Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

rikarr
24. sep 2008

evi .nie vdaka ..stačí to moje hyperko čo tu behá ..

dajana vitaj v klube ...dá sa to študovať popri takom malom ...aj ja by som chcela ale neviem čo ....

ľuboškovi aj my prajeme všetko nááááj

dajana31
24. sep 2008

jj, da sa, no mala sa narodila prave do skuskoveho minuly rok, ale nieco som si spravila v predtermine a potom som to tiez nejak zvladla... nastasie mi to fajn vyslo, v dobry termin, na Stefana, takze som sa nejak dala dokopy a mohla som na tych skuskach aj vydrzat sediet... vtedy aspon casto spinkala, ale teraz... no neviem, co bude dalej, ale hadam sa to da...

rikarr, pod aj ty studovat, aspon externe, bude ta aspon nieco naplnat...

claudinka
24. sep 2008

rikarr 😉 😉 chcela by si studovat? a nevies co? napodobne, ja som tiez mala vzdy taky problem.. a nakoniec som sa nahodne dostala na vysku, kam som chcela ist iba kvoli particke ludi, z ktorej som sa tam dostala jedina 😒 som vzdy chcela ist na pedagogiku.. mozno v buducnosti..

dajana teba studovanie naplna? 😕 lebo mna ani zdaleka 😀

icerna
24. sep 2008

claudi vsetko naj aj od nas 😀

vitaj dajana a klobuk dole,ze to zvladas aj s malou,asi mas dobreho muzika pri sebe...
ja som moc na ucenie neni,mna to dako nikdy nebavilo 😒 ale drzim palce

evuliki
24. sep 2008

Tak holky,hlasime sa z francie 😉 Zabyvali sme sa super,uz tu ma jasmi aj kamosov,tak paradicka.Claudi blahozelaaaam k malemu kuriatku!Je prenadherny,pozerala som tvoje videa na youtube 🙂 Aky bol porod?

icerna
24. sep 2008

no ahojte,konecne ste sa ozvali. Tak uz ste sa zabyvali?to je super a tebe je tam ako?aspon sa uz nenudite v pd a mate kam chodit,hm?

dajana31
24. sep 2008

hm, este nie je moj muz a tiez studuje, na inej skole... koncime teraz. studujeme tak, ze raz som ja v skole, raz on, nejak mame tak rozvrhy, aby sa moc neprekryvali... a este pritom robi.. no a ma fajn, kedze je informatik. moze robit aj z domu cez net a aj do firmy chodi

claudinka, hm, vies co, neviem, ci celkom studovanie ma naplna, ale to, ze mam kontakt s inymi ludmi, ze mi to zamestnava mysel... tu v ba nikoho skoro nepoznam okrem spoluziakov... takze to padne dobre stretnut sa so znamymi v skole a riesit tam skolske problemy... chodit s nimi vonku a tak... proste skvely studentsky zivot, aj ked uz nie je taky skvely, ked mam malu

icerna
24. sep 2008

no tak to ste sikovny obaja 😀 to je na skole to najlepsie-kamarati 🙂

rikarr
24. sep 2008

joj chcela chcela a neviem čo ..... už som chodila na jednu do nitry na hnojarinu odbor mangment živočíšnej výroby .....no ale po roku som to nechala lebo to o managmente nemalo ani páru a chémia bola brutus ...

stále sa pohrávam s tou myšlienkou len neviem ako by som to zvládla a kedy by som sa učila ....muž chodí neskoro domov ..okolo 17,00 navečeria sa a ide robiť okolo domu (kedže máme skoro novostavbu stále je čo) malú si vezme len sem tam....a večer padnem ako mucha do postle lebo celý den behám okolo hyperka a okolo upratovania ale stále ma to štve lebo sa mi zdá že osprostievam ked sa neučím....

claudinka
24. sep 2008

evuliki zvladla som to a to je hlavne 😀 ked nebudes mat nahodou cojavascript:addEmoticon('😀','vBody') robit, tak si kludne precitaj https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
a ako tam je??? prideme na vylet 😀 😉

icerna kujemeee 😉

dajana skoda, ze si ho neuzivam 😒

vevusiatko
24. sep 2008

claudinka ty i tusim vsade :D

rikarr
25. sep 2008

myslíte že sa oplatí kurz účtovníctva,????????????

claudinka
25. sep 2008

rikarr neviem.. ja si tiez chcem najst nieco s uctovnictvom, kedze som z neho maturovala a bavi ma to..
ak najdes nejaky schopny inzerat, kde mozes robit aj doma, tak sa urcite oplati 😉 a program sa lahko potom naucis..

