Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

rikarr
29. mar 2009

ahojte
včera bolo krásne sme boli 3 hodiny vonku n aprechádze a viki furt cupitala,ani nosiť sa nechcela-----večer padla do postele ako lata

😀

my sme nejak nepocítili zmenu času, akurát konečne spala do 6,00 😀 a nie do 5,00 🙄

takže pohoda, ideme si ešte lebediť

zabga88
29. mar 2009

aj ked sa menil cas dnes mi to ide strasne pomaly asi preto ze je nedela ☹
uz od nudy peciem kolac ale ktovie co to vlastne bude dala somm tam všeličo 🙂

claudinka
29. mar 2009

urcite to bude pocasiiim vrr

zabga88
29. mar 2009

aj vy mate dnes take velmi zle deti??? ☹

rikarr
30. mar 2009

my sme mali takú vikušku doma že sme celá rodinka radšej išli prechádzať do ďažďa .....

mataaaaa
30. mar 2009

no mi dnes budeme asi celyden doma..kedze tak fajne prsi. ale uvidime,mozno nas niekto aj vonku vytiahne.

zabga88
30. mar 2009

rikarr tak aj ty to mas vesele. ta nasa sa stale za všetko hazde o zem, reve ako besna ked nieco neni po jej ale ona mava take obdobie a trva niekedy aj 2týždne. a keby to nestacilo ešte k tomu aj zle spala ☹

rikarr
30. mar 2009

no máme práve obdobie vzdoru takže tak.....

zabga88
30. mar 2009

co robite mamicky? mna dnes strasne oli hlava. mala spinka som zvedava co bude robit vecer 😠

rikarr
30. mar 2009

celý den som behala po vonku, učila sa alebo žehlila....o ničom deň

zabga88
30. mar 2009

no aj ja vravim aj ja som bola v meste potom rychlo varila ukladala skrine mala dlho spala a teraz neviem kedy pojde spat ma porazi cely den je ako cert a vecer nepojde ani riadne spat 😠

rikarr
31. mar 2009

dnes musím trocha viac upratať.....sa mi ale nechce....

zabga88
31. mar 2009

rikarr mna cakaju ešte okna v kuchyni a na chodbe tam mam len dvere ale sa mi tiez nechce ale včera som si povedala ze ak bude dnes krasne pocasie tak ako hlasili tak budem rada ze to spravim ale nakoniec poprchaa a som v haji ☹

rikarr
31. mar 2009

tu začalo byť pekne...aj ja mám ešte kuchynské okno,terasu a spálnu ..ale nece sa mi .....možno poobede.....idem sa učiť už konenče

rikarr
1. apr 2009

halooo čo ste sa už zjarnili nadbrro???????????ale dnes bolo krásne teplúčko

zabga88
2. apr 2009

no uz aj ja som pozerala ze sem nikto ani nenakukne 😠

rikarr
3. apr 2009

ja som bola vo štvrtok u našich spravili sme si super den a dnes sme boli na preliezkach a pojdeme na dvor za chvílu

mataaaaa
5. apr 2009

mi sme boli cez vikend v parndorfe a v hainburgu, malej som tam nakupila oblecko, lebo ma len modre a take tmavsie, tak som ju troska zosvetlila, kedze uz slniecko vykuka :D

rikarr
5. apr 2009

aj mna čakajú nákupy, ale len také lite .... 😉

rikarr
6. apr 2009

baby prídite mi požehliť ....... 🙄

zabga88
6. apr 2009

rikarr ja ti pozehlim a donesiem ti aspon na jeden den viki 😉
ja uz s nou nevlazem uz je ako maly cert len mi utekaaaaaaa a utekaaaaaa von a byvame pri hlavnej ceste strasne sa ju bojim pustit na dvor

petikd
6. apr 2009

Ahojte baby.Juuj zas som vás zanedbala ☹ Polepším sa ,polepším 🙂
No vy sa tiež tak vytešujete zo slniečka? 😵 😵

claudinka
6. apr 2009

presne presne, ale s mierou 😀

zabga88
7. apr 2009

baby na dnes hlasia burky ☹

mataaaaa
7. apr 2009

zabqa, tak len dufam, ze to dopadne ako vcera, aj vcera mali byt burky ale nakoniec ani zamracene nebolo. tak dufam , ze toto uzasne krasne pocko nioc neskazi.

zabga88
7. apr 2009

no to hej ešte zajtra nech vydrzi bo musim z viki do mesta 🙂

veselica
7. apr 2009

ahojte babule, môzem sa k vam pridat? ja mam 23 a 5 mesacneho chlapceka

zabga88
8. apr 2009

ahoj veselica vitaj medzi nami jasne ze sa mozes pridat 😉 🙂

veselica
8. apr 2009

tak to som rada zabga, ako ste zvladali prve dni s drobcami? zabga ty mas kolko rokov? mas peknucku dcerku 🙂

rikarr
8. apr 2009

ahojte,

veselica vitaj ....

prvé dni v celku fajn, ja som neni stresant takže tak ..

baby ja to moje dieťa musím nasilu ťahať domov, furt je vonku strčená a ja mám toooolko roboty 🙄