to navrhla,vybrala termin,zariadila....Muzik mal jedinu ulohu-prist na obrad 😀 A brali sme sa piatok 13.juna,nezabudnutelny datum.....A celkovo aj den samozrejme.Nas certik dnes veeelmi vymysla,ma tolko energie,ze fakt nechapem....

bejbypd
13. aug 2008

no evi kikuska uz malanavarene o desiatej rano,aj poumyvane podlahy a tak...neviem co ma to dnes pochytilo..a my sme mali francuzske zemiaky vcera mnam mnam dobrotka 😀 a zabudla si povedat ze mal este jednu ulohu povedat ano 😎 to tomu mojmu musim este zopakovat 😉 no ideem asi dokukat konecne to vase dvd zo svatby 😉 a mne mala spi uz dve hodiny tie zuby ju moria 😠

claudinka
13. aug 2008

bejbypd jeeej aj ja som septembrova 😉 ja som mala uplne prvy termin 17. - na moje narodky a teraz posledny je vacsi o dva tyzdne.. tak ale uvidime, kedy sa mu bude ciet ist von..

ideme aj my nieco s drahym navarit, dnes ma volno

bejbypd
13. aug 2008

aj ja som septembrova ja som tridsiateho,drahy 28.9.,29.9.ma meniny aj on aj mala a mala je 16.9. september je super mesiac 😀 😀

mirrinka
13. aug 2008

babule,aj ja som septembrová.....nar.som sa na Michala - 29.9. 🙂
babypd 😉

bejbypd
13. aug 2008

supeeeeer 😀 😀 😀

claudinka
13. aug 2008

najlepsie znamenie - panny 🙂

bejbypd
13. aug 2008

aj panny aj vahy 😎

claudinka
13. aug 2008

ja dufam, ze maly bude panna

renika
13. aug 2008

tak my bojujeme s jačmeňom, Maxim si nechce dať dávať obklady na očko 🙄

dúfam, že sem ešte patrím, aj keď ja nie som septembrová 😔 🙂

claudinka, prečo by si chcela, aby bol malý panna?

evuliki, vítam ťa tu 😉 Aký druh športu robí manžel? Ste pekná rodinka 😵

bejbypd
13. aug 2008

CAute baby dobry vecer sa praje...reni neboj patris aj ked nie ste septembrovi 😉 drzime s malickou palceky nech to maximkovi cim skor prejde 😵 myslime na vas...a neviem kedy bude mat evuliki cas napisat tak odpoviem za nu dufam ze sa nenahneva 😎 jej drahy je hokejista,samozrejme dobry hokejista 😉 a oni su krasna rodinka 😀icerna ja som sa ta chcela opytat ty si pisala ze si chodila na sama chalupku tak to urcite poznas moju svokrusu pani ucitelku Sidorovu,hm?my uz asi hodinku buvkame mala bola strasne unavena mali sme narocny den same navstevy a tak...

claudinka
13. aug 2008

renika sa mi paci to znamenie.. mam kamaratov, aj moj najlepsi, co su v znameni panny a uzasni to ludia

martina48
13. aug 2008

Čaute baby,znova sa my podarilo sem nakuknúť až takto neskoro 😒 ..dnes kôli tomu,že sme maly celodenný výlet,keď sme došli domov som musela malého okupkať,nakrmiť,uspať a potom som sa musela pustiť do upratovania,lebo sme doma nechali menšiu spúšť...síce som na nete dlhšie,ale sem som zablúdila až teraz 😝 ... renika ja som kúpila ten klasický,ten je najlepší..tie spievajúce moc neuznávam,pretože som počula aj také,že niektoré deti sa zvyknú toho naplašiť 😒 ...práve dnes som bola s malým pred výletom u neurologa a ten my povedal,že malí má ešte čas na nočník,ako aj na sedenie...takže,asi s tým nočníkom ešte počkám..síce z druhej strany segra už má druhé dieťa,ktoré je mladšie od môjho o 3 týždne a ona ho už dáva a ževraj sa mu to páči a že sa jej doňho aj vykaká 😀 ..no neviem,uvidíme ťo ďalej

evuliki "závidím,ja by som tiež neváhala" 😀

martina48
13. aug 2008

ozaj reni držím palčeky,nech je drobec čím skôr ok 🙂

mirrinka
14. aug 2008

Dobré ránko.....dnes máme krásne upršaný deň,že? 😠

evuliki
14. aug 2008

No zeny,este ze mi zobral svokor malu von,tak mam chvilu cas aj na seba.Kaslem na upratovanie,doslova si uzivam hodinku ticha a kludu.... Od vcera mala iba stoji a beha popri nabytku a stene,je ako taky pavucik 😀 Uplne bojkotuje pavuka a choditko,nabytok je ovela zabavnejsi...Az na tie pady samozrejme 😅 No ja malu davam na nocnik presne od 5mes.,hned ako zacala chodit.Teraz uz s tym problem nemame,asi tak 8x denne nan sadne a vykona,co prave na nu pride 😀 Mame ten hraci a som s nim veeelmi spokojna,aj ked je pravda,ze zo zaciatku sa vzdy zlakla,ked zacal hrat,ale teraz sa doslova tesi a tlieska rukami,ked sa spusti melodia.Do fra sa tesim hlavne kvoli tomu,ze su tam super centra pre deti,takze ked tam bude taketo vymakane pocasie ako dnes,skocime do centra a mozeme sa tam prehrat cely den.Bo tu v PD nie je ani ... pre deti 😠

