Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
8. mar 2009

ahojte! ako co ste dostali na MDZ?

zabga88
8. mar 2009

inak všetko najlepsie 😉

petikd
8. mar 2009

Ahoj Zabga.Nedostala som nič. ☹Iba ak veľa pusiniek 😉 od Damča,ale on ani nevedel,že je sviatok.Ale babke blahoželal A baby všetkonajlepšie aj ja prajem 🙂

rikarr
9. mar 2009

ahojte

všetko naj baby - dodatočne 😀

my sme sa boli veseliť v sobotu a v nedelu sme oslavovali mužové meniny

claudinka
9. mar 2009

vsetko naj k MDZ, aj ked oneskorene.. u nas sa ziadne burlive oslavy nekonali, ani kyticku som nedostala 😒 ale nevadiii, kakat na to 😀 sak to je len bezny dnik, aspon u nas..

rastieme rastieme vo stvrtok mame polrocik 😵 maly mi strasne rastie pred ocami, uplne z toho odpadavam.. vy sa ako mate? vsetci dufam zdravi, spokojni, krizou nepoznaceni 😉

babatko88
9. mar 2009

ahojček, no ja som dostala až dnes, ale zato krásne 😀 vázu na kvety, svietiacu, je super, a veľkááá 😀

claudinka
10. mar 2009

babatko a kedy svieti? to musi byt supeer 😵

zabga88
10. mar 2009

no ten moj asi zaudol ale je chory takze od neho neziadam nic.ved o nic nejde 🙂

rikarr
10. mar 2009

ani ja som nič nedostala aiba od švagra čokoládu ale mangel zabudol skôr myslel na to že mal meniny 😀

ale neni problém si niečo kúpiť 😉

miranda04
10. mar 2009

ahojte.v oktobri 2008 som sa vydala a mala som 21rokov.momentálne mám 22rokov a v tomto období už som ako na ihlách-19.marca čakáme nášho malého chrustíka a veľmi sa tešíme.....niektorí ,,milí,, ľudia si myslia,že som si taktrocha skazila život-taká mladá a dieťa.....ale ja si to užívam...viem,že ma čaká veľa povinností a starostí ale nie som na to sama-mám dobrého manžela, ktorý mi bude pomáháť.ale čaká ma aj veľa radosti z murka.držte mi palce

rikarr
10. mar 2009

ahooooj
neboj viac ľudí si myslí že ak je babamladá má automaticky skazený život ked má bábo......neviem prečo .....zaostalé rozumy sú to ....ved my máme to o čo sa druhý v 30rokoch len snažia ...

zabga88
10. mar 2009

miranda04 neboj nic ja sa kazdy den stretavam s tym ze som sa velmi poponahlala a ze som mala v 18 dieta. mne je jedno co si kazdy mysli ja viem jdno ze bez mojej krasnej milovanej dcerky si neviem svoj zivot predstavit. milujem ju nadovsetko 🙂

ozaj dnes sme boli v skolke na zapise a veeeeeelmi sa jej pacilo nechcela ist domov

icerna
10. mar 2009

no ahojte maminky 😀
som vas zanedbavala ☹ ale mala som mladsiu sestru tyzden na prazdninach a ona stale chatovala na pokeci,tak som sem ani nemohla 😠 a v nedelu mala vaness 3 ročky,takze sme oslavovali vo velkom...

od včera chodi do školky 😀 bola super,len na 2 hodinky a vobec neplakala a ani dnes. zato včera som si ja aj za nu poplakala ☹ bolo mi smutno,no musime si zvyknut....

vitam nove maminky 😀

a dodatočne všetko naj k MDZ 🙂 🙂 🙂

zabga88
10. mar 2009

icerna ta mala uz v skolke? super a verim ti z si si poplakala aj nas to caka mala dnes stale vikukala ci som tam s nou a to bola len na zapise

claudinka
11. mar 2009

miranda ja som sa vydavala ako 20-rocna a drobca som porodila 5 dni pred 21-kou 😉 a bolo mi sumafuk, kto si co hovori.. drobec bol planovane babatko a neyvmenila by som ho za nic na svete..

icerna kolko ma tvoja segra? 😝

icerna
11. mar 2009

claudika moja sestra bude mat v lete 13 🙂

claudinka
11. mar 2009

icerna tak to si viem ten pokec cely den predstavit 😀

icerna
11. mar 2009

ale musela som ju odtial vyhanat po maximalne dvoch hodinach 😀 aj tak jej vaness nedala pokoj 😝
a ako sa ma krpček?

zabga88
11. mar 2009

icerna ty mas taku mladu segru? ked som ti pisala na skype napisala ze tu je jej segra 🙂

mirrinka
11. mar 2009

jééééj,icerna....tak všetko najlepšie Vanesske.... 😉 aj ked oneskorene,ale predsa... 😉
miranda,ser na to...mladá maminka s bábätkom - to vyzerá lepšie než nejaká stará ropucha čo za takým drobcom nestíha ani behať 😀 a po dalšie - mladá maminka = mladá babka 😀

rikarr
11. mar 2009

mne vždy dobre padne ked mi povedia aká som mladá 😀 že ako sestry sme .....to my bude hej ked budem mať 40 a vyzerať na 30 😀 😀 😀 😀 😀

rikarr
12. mar 2009

halo halo??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

claudinka
12. mar 2009

icerna rastieme a rastieme 😉 taky maly usmievacik to je, sak aj v albumiku, na setkych fotkach sa mi smeje..

mirrinka to si super napisala 😵 😵 😉

rikarr ja som vzdy vyzerala ovela starsie, takze u mna vzdy zarazi najprv vek a potom az, ze uz som vydata s dietatom 😀

zabga88
12. mar 2009

mne minule jedan stary dedko povedal ze deti maju deti

claudinka
12. mar 2009

co uz s nimi.. nepomozeme si

zabga88
12. mar 2009

baby moja mla je zase chora ma teplotu, kazdu chvilu cika, ešte stale kasle a sopli

claudinka
12. mar 2009

zabga to ma mrzi.. kedy bola naposledy? teraz byva castejsie? to bude asi tym otrasnym pocasim 😖

zabga88
12. mar 2009

no v nedelu dobrala antibiotika ☹

claudinka
13. mar 2009

juuuj tak snad jej to prejde cubidup 😉

zdenilka
13. mar 2009

me je 24 a jsem podruhe maminkou...prvi se mi narodilo kdyz mi bylo 21.