Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

kasis
22. dec 2009

Ahojte,
Ali, napis im, nech sa skusia ist opytat na ich postu a posli im podacie cisla balikov, ja som tak dnes bola po kalendare, poslali mi ich 18teho tiez balik 1. trieda a samozrejme boli na psote a oznamenka nikde 😠 .To odskodne je akoze co 😠 ,vsak to sa ti ani motat kvoli tomu na postu neoplati 😠

alami
22. dec 2009

hej veď im posielam, ale teraz fakt nemám čo robiť, len prepisovať do mailov 50 podacích čísel 😝

geegee
22. dec 2009

aj u nas sa uz finisuje...balim darceky, este asi mi treba, napecene je, este periem pradlo, nech mame aj postele vonave. V tescu je hroza, ja tam uz ani nevkrocim - som bola rano, ze bude menej ludi a houby 😠 Este dnes vecer si chcem urobit taku ikebanu na stedrovecerny stol - bude bielo-strieborny a vecer sa mi uz ozaj makat nechce, tak aspon budem robit nieco uzitocne 😀

Este vyrobit menovky - ja davam fotky, a potom Matusko rozdava darceky 🙂

A tesim sa strasneeeeee 😵 Odkedy mam deti, teda stacilo aj jedno, tak ma Vianoce normalne dojimaju 😅 Tesim sa na rano 24. ked uvidia stromcek, na vecer, ked uvidia balicky pod stromcekom, strasne zlati su, ked "upratuju" so mnou...a tesim sa aj ked uz bude dalsi, uplne obycajny den 😀

kasis
22. dec 2009

Ali to az tolkym nedosli 😲 , hadam to uz dnes budu mat
GG, ty si sikulka, ja som par veci musela povypustat z vianocneho zoznamu 😀 , takze uz mame v podstate vsetko 😀 😉
A do obchodov ja uz odmietam ist, velky nakup sme v nedelu spravili, dokupit pecivo to aj MM zvladne z roboty,dnes mi stacilo u nas v Likavke s dvoma detmi a kocikom sme sa tam skoro ani nezmestili 😠 .

alami
22. dec 2009

kasis - ja ti neviem koľkým, niečo došlo čo som ešte včera posielala a niečo ešte nie ani zo 16-17teho
GG - ja mám tiež tieto stavy vianočné 😅 😀
ja píšem mená na balíčky, Oli to už v 3 rokoch vedel prečítať a porozdávať a tiež má takú radosť, že rozdáva darčeky - teno rok už bude Lukáš asistovať

joj - som vám nepísala, ja neviem prečo ale Lukáška keď sa opýtame ako sa volá, tak povie hrdo že: dinosaurus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak teraz neviem, čo mu na tie jeho balíčky napísať, Lukáško či dinosaurus? 😕 😀

natali - ja recept nemám, ale mama má taký super....ak ešte nemáš, budemod nej pýtať, kedy to chceš piecť?
áááá - potrebovala by som flašku medu horského, máš???????????

alami
22. dec 2009

natali - med som si už zohnala - Ď.

alami
22. dec 2009

no ja sa uštím s akým bordelom si teta nafotila skrinku na predaj http://www.mimiaukcie.sk/detail.php?id=3700422 😀 😀 😀 😀 😀 asi by jej ručičky odpadli, žeby odhodila aspoň ten sáčok 😀

bzuco
autor
22. dec 2009

ahoj ali...nespíš??

no to fakt sila 😅 😅 😅
uvidíme, či predá, to je isto nejaká bordelárka 😝
ja ked kupujem veci cez MMB zvyknem aj rodinné fotky pozerať, aby som mala prehľad, od akých ľudí kupujem a poviem ti, že už nie raz som si to rozmyslela, lebo tie fotky neboli 2x vábne... 😔

alami
23. dec 2009

no čo, prípravy vrcholia? ja blbá som obiehala ešte obchody - myslím nákup, nie darčeky - strávila som tam 3 hodiny!!!! 😝 sa mi skôr nedalo - ak som to nechcela absolvovať s 2 deťmi...tak som sa dnes tlačila v dave...pred kauflandom som skutočne nemala kde zastať, 3xsom obehla parkovisko kým som našla 1 miesto 😝 😝 😝

