Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

andy271
2. dec 2009

Tak este to v rk nemame.. 😉

ivca82
2. dec 2009

Mikuláš v Likavke je v nedeľu o 15.00 😉

ivca82
2. dec 2009

Andy ty si si to tam bola zariadiť? Idem pozrieť ten recept a fotky Kasis 🙂

ivca82
2. dec 2009

Andy je to ten koláč, len ja pridávam trochu viacej múky, namiesto vody mlieko a o 1 vajce viac 😉
Kasis krásne sú tie fotky, nezmýlila si si ty povolanie? To tričko s menom má Maťko super a Barborka má také isté plavky ako Janka 😵

geegee
2. dec 2009

idem objednat darcek nasmu tatovi z www.bess.sk, ak niekto nieco chcete, ktricte. Pri nakupe nad 66 € je doprava zadarmo 🙂 Kasis ma inspirovala tymi fotkami 😀

ivca82
2. dec 2009

GG kričíííííííím, link ti dám do IP aby som nerozhádzala stranu 😅

geegee
3. dec 2009

ivca, len link si zabudla 😀

Ja sa dnes tak tesim na toho MIkulasa...pamatam si ked sme chodili na taketo MIkulasske vecierky s brachom, ked bol maly...a teraz mam taky zvlastny pocit, ze idem na take s vlastnym dietatom 😅 😵 😔

Dnes mam po 2 tyzdnoch trochu veget, zostalo mi doma len 1 dieta, tak ani neviem co od radosti 😀

alami
3. dec 2009

ja mám doma dve v podstate v kuse od 6.11 😅 od vtedy je Oli chorý, v škole bol medzitým nejaké 3 dni 🙄

geegee
3. dec 2009

Ja mam z toho vzdy sok...lebo normalka je 1 dieta doma a botom BUM... ostatu mi dve a vacsinou obidve chore...ma moze urvat...a nechapem, ako som to prezila ten rok co boli doma obaja 😀

ivca82
3. dec 2009

GG už som ti ho poslala, ešteže mi ostal v myši 😀 😀

ivca82
3. dec 2009

No aj ja som zvedavá na Mikuláša, malá vie básničku už veľmi dobre, lenže dnes sa jej Bai pýtala, a ona nič 😅
Inak ten nákrčník je supeeeeer, som jej ho dnes dala a a paráda, síce nechápala kde má rukáve, ale prežila to 😀

geegee
3. dec 2009

Ivca, Matusko co ma nachystanu basnicku, ten ju zase najnovsie rapoce ako rapotacka, takze mu nic nerozumiet...ale pred Mikulasom podla mna to bude ine, sama som zvedava ako bude reagovat 😀

bzuco
autor
3. dec 2009

ahojte

baby....to čo som dnes prežila, sa čudujem, že som neskolabovala 😖 😖

11,45 mi volá suseda od našich z paneláka, že kde sú rodičia - mamina u kaderníčky a ocino na služobke v BA....vraj sme vytopení, voda tečie od 7. poschodia úplne dole , hasiči pri dverách, že idú vyvaliť dvere 😖 ....tak som hodila na seba bundu a utekala k našim - ešte že bývajú hned oproti v bytovke
otvorila som dvere, všetko sa to vylialo na spoločnú chodbu, byt celý pod vodou, všade 4 cm vody, som nevedela, čo robiť.....a príčina - v kuchyni pod umyvadlom praskla flexi hadica a tá nás vytopila----ja ked som videla tú pohromu, som myslela, že ma odvezie sanitka....rýchlo som volala mamči, nech ide domov - no ale drmaj sa rýchlo z komjatnej - tak len michal utekal po ňu na aute, svokra letela k malému a ja so susedami a hasičmi sme ratovali čo sa dalo...vodu len lopatkami do kýbla naberať, lebo ich čerpadlo sa používale len pri hladine vody od 10 cm, takže dobrých 50 kýblov vody sme nazbierali, kým prišla mamina....tá už našťastie nevidela to najhoršie, ale aj tak.....nábytok, sedačky, spotrebiče...všetko mokré, steny nasiaknuté, koberce plávali.....katastrofa.....

alami
3. dec 2009

ježín, bzuči 🙄 no to nezávidím 😝

ivi - no však je nákrčník super, ja si to neviem vynachváliť, aj Luky hľadá rokáve 😀 😀 😀 daj potom vedieť ako bolo v MC, jáj, ozaj však ste tam teraz aj s GG a ja môžem čakať na jej IP 😀 😀 😀

alami
3. dec 2009

nám doma raz tiež praskla či povolila flexi hadica, stála som tam a chytala vodu jak blbá kým MM letel neviem od kiaľ domov a keď prišiel tak zavrel ventil čo som mala asi tak 5cm od ruky 😅 😀 😀 😀 😀 On myslel, že som ho zavrela ako prvé a že to tečie kdesi inde - ja som zas netušila že tam máme nejaký ventil 😀 😀 😀 😀

inak .- to fakt poteší, si vezmite že odídete z domu a možno sa vám tam budú prv než prídete prechádzať cudzí ľudia 😝

bzuco
autor
3. dec 2009

ali...a práve tam odišli elektrikári - tak elektrika až zajtra pôjde, kým to všetko obschne - celá stupačka - 12 poschodí - bez elektriky 😒

bzuco
autor
3. dec 2009

ali a najlepšie alebo najhoršie na tom je, že tú hadicu ocino menil v lete pred dovolenkou, lebo mali tiež zlú a sa bál aby im ju neodtrhlo 😒 a neskončili takto ☹ ...a vidíš....