bejbypd
14. aug 2008

no caute baby aj ja mam malu vonku s krstnou takze mala by som ´mat pohodicku no o hodinku cakame navstevu k obedu tak musim ist varit 😠 a mne sa nechce a ozaj evi na obed pride jarino 😀 musime ho nakrmit nie ze nam schudne 😉 😉

evuliki
14. aug 2008

kika jasne,len sa mi o braceka staraj 😀 On chudacik si nevie navarit ☹ Ale nech ti da aspon stravny listok 😉 A keby som prisla na obedik zajtra ja pre zmenu? 😀 No mala je vonku uz pol hodku a ja sa nudim ako pes...Poobede musim skocit do mesta a tak sa mi nechce peso,to je hroza bez afta 😅 Aky mate plan na poobedie?

bejbypd
14. aug 2008

vies co este naozaj neviem co poobede co misko vymysli a dojdi kedy chces aj dnes na obedik my tu mame pre vasu rodinu vzdy otvorene dvere 😉 a idem uz varit lebo zase nebudem stihat 😀

evuliki
14. aug 2008

Holky mate niektora skusenost so satkou na nosenie deti?Mala ma 10 mes a v klokanke je ako sardinka,videla som foto deti v satke a boli to ovela starsie deturence,tak sa chcem poradit dakujeeem

bejbypd
14. aug 2008

Hello baby dobry vecer no co sa dej?venujete sa drobcekom?Mne malicka uz pol hodinku spi a odo dnes oficialne captavo ale chodime 😀 tak sa vytesujem...a co vy co detusky?

didusa.risulo
14. aug 2008

Ahojte, baby, mozem sa k vam pridat?beriete noveho clena?mam 22 rokov 😉 a som vydata 2 roky

mirrinka
15. aug 2008

ahoj didusa.risulo 🙂 pridaj sa,budeme sa tešiť 😉 čím je nás viac,tým lepšie, že baby 😀

icerna
15. aug 2008

ahojte baby,super ze ste sa tak rozkecali 😀
Mi sme boli vcera skoro cely den v pd,som si pobehala po meste,postretavala zname tvare 😲

bejby,jasne ze poznam ucila nas vytvarnu je to super ucitelka aj zena ,bola s nou vzdy sranda!gratulujem misulke ze uz chodite-šikulka a aj k svadbe 😀

martinka s tim nočnikom ani sedenim si nerob starosti,mne mala začala sediet od 7 mesiaca ale zato chodila uz od 10,tak to pride samo...a na nocnik som ju nenutila,aby si ho nezprotivila,skusali sme od roka.

renika ako sa mate?malemu to uz prechadza? ☹

didusa.risulo vitajte,aj ja mam 22 🙂 byvate v nitre či pri nitre?

mirinka ahooj,čo nove?

evuliky ako si si uzila vcera chvilu bez malej?svokor vsetko zvladal 😀 ?

gabii83
15. aug 2008

ahojte, ja budem mat 25 v novembri,vedel by mi niekto poradit, ako si vytvorit fotoalbum, neviem kde sa to robi, chcela by som dat par fotiek tam, dik 😀 😖

didusa.risulo
15. aug 2008

ahojte,

icerna byvam v nitre, ale pochadzam z Vrabel, tam som byvala od malicka

baby my odchadzame v pondelok na dovolenku, strasne sa tesime,ideme tri rodiny na nasu chatu ktoru tam mame,tak dnes uz len perem avysne veci a vecer sa uz bude zehlit a zajtra ideme dat este maleho ostrihat,nech sa lubi tatrankam a v nedelu uz balime sa.

mam trochu cas, maly pojde za chvilu spinkat, tak som k vam nakukla,ked ho uspim asi dobehnem ci je niekto on line,tak pa zatial

ozaj icerna a ty si z kade ak smiem vediet, ale daj do ip

mirrinka
15. aug 2008

gabii ahoj a vitaj....tak a teraz k tým albumom - v pravo hore máš napísané fotoalbumy,potom klikni na moje albumy a tam si dáš vytvoriť album....pôjde ti ľahko,je to jednoduché,uvidíš.... 🙂

gabii83
15. aug 2008

idem skusit 😀

gabii83
15. aug 2008

no a mam to, som si to nevsimla 😝

evuliki
15. aug 2008

No achoj zienky.Nas neposedko dnes bojuje s nozickami,uz by strasne chcela chodit,ale stale ju neposluchaju 😅 = za dnes je to asi 5 padov,niektore aj s modrinkami ☹ Teraz mala spi,tak mam chvilu cas na seba a ja ho takto travim s vami 😀 Muzik mi je daleko,poobede aspon skocim ku babypd,este ze byva tu za rohom 😀
Gabii83 ake mas krasne minibrusko 😉 Jeje pred rokom som sa teperila s tazkym batohom pred sebou a teraz tu mam skoro chodiace babo pred sebou...Jeje ale to leti ludia ze jo 😢