Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

kasis
9. okt 2009

Pekne rako,
von je teplo ako v auguste 🙂

bzuco
autor
9. okt 2009

dobré ránko

kasis - ale dnes už nemá byť tak teplo ako včera - už len nejakých 16st

bzuco
autor
9. okt 2009
ivca82
9. okt 2009

Ránko tetušky 🙂
Ali no raz sa človek vyberie k vám a teba niet 😉 ale nie, musela som ísť aj ja, lebo sme akurát začínali skladať policu na topánky a malá hrozný rev za ockom, tak aby aj mohol niečo robiť musel som ísť ako au-pair 😀

mirka
9. okt 2009

ahojte

alami, ke´d ti prasknú navrchu, ako opravíš? 😅

bzuco
autor
9. okt 2009

mirka čau...donesieš tie veci???? 😉

kto prídete zajtra na bazárik????
ja mám vecí.....ani neodnesiem...ešte aj kamoške idem brať nejaké zimné topánky po malom a fusak.... 😅
dúfam že sa aspoň nejakých zbavím....hlavne po barborke mám dosť

andy271
9. okt 2009

Ahojte..
TAk teda vcera som si kupila cizmi..
Celkom schopne ..
My zajtra urcite prideme aj s MM..
ideme na tu postu konecne...

alami
9. okt 2009

miri - to mi nenapadlo, to sa mi ešte nestalo

som bola Oliho zaniesť do školy a učiteľka mi ho chválila, že je veľmi šikovný a že sa trochen nudí, kým iné deti dorobia a hádže unudené ksichty, keď riešia niečo, čo on vie a je mu to jednoduché 😀 😀 😀 si ho viem živo predstaviť.
Ale že už ich idú rozdeilť na polovice - šikovnejší a menej šikovní, tak že bude vyriešené
Tak som bola milo prekvapená 😵 😵 😵 😵 😵
Idem piecť tortu teraz, MM je doma - zatepluje dom, tak paráda - luky je s ním, môžem piecť, zajtra máme Oliho oslavu - takže na bazárik neprídem.

mirka
9. okt 2009

aj my prídeme kuk na bazárik, Zuzi, spĺňaš limit max. 40 vecí? 😀

andy271
9. okt 2009

Dnes je riadna kosa...
vrrrrrr...
Alex uz buva tak teda ja idem varit a upratovat...

vobec neviuem co mam alexovi kupit na narodky..
Poradte nieco..
Oblecenie, nie ani auticka..

kasis
9. okt 2009

Ahojte a dobru chut, kto este nejedol, ja uz mam po 🙂
Som este zehlit chcela kym spia,no nesce sa mi 😀
Alami a aku robis tortu?
Bzuco, tak nalozis do kocika a odtlacis 😀 😉
Ja pridem podla pocasia a predavat sa bude dnu, ci von, neviem, preco som si myslela, ze to vonka 😕

kasis
9. okt 2009

Andy,knizky, vkladacky,puzzle, vlacik s kolajnicami, kolky, sada naradia, bager do piesku, vsak je teraz toho kopec. My idedme na Vianoce sliapaci traktor s vleckou, ale to aj s nasimi 😉

bzuco
autor
9. okt 2009

mirka...ja mám svojich 39 😅 😅 😅

a to ešte nemám tvoje a Adine 😅 😅 ...ale hádam to nebude nik rátať 😝 😝

mirka
9. okt 2009

určite nie, kto by to už len rátal 😀 len aby si sa vopchala, zaujímalo by ma, koľko predávajúcich bude, že ako sa tam pomestíte, my prídeme medzi 10-11, laura sa chce ísť hrať do herne, tak sa zdržíme

palculienka19
9. okt 2009

ahojte,
čítam, že idete predávať, tak nech úspešne popredáte, nám dúfam vyjde výlet do košíc, mm sa už cíti lepšie, a natka to našťastie nepochytala, tak sa nechcem ani tešiť, len to počasko sa zvrtlo hnusne.aspon pohutoríme. a strášne sa teším na omšu v dóme sv.alžbety 🙂

tak želám vydarený bazárik a všetkým príjemný víkend.

