Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
8. okt 2009

Sonny no aj tak to poteší aj keď len TM 😀 😉
Sme neboli na hudobnej, malá sa zobudila nejaká čudná a do hodiny jej začalo tiecť z nosa, už aj kýcha pokašlieva, našťastie bez teploty, dúfam, že to aj tak ostane.
Ali von je fakt teplo, ale ten vietor 🤐

sonnya
8. okt 2009

alami - cez hudba.sk dnes mi prisiel mail, ze mam poslat adresu, tak som zvedava ci to aj pride... tak ak pridu bude prekvapko pre polovicku 😵

andy271
8. okt 2009

Ahojte..
Tak teda alex uz lezi v postielke..
Ivi..
To si nejak rychlo prisla domov.. 😕
Inak z fasiriek nic nebude, Marek ich nema rad.. 😠
Tak som kupila karfiol.. ☹

Alex konecne aj spolupracoval na hudobnej. 😉 .
A prisli nove 3 dievcence tak bude 5 bab a nas jeden betar.. 😀
Tak pekne tam vsetky sedeli, len moj poletoval ako sialeny..
Hm.. ako inak.. 😒

Idem na tu postu opytat sa na balik nosom zvedava co mi povedia.. 😒
Este ze sa nemusim bat ze ma odfukne.. 😀

bzuco
autor
8. okt 2009

tak som to zrušila......nebudem riskovať, že sa pokazia tak, že to neopraví ani obuvník - napr. prasknutý materiál ako sa ohýňajú prsty - s tým sa nič nedá robiť, jedine vrátiť peniaze alebo druhý tovar

ivca82
8. okt 2009

Andy neboli sme na hudobnej 😉 pridala som fotky kto chce kuk 😉

alami
8. okt 2009

chcem 😀

ivca82
8. okt 2009

tak nech sa páči 😀

alami
8. okt 2009

jéj, aj moje dieťa tam je 😅
zlatáááá - vyškerená 😵 tam pri vašom dome

alami
8. okt 2009

Lukáško zaspal nad otvorenou knihou - teraz nič len čítať a čítať

ivca82
8. okt 2009

to je herečka, poviem, že usmej sa, vytiahne cumel z úst a cerí zuby 😀 😵

ivca82
8. okt 2009

Ali tak to akurát vystrieda Oliho v škole za pár rokov 😉

ivca82
8. okt 2009

Malá bojkotuje poste, že nie posteľ, táto je moja (ukáže na našu), aj spala pri nás, dnes sme spolu ukladali hračky, skúšala som s ňou sedieť na posteli, najprv nechcela a neskôr ma normálne vyhodila, že hapám na kamarátikoch (obrázky na prehoze) 😀 🙂 😵

ivca82
8. okt 2009

Ale teraz nespí na nej, to len na hranie sme asi kúpili, tak som zvedavá do kedy nás ešte bude okopávať, MM hovorí, že sme nemali kupovať ešte, lebo je pre ňu moc velká, že keby sme mali osmorčatá, tak by sa tom v pohode všetky jedno vedľa druhého zmestili

alami
8. okt 2009

neboj, nenúť - sama sa tam nasáčkuje po čase 😉

ivca82
8. okt 2009

veď aj ja si vravím, nenútim, len som s toho trošku taká sklamaná, sama povedala, že ju chce, v predajni sa tam chystala už spinkať, všetky šuplíky otvárala a s ockom montovala o dušu včera, keď som prišla, prebehlo len spotené dieťa, že maminka avoj, mám robotu, aj r už povedala pár krát v tom slove a len mám robotu a mám robotu, podávala šróbaky ockovi (šróbky) mudrovala, pridržiavala, tak som čakala asi trošku viacej radosti potom 😅 😔

kasis
8. okt 2009

Caute,
ja tiez v pohode po vcerajsom cviceni, akurat ma dnes rano priserne hlava bolela, ale po kave presla 🙂
Sonnya, gratko ku vstupenkam, mne sa este nic nepodarilo vyhrat, teda raz v tombole na plese nejaku 68 cenu a to bol Cif do Wcka 😝
Bzuco, si dobre spravila, predsa len je lepsie ked mas blocek od noveho tovaru a zvlast topanky
Ivca, Barborke nech rychlo prejdu sopliky ana postelsi zvykne, vsak ste ju len vcera poskladali.

