Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
14. sep 2009

😀 😀 😀 a ty čo píšeš to isté čo ja 😀 😀

kasis
14. sep 2009

noo ja som robila to iste, este ze Ali napisala, ze leje, som utekala 😀 😀

ivca82
14. sep 2009

Čo sa tu vyškierate, ja mám dnu prádlo ešte nedoschnuté, a tak som sa tešila, že som všetko oprala a aj to požehlím 😝

ivca82
14. sep 2009

No ale ma to počasie fakt neskutočne vytočilo 😅 😀
Mi prišla dnes oteplovačky s budnou pre malú a vám poviem, to sa s fotkou nedá ani porovnať, v skutočnosti je omnoho krajšia a začínam veriť, že bude naozaj nepremokavá a neprefúkavá, len kedy niekto ešte niečo vymyslel proti umazaniu, bola by dokonalá 😀 😀

alami
14. sep 2009

ivi - mne tiež nedoschlo - len sa mi zdalo byť von podozrivo tmavo, tak som radšej pozbierala...

alami
14. sep 2009

zdalo byť 😀 pozdravujem všetkých mimo stredného slovenska, ale my si tu takto rozumieme, nééé? 😀 😀 😀 😀

ivca82
14. sep 2009

No aspoň že niesom sama 😀 ja som čakala do poslednej chvíle, lebo predtým to tiež vyzeralo na dážď a vyjasnilo sa. No čo, tak budeme musieť sušič obchádzať 😝
Inak som úžasne napísala ten posl. príspevok, že: Mi prišla dnes oteplovačky... 😅

ivca82
14. sep 2009

Ali zase v tom niesom sama 😀 😀 ale ja som to pochopila úplne v pohode 😉

alami
14. sep 2009

ivi - roky som na VŠ trpela výrazom perečák - všetci sa strašne bavili, sme tam mali baby ta z vyhodu a oni taký výraz nepoznali, tak Olimu poctivo vravím - perečník....a či nepríde zo školy a že - kde mám perečák???? ja rehot a on, že to tak pani učiteľka volá 😅

ivca82
14. sep 2009

Darmo si na Liptove 😀 😀 malá zase povie len švábka, a keď zemiak je poviem, tak že zemák 😀

alami
14. sep 2009

😀 😀 😀 😀

andy271
14. sep 2009

AHojte..
Alex este buva ale isto uz za chvilku bude hore..
Pozeram nejake vesticky pre neho, no zatial nic zaujimave som nenasla..

bzuco
autor
14. sep 2009

baby ahojte

prišla vám materská????
som čakala dnes, kedže zajtra je sviatok a kde nič tu nič ....dúfam, že nebolo treba podávať žiadosť, kedže sa od septembra zvyšuje

alami
14. sep 2009

a kedy to chodí? 😅 ale nič mi nepíplo na mobil, takže mne neprišla 😉

bzuco
autor
14. sep 2009

ali...vždy 15.
no ked to vychádza na víkend alebo na sviatok, tak príde vždy skôr

alami
14. sep 2009

neboj, to príde 16teho

bzuco
autor
14. sep 2009

ved ja nebojím...len ma to šoklo...asi nemjaú koruny na to sľubované 5korunové zvýšenie 😅

bzuco
autor
14. sep 2009

čo máte chlapcov....ako ste na tom s pindíkmi?....teda čo sa týka stiahnutej predkožky...dá sa vám?...

alami
14. sep 2009

Lukáškovi ide ľahko a Olimu sme boli na urológii prerezávať ambulantne, keď bol mimino. prečťo, Maťkovi nejde?

bzuco
autor
14. sep 2009

ali...ked mne sa to ani chytiť nedá...taký mäkkýš to je 😅 😅 a ešte k tomu mrňavé 😝 ....a ide len trošku 😒

alami
14. sep 2009

tak len pekne skúšaj 😒

kasis
14. sep 2009

Ani mne este nic neprislo, ziadne plus na ucte iba minusy 😝
Bzuco,ked ide aj po troske,tak je dobre, len skusajte dalej pomaly, Matkovi ju Dr - urolog uz v 2r uplne stiahol v pohode, aj nam sa darilo, ale teraz cca 2 mesiace si neda ani chytit, uz to, ze som ho presvedcila aspon na cikanie po stojacky bola dost namaha 😝

mirka
14. sep 2009

Ahojte, ani ja nemám na účte, to je fakt čudné, vždy mám skôr 😒

bzuco
autor
14. sep 2009

kasis...no jemu sa len tá dierka na cikanie trošku akoby natiahne, ale viac nejde ☹

ka77ka
14. sep 2009

cafte zienky....nemate niektora zaujem?sice neviem, ci to velkostou bude niektorej vyhovovat...ivca, bai???
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1324223

bzuco
autor
14. sep 2009

kati..to by sa natali hodilo 😉

ka77ka
14. sep 2009

vlastne ano,natali ma 3-rocne dievcatko....i ked v skrini by sa to nestratilo. 😵

andy271
15. sep 2009

Ahojte...
Moj maly este spinka..hm..
Vsera sme boli s MM u znamich do jednej..
Tak som teraz ako mechom otapena... 😖

Ivi..
Alex je o.k.
nic mu neni..
Netrap sa..
Stava sa.. 😉

baileysa
15. sep 2009

ahojte,

baby, ak by bol bazar, prisli by ste predavat? mate o to zaujem? 😕

ani mne este nedosla materska, asi maju vela na ratanie, kym vsetkym zodvihnu 😝