vevusiatko aj tam, kde by som nemala 😀 😀

vevusiatko
25. sep 2008

ALe claudi, nech ta je len vsade vidiet....dobre robis :D

rikarr
25. sep 2008

neviem či škola alebo kurz

dajana31
25. sep 2008

uctovnictvo je aj na nasej skole, mozete skusit 🙂

evuliki
25. sep 2008

claudinka tak som citala o tvojom porode,hlavne ze neboli komplikacie....A ako to zatial zvladas?AJ ti da malicky trosku pospat?Tu vo fra je super-ludia,pocasie a jedlo....no mnamiky 😀 Len keby sme boli trosku viac s tatom,ta hodka za den nie je bohvie co 😖 ALe aspon netrpime ponorkou 😖 Mala je na mna strasne naviazana,ved stale je iba somnou,staci ked idem vedla do izby a uz je krik.Mozno sa nam podari ist domov na vianoce,zalezi ako bude mat muzik dovolenku.Ak by ju nedostal,tak pridem asi az v marci.Jeeej to je este daleko ☹

icerna
26. sep 2008

ahojte 😀
evuliki,ale aspon ze ste spolu vsetci...ten krik poznam,moja mala to mala asi v 8 mesiaci a potom to preslo a potom este raz,ale uz to neni take,aj ked je ako moj tien 😀 😠

claudinka
26. sep 2008

rikarr co so skolou, kurzom? nechapem teraz 😝

dajana a kam ty chodis?

evuliki da mi pospat, len keby som tu netvrdla vzdy, ked spinka.. cele dni tu trcim a furt si hovorim, ze si pospim a aj tak tu furt sedim ☹ a potom v noci nadavam, ze preco som nespala, ked som mohla, ja tapa jedna.. a este si to aj priznam, to je uroven 😀 😀 juuj vy tam mate tie super bagety francuzske mnaaam a ty vies po francuzsky?? hodka za den? a on co robi? ubehne ti ten cas, ani nebudes vediet ako, uvidis..

dominka11
26. sep 2008

rikarr: kurz sa určite oplatí viac ako ist do školy. Ja som si urobila jednoduche uct. a teraz chodím na podvojne. T toho som aj maturovala, ale až teraz postupne začínam chapať niektoré súvislosti logicky a nie z tahaka 😅 Neviem ako na ostatných kurzoch. ale my mame super lektorku, všetko vysvetli, môžeš sa pytat a dava take rady fakt z praxe.

luciasveckova
27. sep 2008

ahoj.my sa nepozname som tu prvy krat a chcela by som sa ta opytat kolko by si chcela mat deticiek?ja sa volam lucia.mam 20 rokov.mam jedneho syna ktoreho velmi lubkam.

mirrinka
27. sep 2008

😨 som trochu v pomykove 😨 no,to asi preto,že som sa tu dosť dlho neukázala.asi si vás musím prečítať dozadu....lucia a to sa pýtaš koho??? 😨 fakt som asi trochu mimo

claudinka
27. sep 2008

luci mnoo nikomu si tu otazku neadresovala a je nas tu viac 😀

mirrinka nic nove 😀

evuliki
27. sep 2008

claudi,presne to poznam-mala teraz buva a nie aby som si tiez zdriemla(pretoze sme mali hroznu noc-mala je nachladnuta) ale radsej tu tukam ako datel 😅 No mne uz bagety idu hore krkom,ja pecivo nejako nemusim...Po fra viem nadavat,ratat do 6 a snad este nejake dve frazy k tomu 😀 Zato jasmi hned druhe slovo po "mama" povedala po fra jeje.No chlap robi do 18h,pak ide o 19h na trening a pride az ked buvame.A cele soboty je na zapasoch,napr.uz vcera odisiel,bo hraju daleko a pride az v nedelu.Tak sme same,mala je K.O. tak trcime iba doma 😒

icerna
27. sep 2008

ahojte babule,dnes mam daku na prd naladu ☹ a nic sa mi nechce...asi to je tim pocasim 😠
ja som sa ucila na zakladnej francuzsky 5 rokov mala som vzdy jednotky,ale uz neviem asi nic 🙂 😲

rikarr
29. sep 2008

nevedela som či školu alebo kurz -čo sa mi viac oplatí ....

našla som jednu školu TN univerzitu A. Dubčeka ale tie skúšky ---fúúúha 😕

dominika a j to učto teraz robíš?????ja sa bojím že ak sa do toho hned nezapracujem že to zabudnem.....a kde si robiš kurz a čo to stojí teraz?????????

claudinka
30. sep 2008

rikarr podla mna urcite kurz.. skolou by si zbytocne stracala cas a na kurze sa naucis len to podstatne..

evuliki 😀 😀 zavislacky sa nezapru 😝 😀 cele dni ste same? 😒 tak to poznam.. aj ja som s malym cele dni sama, drahy chodi z robotky ako-kedy, ale vacsinou po 19.00 a to je rad, ze je rad.. a cez vikendy vacsinou je rad, ze sa moze vyspat.. 🙂

rikarr
30. sep 2008

závisláčky? ja som taká istá ..len čo malú polahnem do postielky už tukám..sem tam odbehnem niečo porobiť ale zas tukám kým nevstane

rikarr
30. sep 2008

baby takto pred rokom by som presne o 18,30 išla do pôrodnice 😅 bože to letí

icerna
30. sep 2008

rikarr vsetko najlepsie k prvemu rôčku 😀