alami
9. okt 2009

kasis - Oli chce čokoládovú, nie s marcipánom - no a na to robím autíčka cars - práve sa s nimi serkám 😀 😀 😀 neviem ako to bude vyzerať na tej čokoládovej - no ale nech má ako si želá 😵

palci - prajem krásny výlet, aj my sme chceli toto leto do košíc - no nejak nám to nevyšlo - škoda ☹
som ti zabudla napísať - príď keď budeš chcieť, neviem či máš na mňa číslo, posielam ti do IP 😉

andy - my sme kupovali vŕtačku na baterky - v Dráčiku majú ako ozajstné, a domček...no a najsuper sú drevené puzzle od Ivci 😉
alebo ak náhodou ešte nemá rôzne tie vkladačky - vkladať do rôznych otvorov rovnaké tvary, alebo ukladať čoci od najv. po najm. to sú rôzne - ako kelínky, alebo krúžky...
alebo nasúvať niečo na paličku...to sú také hračky k roku 😉

andy271
9. okt 2009

Ahojte..
Dakujem, hadam ma nieco napadne..
MM mu chce kupit auto take elektricke velke..
No mne sa to zda ako riadna blbost.. 😒

alami
9. okt 2009

Tortu mám upečenú, naplnenú, autíčka hotové...len domyslieť celkový vzhľad 😖 a nejak moc neviem 😅

sue
9. okt 2009

AHojte,kedy a kde je zajtra ten bazárik? Dá sa tam prísť aj bez registrácie? 😕

ivca82
10. okt 2009

Ránko tetušky 🙂
My na bazárik nejdeme, je dosť chladno a nechcem aby malá viac ochorela 😒
Sue ak chceš ísť len niečo kúpiť, netreba registráciu, ako predávajúcej treba, ale možno keď tam zavoláš a opýtaš sa a bude volné, tak by si aj mohla. Alami bola zaregistrovaná a nejde, ale neviem či zrušila registráciu alebo nie.
Ali čakám na fotky torty 😀 a peknú oslavu prajeme 🙂
Palci dúfam, že ste zdraví a mohli ste ísť na výlet 😉

alami
10. okt 2009

kasis - pekné si našla 😵 už to v podstate mám celé, len dosúšam autíčka a ešte ich namaľujem - oči atď

ivi - ďakujeme. oslava bude trochen provizorná, tatino zatepluje, no...čo už. nechceme nevyužiť sobotu a Oli už nechce presúvať na nedeľu, lebo sa nevie dočkať
Oli je u mojej mamy a píšem si s ním cez mail 😀 😀 😀 😀 😀

včera sme boli omrknúť auto - pravdepodobne kupujeme - felícia kombi - miesto tej buginky 😀 😀 😀 tak konečne budem zas pojazdná 😵

kasis
10. okt 2009

Ahojte,
Ali peknu oslavu 😉
Ani my sme nesli na bazarik, prsalo a po dazdi sa mi trieskat do mesta nechcelo a auto mame nepojazdne, treba novu baterku, prave ju MM vymiena, ju bol doobeda kupit na babete a chudak tak zmokol, hadam nebude chory.
Ako bolo na bazariku, tie co ste boli?

bzuco
autor
10. okt 2009

ahojte

tak som doma z bazárika...málo ľudí prišlo...
predala som len 2 veci 😅 ...zato čo som baral na predaj mirke a kamoške, tým sa predalo...asi si budem účtovať daň z predaja 😀 😀 😀 😀

kasis
10. okt 2009

Bzuco a nenakupila si nic? Asi pocasie dost odradilo, sa riadne okosilo. Tie tricka ti hadam stihnem doniest kym Matko z nich vyrastie, ked pojdes do mesta kric,zbehnem aj ja a podam.
Baby uz ste piekli kocky z lega? Ja dnes 2x dokonca. Som si nevsimla,ze mi Mato dve hodil do rury a dala som zemiaky,iba ked som ich obracala, kukam, ze co to modre naspodu, ale ziaden smrad. Modre som vytiahla a ked som kolac piekla tak aj cervenu som nasla. Nastastie po ochladnuti to islo krasne dole, taka placka 😀

alami
10. okt 2009

Práve som dokončila, dúfam, že sa mu bude páčiť https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mirka
10. okt 2009

ahojte

alami, super torta, pošli potom kúsok 😅

Zuzi, díky moc, že si mi vzala veci, sa teším, že sa tie topánky predali, za odmenu máš odo mňa tie tepláky 😀

bzuco
autor
10. okt 2009

ali...no parádna

kasis....nekúpila som - som chcela oteplovačky, ale len žlté boli - to mi nepasujú 😝 k žiadnej bunde

miruš... 😅 😅 😅 😅

domcek
10. okt 2009

Ahojki vidim ze tu nik nieje tak vas zdravim.
Dufam ze uz buduci tyzden budem mat konecne doma net lebo ti lenivci s T-comu si davaju nacas 😠
uz mam snich nervy ale fakturu nezabudli poslat. Akurat comp neposlali banda jedna,.

bzuco
autor
10. okt 2009

ahoj dani...tu som....ako sa máš 😉 ...už máš krásny týždeň 😵 😵 😵