Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
8. okt 2009

ahojtee! aj ja sa strasne tesim na vianoce 😀 nam uz viki 2 roky pomáhala zo stromcekom a ked sme všetko odkladali z neho tak si somrala nnno uz nééésúúú vááánoce 😀 😀 😀 😀

gabinka1012
8. okt 2009

Tež se těším na Vánoce
u nás ze stromečku zmizí jako první čokoládové figurky 😀
Malá první Vánoce prospala,bylo jí zrovna 14 dnů tak že to byl takový dáreček.

zabga88
8. okt 2009

a na malu cely rok plati ze ked je zlá tak jej poviem ze akurát na nu pozerá ježiško a ked bude zlá tak jej na vianoce nic neprinesie 😀

a na mikuláša sa vobec neteší každý rok chodi u nás po dedine mikuláš a ide ku každému domou a hodí aj k nám a mala ma strasné šoky velmi sa ho bojí. (väčšinou chodia opitý ujovia z dediny a robia si s toho srandu 😀)
naposledy som dostala ja od čerta po zadku a on zato odomna flasu vínka 😀 😀 😀 😀

gabinka1012
8. okt 2009

zabga,tak to samé platí na naši malou. 😀
Gábinka už sice čerta a mikuláše viděla ale jen z dálky,dost se jich bolí.Ale letos chceme jít na mikulášskou k nám na ves.Jsem zvědavá co na to bude říkat.Ale jestli by s toho měla mít nějaký panický strach tak raději odejdem.

zabga88
11. okt 2009

Ahojte zienky! akurát mi muz odisel a ktovie na ako dlho ☹

tak ja radsej idem davat calamadu do pohárov ☹

icerna
11. okt 2009

ahojte maminky 🙂
ako vikendujete?mi sme doma,stale prsi,ale aj tak sa mi nikam nechce 😝
tak ste zase same zabgy ☹ ?kam isiel tato do nemecka?nas to caka na zaciatku novembra ☹

zabga88
11. okt 2009

Ahoj icerna!
ako sa mate??, no u vas to bude o dost horsie ked pride porod a ty budes sama. malu ti potom rada postrazim 🙂 pride na prazdniny, hm???

gabinka1012
12. okt 2009

Ahojky holky,tak jak se máte jaký byl víkend?
icerna jak se cítíš? 🙂

icerna
12. okt 2009

ahojte baby 🙂
zabga no to som aj ja zvedava ako to bude vsetko prebiehat,ked to na mna pride 😕 no budeme to musiet zvladnut...mam dve kamosky po ruke a ked tyzden pred terminom mi pride mamina so sestrou,tak hadam vsetko dopadne super 😉
ako v praci s malou?
gabinka ako sa mate vy?mne dost tvrdne brusko,krize ma bolia...je toho dost,ale musime vydrzat 😝 😀

zabga88
12. okt 2009

no dnes sme neboli bola za mna kolegina 🙂 v stredu ideme do levic na ocné mala má jačmeňbojim sa co jej budú robit ☹

gabinka1012
12. okt 2009

mi se máme celkem fajn,zítra jdu s malou k zubaři.Poprvé tak doufám že bude statečná a zvládne to.
zabga:Gábinka měla tež ječné zrno,poslali nás na oční tam se jí na to podívali a napsali nám mastičku.Po 3 dnech to zmizelo. 🙂

zabga88
13. okt 2009

gabinka tak to si ma potesila ja som sa velmi bala ze jej to vyrezu.

