Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

icerna
16. feb 2009

ahojte maminky 😀 ako sa to tu super rozrastlo 😉
nove maminky vitame srdečne 😀
no mi sme boli na par dni s malou preč z domu,spravili sme si vylet vlačikom ku starkej,babke,a sestram...ale ušlo to rychlo 😒 mala ani domov nechcela odist 🙂
čo dnes robkate?mi asi ostaneme doma...upratala som po vikende cely dom 🙄 a idem čosi ukuchtit...aj ked sa mi nechce 😉

zabga88
16. feb 2009

no my sme akurat prisli domov boli sme vonku lebo sa to z viki uz nedalo vydrzat vie byt strasne zla.

icerna malo sem chodis ☹

rikarr dnes nevarim bo mame od včera akurat idem spravit palacinky mam na ne strasnu chut 😀

rikarr
16. feb 2009

aj mne včera už navaril 😀 čili kon karne tak len ryžu dorobím.....aaale mám chuť na koláčik...niečo upečiem.....

icerna
16. feb 2009

no malo,boli sme prec,ale uz to napravam 😉
zabga mala vonku posluchala?mi sme cely den doma,rozsnežilo sa,tak radsej budem pozerat len z okna 🙂 vanesska sa hra,dnes ani spat nesla,aspon pojde skor večer(teda dufam)
ja som robila rybku z omačkou a ryzu k tomu...mala spapala,tak dostala kinder 😀

rikarr
16. feb 2009

icerna 😎 😀 vieš ako na ňu

zabga88
16. feb 2009

mala je vonku v pohode len kd ma ist spat vecer hlavne je zla. teraz ju uspavam v kocku inak by zaspala rano 😒

icerna
17. feb 2009

dobre ranko maminky,aj detičky samozrejme 🙂
no dnes je to vonku ako v rozpravke,len z okna kukat,ako snezi. U vas je ako?ale budem musiet ist von,lebo sa scvokneme doma.
rikarr no ked jej chuti tak spapa,ale ked nieje hladna,tak mi ani kinder nepomoze 😠
zabga co mate dnes v plane?vyžen ocina s malou,nech sa idu sankovat a ty si trosku bez nich oddychnes 😀 😝

tasha8
17. feb 2009

caute baby...
aj u nas nakydalo, vyhrazala som sa vcera ze pojdeme von ale nesli sme, tak dnes uz pojdeme, lebo ma uz picne len doma byt, pohyb mi prospeje a aj krpcovi vzduch.,...len keby uz nebola taka zima, joj....no co uz... 😒

rikarr
17. feb 2009

čaute krásky

tu je snehuuuu
už som ráno odhadzovala a ked sa najeme s malou pojdeme zas 😠 ale čo

dnes som robila výbornú pizzu http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6644 mňam mňam

zabga88
17. feb 2009

ahojte všetky!

vonku je pekne rano sme boli v obchode a viki na sankach zamnou 😀
tak sa tesila ani dnu nechcela ist len teraz buva a ked sa zobudi ideme zas 🙂

icerna vy sa mate kde sankovat? mala sa tesi snehu?

rikarr fajnovo vyzera ta pizza aj my sme mali včera 🙂

rikarr
17. feb 2009

sme boli poobede vonku, odpratali sme čo sme mohli aj viki samozrejme pomáhala 😎 a potom nás havo vytiahol hore kopčekom a dolu sme sa pustili už len my 😀

zabga88
17. feb 2009

baby akoby ste riesili takyto problem? dnes sme sa z mojim chlapom pohadali potom odisiel a teraz ešte stale neni doma som mu volala a ešte sa jeho kamarati smiali ze je papucnik. a ako na srandu ma dali pozdravovat ☹
citim sa ako trapna hus

rikarr
18. feb 2009

vôbec sa tak nemusíš cítiť.....mangelovi by som to nedarovala...keby môj nebol po hádke o 23,00 ešte doma a kamoši jeho by si robili srandu, spal by zo psom vo voliere a to doslovne, jednoducho by som pozamykala, dala klúče do zámku a išla spať....v tomto som hnusná....

prepáč že som sa včera neozvala na skype ale mangel bol na pc -kukal hokej

a už ste si to vysvetlili????????

zabga88
18. feb 2009

nie nebavime sa

icerna
18. feb 2009

ahojte babule
zabga no nemame sa kde sankovat,lebo ani sanky nemame 😅 ani by som nemala kde s nou ist...
a drahemu si ani vcera volat nemala,mala si ho nehat tak a ist spat...chlapy frajerili určite si z neho srandu robili,to su cely oni 😠 a vobec sa necit trapne! co by robil on keby si sa ty zobrala a isla niekam prec tak neskoro?ale to si mi ženy asi nemožeme dovolit 🙄 urcite by sa bal o teba a vyvolaval by ti!