alami
3. dec 2009

som zvedavá ako zareagujú v poisťovni, nám keď praskol radiator, tak mi nepreplatili nič, lebo mi tvrdili, že radiator je súčasťou vonkajších stien a nie bytu, takže nie je poistený spolu s bytom - to ste už počuli takú chochotinu? 😠 😕 jasné že im tam radiator nepatrí, lebo tie tečú jedna radosť každému, takže sa tomu potrebujú vyhnúť

bzuco
autor
3. dec 2009

baby..nepoznáte dobrého a hlavne lacného opravára pračiek? tá moja sa nejako se.e 😒
prestala žmýkať...len odčerpá vodu, ale prádlo nevyžmýka 🙄 ....už to aj MM pozeral, ale asi to neurobí ☹ a to on teda opraví čokoľvek

ivca82
3. dec 2009

Bzučka tak to je iný zážitok 🤐 😖
Sme boli na tom Mikulášovi, malej sa páčilo všetko, akurát ona nejde povedať básničku a ani za ten svet si nesadla na kolená Mikulášovi 😀 GG teba som tam vôbec nevidela, ale v tom chaose som aj zabudla, že som ta chcela nájsť 😅 😀 a až keď sme odchádzali tak mi to došlo 😅

geegee
3. dec 2009

ivca, my sme stali tam odkial vychadzali ucinkujuci, lebo Matusko sedel dole na koberci a ja som cakala kedy zahlasi ze cikaaaaat 😀 Samozrejme ked mal ist Mikulas tak si mlady spomenul ze cikat treba...ale stihli sme to 🙂

bzuco, chuda mama...budu mat teraz veselo vsetko dat dokopy ☹

Ja som dnes mala celkom fajn den...vcera to tu bolo ohubu - decka nechceli jest, nervozna som bola ako pes, vecer som si musela dat Nurofen, co mi islo gebulu roztrhnut...ale dnes som vyhrala na www.fann.sk parfemy...teda len vzorkove balenia male, ale aj tak sa tesim...pred 2 tyzdnami spiralu a teraz toto 🙂 Tak sa tesim 🙂 A cakam, ci schvalia projekt...som pisala do skolky Matuskovej na ihrisko okolo skolky 🙂

ivca82
4. dec 2009

Dobré ránko prajem tetušky 😉

kasis
4. dec 2009

Pekne ranko
Buckove ja Ivcinej Barborke vsetko naj, naj, nech sa im dari po cely roka rastu do krasy 😉

Bzuco,to ste mali riadnu kovbojku, este, ze vasi tak blizko byaju, ze nemali skodu este aj s dverami, tak nech vasi cim skor posusia, a hlavne peevne nervy s poistovakmi. Na opravara praciek ma kontakt MM, napisem, ked pride z roboty, my sme mali to iste s prackou, nikto chybu nenasiel, ani opravar, ani MM, dokonca ani v servise, 2 tyzdne som neprala a potom bola OK, odvtedy to nerobi, vobec netusim,co jej bolo 😕

alami
4. dec 2009

Bouke aj Barborke všetučko najlepšie, nech sú zdravučké a krásne a nech maminkám robia radosť. 😵 😵 😵 😵

bzuco
autor
4. dec 2009

ahojte
barborkám všetko naj, naj, naj 😵 😵 😵

bzuco
autor
4. dec 2009

a už vieme čo je práčke....nejaké motorové uhlíky sú úplne zodraté a tým pádom nespína točenie bubna...dnes to MM pôjde kúpiť - dúfam, že zoženie, lebo už mám plný kôš na pranie...som neprala od pondelka 😝

bzuco
autor
4. dec 2009

myslím, že najeké veľké škody naši nebudú mať - neviem ako dopadnú koberce, tie úplne plávali, tú vodu sme dostali celkom rýchlo preč, akurát pod nábytkom je ešte vlhké, tak dúfam, že ho nezduje

jediné šťastie, že naši nemajú plávajúce podlahy - to by bol des 😒

myslím, že väčšie škody budú mať všetci susedia pod nami, tí musia mať zaliate steny, stropy....všetko maľovať....juuuuj, chudáci ☹ ☹ ☹ ☹ ..si predstavte, že vám hodinu prší do bytu 😖 😖

geegee
4. dec 2009

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ivcaaa, ake to tricko chces? M alebo Lko....musim teraz objednat, lebo letim do Besenovej hned teraz a aby sme to stihli zaplatit dnes este...

ivca82
4. dec 2009

Lko 😉

ivca82
4. dec 2009

ďakujeme za priania a Barborke Bzučkovej tiež všetko najlepšie k meninkám 😵 🙂 bežím variť a piecť a upratovať a vešať prádlo a neviem čo všetko ešte, ale už teraz nestíham 😀 😀 😝