A kolko jej ten jacmen neprechadzal lebo mala ho ma uz dlho ☹ a ma aj framikolin mast a nic neprechadza ale to nam dala lekarka obvodna a zajtra ideme k ocnej ☹

gabinka1012
13. okt 2009

zabga:ono se tomu asi předcházet nedá,má na to dosti vliv počasí.Ale rozhodně je nejlepší co nejdříve navštívit lékaře.Já si koupila v lékárně oční mast,která je určena pro děti.A vždy když má malá náznak ječného zrna tak jí to na noc namažu.A zatím nám to pomáhá. 🙂

icerna
13. okt 2009

ahojte 😉 mala mi este spi,ja som si tiez podriemkala na pol hod 😔
zabga neboj,nebude to vazne,uvidis ze jej daju tiez len masticku.
gabiinka ako ste dopadli u zubarky?ja by som tiez mala ist ,mam vela kazov a aj s malou,aspon jej kartu zalozit 😕

gabinka1012
13. okt 2009

icerna u zubaře v pohodě.Malá to zvládla bez problému.I když jsme dostali vynadáno že já tam měla být před 3 lety a malá už když jí narostli zoubky tak jsem obě bez kazů. 😀

zabga88
13. okt 2009

ahojte icerna snad jej to nebudu rezat mam strach a krce v bruchu s toho :(

gabinka mala je statocna ked vydrzala nasa zubárka zase vravi ze staci ked prideme ked mala bude mat 6 rockov

gabinka1012
13. okt 2009

jo to mě řekla obvodní že to stačí taky až tak v 5 letech.A zubařka praví opak.
zabga uvidíš že to bude dobrý,držím palečky at vám to zítra dobře dopadne.

zabga88
13. okt 2009

gabinka dakujem zajtra vam napisem ako sme dopadli ☹ bojim ☹

gabinka1012
13. okt 2009

zabga zítra dej tedy vědět.
Tak jsem se vzdala tý kávy,tedy skoro.Ráno si dám malý šálek.já bych jinak nefungovala.Jsem jak praště palící když si nedám kafčo. 😀

zabga88
13. okt 2009

gabinka urcite zajtra napisem 😉

icerna
14. okt 2009

ahojte bamule. 🙂
gabinka kavicka uz vypita 😀 ?ja musim tiez rano ,lebo by mi asi hlavu roztrhlo 😠 tak to je super,ze mate zdrave zubky,ja ich mam asi kazdy druhy pokazeny ale uz vydrzim a pojdem po porode,teda dufam,ze sa mi tam podari potom ist 😅
zabga daj vediet,drzime vam prsteky aj na nohach 😉

zabga88
14. okt 2009

Ahojte! tak uz sme doma!
Dostali sme Tobratex mast a ked do 10 dní neprejde vyberú jej to v celkovej narkóze ☹
ešte nam kazala aj teplé obklady na očko.
dúfam ze to prejde a nebudu jej to musiet vyberat ☹

gabinka1012
14. okt 2009

Zdravím...
tak co zabga jak jste dopadli?

gabinka1012
14. okt 2009

Zabga určitě to bude dobré.moc vám držím palečky at se to zhojí po masti.

zabga88
14. okt 2009

Dufám ze to bude dobre. Najhorsie je na tom to ze dr. povedala aby do skolky nesla radsej s tym ockom a ja musim chodit do prace a ona musi chodit somnou. nema s kym byt ☹ je to všetko na dve veci....
Niekedy je toho moc na jedneho ☹

gabinka1012
14. okt 2009

Znám to ,je to děs když se to na člověka všechno nakupí a on neví co dřív dělat.A co volno nebo paragraf to by nešlo? ale asi ne když jsi v práci teprv krátko. 😒

miskachrumka
14. okt 2009

ahojte tak tema premna ja budem mat 21 😉

zabga88
14. okt 2009

gabinka nie neda sa ziadne volno ved len treti tyzden robim ☹

miskachrumka ahoj a vitaj medzi nami! napis nieco o sebe

icerna
14. okt 2009

ahojte 🙂
tak zabga dufajme,ze jej ta masticka zaberie,neboj nebudu jej to vyberat 😉
prines malu k nam 😉 radi ju postrazime
gabinka ako sa citis?
miskachrumka vitaj,napis nieco o sebe 🙂

gabinka1012
14. okt 2009

mála už šla spinkat,manžel je v práci tak jdu za vámi.
zabga je to těžký skloubit práci s malým dětskem. 😒
miskachrumka vítej mezi námi a doufám že budeš psát co nejčastěji.
icerna,jde to až na ty nevolnosti.Už se nemohu dočkat až půjdu k lékaři. 🙂