rikarr
18. feb 2009

no keby sme to spravili my baby sme nezodpovedné a nemyslíme na deti a neviem e sa o ne postarať...ako inak.....ved celé rodičovstvo stojí na nás...oni sa len sem - tam pridajú 😖

vieš čo zabga ..ani sa s ním nebav, nedaj mu jesť, neper mu, nežehli...on sa zbadá

zabga88
18. feb 2009

a všetko sa zacalo tym ze bol u svojej starkej a vzdy ked odtial pride ma v hlave všelijake halusky co mu nataraju a potom vraj mala je koli mne rozmaznana, ja som stale len nervozna a tak.... tak sme sa asle velmi pohadali sme na seba zjapali a mala plakala a on mi nedovolil ani k nej sa priblizit. mala sa s nim teraz nebavi ani slovo mu dnes nepovedala všetko si robime same a nestaame sa on dnes ani nejedol a ke si nevezme sam ani nebude. ja uz viac nebuem na motuziku rano idem z kamoskou do mesta a vratim sa ked ja uznam za vhodne spravim si z viki vyletik. 😉

mirrinka
18. feb 2009

zabga,presne tak to urob....nech sá o seba dnes postará sám a aspoň zistí čo to je..... urobte si dámsku jazdu a poriadne sa vybláznite 😉 😉 😉

rikarr
18. feb 2009

plne podporujem....šak má ruky aj nohy.....booože aj muž mával v hlave somariny....napr. mu mamam povedala že ja malú izolujem od sveta.....to na mna muž vytasil a kukáááám či je v poriadku a to povedala preto že s nou nechodím každý den k nej 😀 bosorka....raz si pre malú bola a čosi vyprávala a zrazu malej hovorí že "pod babka ťa zobere von aby si nebola izolovaná 🙄 som sa zvrtla na päte a pýtam sa ako izolovaná?, keby bola izolovaná tak s nou nechodím do centra 1x za týžden, nechodíme 1x týždenne k našim a nechodíme ani po tejto blbej dedine a boli sme povyprávané...potom som sa jej opýtala že kam malú berie a ona že k nim na dvor 😕 😨 tak som jej povedala že ked sa berie kočíkovať s kočárom sa prechádza a neeodstaví sa na dvore---to by bola malá izolovaná...svokra sa nafúkla a išla do dediny 😝

zabga88
19. feb 2009

no boze rikarr to tvoja svokra neni komplena tak isto ako moja! včera sa o 21 dotrepala aby som jej zafarbila vlasy ☹

idem okolo 9 prec a vratim sa ked malej bude dlho. Boze chlapy sa mozu vratit ked sa im chce a mi samusime nasim detickam prisposobovat. mne to nevadi ale ide o princip

mirrinka
19. feb 2009

ahojte 😉
...no,ja sa k svojej svokre radšej ani nevyjadrujem,lebo by to bolo na tri strany 😠 😠 😠
zabga,držím prsty,aby sa to s manželom rýchlo urovnalo 😉

rikarr
19. feb 2009

ved to my už v sebe máme to materstvo zakoodované a tým pádom aj určitú zodpovednosť...to chlapom chýba v niektorých situáciach

icerna
19. feb 2009

no ahojte baby,prajem pekny dnik hlavne vam zabga...podte k nam aspon na cely den,to by sa tato pozeral 😀 😠
no veru ,i bez malych ani na krok,ako keby sme si ich sami spravili 😖
čo sa tyka svokry,ja s nou nemam problem,keby nieco chcela komentovat vie dobre ,ze mam velke usta 😀 raz sa mi zastarala ked bola vaness este v perinke a povedala som jej svoje a od vtedy nic 😕
no dnes krasne svieti slniecko 😎 ale urcite je kosa 😠 pojdeme z malou do centra nech ide trochu medzi deturence

milhaus
19. feb 2009

ja som dovršila 25 až pred mesiacom skoro a to dcera ma 2 roky ale v teme piestanky mame ešte jednu ktora je o dva roky mladšia

rikarr
19. feb 2009

vitaj milhaus....

my sme boli celé doobedie vonku na pešo...som malú zničila...toooolko km prešla

zabga88
19. feb 2009

ahojte baby! tak uz sme doma boli sme s kamoskou v pizzerii sme sa napapali, potom sme pobehali obchody a tak....
s tatom sa to pomaly dava dokopy ale nezabudnem mu to nikdy robim to hlavne pre malu lebo sa s nim ani ona nebavi a to nechcem.

icerna no to by kukal keby idem k vam. skoda ze ste tak daleko ☹
ale ved raz dobehneme a co tak keby ste aj vy k nam dosli kuknut? sice to tu mame v stadiu prerabania ale byvame 😉

milhaus
19. feb 2009

ja tu mam mamu na navsteve už druhy den, chodi od nas do kuplov lebo to je bližšie
manžel je od včera poobeda mimo domu

rikarr
20. feb 2009

čaute,, my budeme dnes samé...muž ide na hokej tak si budeme bačovať....

mirrinka
20. feb 2009

...a náš dnes ide na posedenie z roboty 😠 to zase bude vyzerať až dojde domov ☹

icerna
20. feb 2009

dobre ranko
no mame to mužičkov vydarenych 😀 aspon tu sa možme na nich sem-tam postažovat,ten naš chudacik v robote az do vecera a ze aj v sobotu musi...

zabga tak uz je to doma lepšie?to ma tesi. a mozno prideme niekedy aj mi,ale neviem kde ani ta vasa dedinka je 😅

mihalus vitaj 😀

baby čo mate dnes v plane?