My sme boli na jesennej dlhej prechadzke, som mala kocik a zberny voz na odpadky 😀 , listy, kvietky, gastany, sipky, sisky, vsetko z neho trcalo 😀 . Ked tak fukalo, tak sme akurat pred Romatikom gastany zbierali, no strasne vela ich padalo, som iba Mata pod strechu nahanala, nech sa mu rana neujde, mne teda jeden na hlave pristal 😒

ivca82
8. okt 2009

Kasis ja tiež pojdem na gaštany s malou ak nebude fúkať tak strašne a nebude jej horšie 🙂

alami
8. okt 2009

nám lieta polystyrén na zateplenie po celom dvore 🙄 a to je v takých balíkoch pobalený...teda lieta všetko...stoličky, hojdačka...dokonca sa aj mačky skryli a nebehajú 😅

kasis
8. okt 2009

Sme boli pozriet aj zim. topanky v budke, dosli im Richterky,pekne, len viac dievcenskych a z chlapcenskych nemali Matkovo cislo. Teta nam ukazala cizmicky bordove a Mato hned, ze to Barborke 🙂

kasis
8. okt 2009

Poobede uz nema tak fucat, ale ma sa na vikend zas ochladit ☹

pinocio
8. okt 2009

ahojte,
konečne zaspal od rána aj na nákupe sme boli no je ako čert už nevládzem, čím dalej mám menej času na koňa aj palculienka ma už doháňa v príspevkoch a tak sa bála 😉

pekný deň všetkým

geegee
8. okt 2009

jha som mala konecne doobeda len Tomka, Matko bol v skolke, tak bolo super 🙂 A na obed sme sa cestou zo skolky boli previezt v Cutkove...slniecko svietilo 🙂 Ked sa decka pobudia tak hadam este zbehneme 🙂

andy271
8. okt 2009

ivi..
Dobre som neprecitala..

Ten karfiol sa mi stale vari a furt je tvrdy.. 😒

andy271
8. okt 2009

mne pradlo zo susiaka uletelo.. 🙂

ivca82
8. okt 2009

Kasis Maťko zlatý 😵 dobre vedieť o topánkach, pôjdem pozrieť možno zajtra ak nebude malej horšie. Idem sa pochváliť, teda Barborku, boli sme na vychádzke do obchodu, kúpiť lízatko a potom na gaštany a malá bola bez plienky samozrejme a vypýtala sa cikať a vycikala sa pekne na trávičku 😵 😵 a hneď na to mi vraví, maminka volaj ockovi, povedať Baubouka cikala kásne 😵 🙂
Ja som tiež chytro prala keď som začula že má byť od zajtra horšie počasie a už mám skoro suché aj rifle a to som až o jednej zapla práčku 🙂
Andy ale si ho nenechaj zase rozvariť 😉

leyuska
8. okt 2009

Ahooojte po dlhšej odmlke 😀 . Som s Lejkou od dnes doma. Máme kiahne. Chytila v škôlke. Tak si Vás prečítam, čo nové za ten čas, čo som tu nebola 😅

alami
8. okt 2009

no že sa ozveš! 😠 😉
prajem čo najlepšie kiahňovanie, ak niečo nebudeš vedieť - ohľadom kiahní - volaj mi 😉

ivca - vraj ste boli u nás 😉 😅

kasis
8. okt 2009

Ahojte,
Ivca, Barborka sikulka, uz bude len lepsie a lepsie 😉 🙂
Leyuska cauko,aj ja prajem co najbezproblemovejsi priebeh kiahni 🙂
Baby, ja som dnes Janke obzerala vrchne zubky,okrem toho, ze budu zrejme zajtra von 🙂 , som jej nasla vrchnu uzdicku prirastenu k vrchnej pere, ale ma to dost velky kusok 😖 , zvonku jej nic nevidno. Teraz neviem, ci ist hned k Dr, ale co som o tom citala, tak sa to zvykne niekedy same pretrhnut.

bzuco
autor
8. okt 2009

konečne sa nám zrýchlil net 😝
sme boli v cirkuse, ale len ja s malou, maťko by asi zaspal počas 2. polovice 😀 ....skončilo to o 19,00 a to on už minimálne 15 minút vždy spí...no ešte kým sme pešo došli domov...bolo 8 😅
pekné to bolo, len vo vnútri príšerný vzduch a otrasne teplo...som myslela, že tam odpadnem niekde 😔

bzuco
autor
8. okt 2009

a ešte..svokrovci boli v PL tak doniesli malému rukavičky - presne ako som zháňala 😵 😵 😵 - takže už len oteplovačky a je to komplet 😉