bzuco
autor
23. dec 2009

čaute...vidím, že dnes si len ali splnila dochádzku 😀 😀
práve som dokončila zem. šalát...mňam, je geniáááálny, zajtra kapustnica a filé ...
my sme mali dnes ešte riadne makací deň....svokra mi šila záclonu, aby som si mohla dať krásnu novú do obyvky 😵 , MM montoval do kuchyne rohovú lavicu, popri tom sa riadilo, varilo,pralo, škrečkovi akvárko čistilo, banánové jednohubky sme robili... no nezastavila som sa celý deň 😝 ..nohy ma boláááá ako koňa
darčeky mám pobalené, akurát MM musí zmontovať malému tú el. motorku, nech nemá pod stromčekom krabicu ale riadne vozidlo 😀

priať krásne sviatky ešte nejdem...určite si nájdem aspoň sekundu zajtra aby som sem nakukla 😉

karkulka1
23. dec 2009

Ružičky, želám vám pekné, pokojné a pohodové vianočné sviatky. 🙂 🙂 🙂

Alami, díky za ochotu, už to CD mám. 😵

Ináč takéto nekonvenčné prianie som dostala mailom 😉 :

Sane sa mi rozpadli, darčeky mi ukradli,
anjeli sa niekde túlia, čerti zasa trávu húlia.
Je to všetko na potvoru, asi pôjdem na podporu 😀 😀 😀

ivca82
24. dec 2009

Šťastné a veselé vianoce všetkým Ružičkám, veľa pohody a rozžiarené detské očká prajem celá rodina 😵

alami
24. dec 2009

Babky ja ešte odbočím od vianočných prianí...neužívate niekto mercilon? potrebovala by som požičať 1 plátok, prípadne aspoň pár tabliet. MM bol u kuchyňu po recept, potom ho bol vybrať v lekárni a teraz pozerám, že nedoniesol mercilon ale nejaký minisiston. neviem či mu dali zlý recept, alebo v lekárni zle vydali. Najhoršie je, že tabletku potrebujem užiť v nedeľu 😒
prípadne ak nikto beriete ten minisiston - ak by ste ho kúpili odo mňa- dík

a ja taktiež všetkým prajem krásne sviatky, detičkom veľa radosti.....prajem to všetkýýýýýýýýýýýýým, aj tým čo tu stráááášne dlho neboli - baileyska, pinoci a spol a aj tým čo nás chodia len čítať 😉 😵 😀

geegee
24. dec 2009

Pokojne a spokojne Vianoce vsetkym 😵

U nas deti akurat zalahli 🙂 Rano si nasli stromcek...to bolo krasne 🙂 Chodili okolo neho obzerali ozdoby, nosili nam ich ukazovat 😵 Ja som dnes vstala o 6, este som ponamacala do cokolady parizske rozky a zacala robit salat...som sa asi nevedela dockat kedy sa niekto zobudi a uvidi stromcek 😀

bzuco
autor
24. dec 2009

ahojte
ali..nepomôžem ti, ja anti neberiem
GG..my sme dnes výnimočne spali všetci do 9tej 😵 😵 😵 ...MM išiel s deťmi teraz vonku, po betlehemské svetlo a po koláče ku svokre 😎 a ked prídu, dáme malého spať a ja si dovyprážam filé...kapustnica sa varí...práve som dobalila posledné darčeky...vianoce môžu prísť 😵

tak vám všetkým prajem požehnané sviatky, plné šťastia a rodinnej pohody a nech vám kosť v krku neostane 😅 ...detičkám veľa radosti z darčekov

andy271
24. dec 2009

Ahojte babky..
Vsetky vam aj vasim rodinkam prajeme my HUSKOVCI stastne a vesele..
A hlavne pokoj a pohodu, ktorej na vianoce nieje nikdy dost.. 😀

Inak mne zozral v noci pes zem.salat, kedze zdrho..l
A taky bol fajny..
Tak mame zem. kasu.. 😢

kasis
24. dec 2009

Krasne Vianoce aj my prajeme, nech detickam krasne svietia ocka, pri pohlade, co im Jezisko doniesol 😵 😵 a vela pohody pri sviatocnom stole 🙂 .

Na nas sa deti asi dnes dohodli, Janka vstala o 3tej a Matko o 4tej a nie a nie spat,tak takto skoro som na Stedry den este nevstavala, sa asi tak tesia na darceky, ale uz spia 🙂

Andy, vas pes zerie salat?, tak to musel byt naozaj fajny, no co aj s kasou sa da 😉

andy271
24. dec 2009

Neviete mi povedat, ze ci je niekde omsa v meste skor ako o osmej?..
Aby sme mohli ist aj s alexom..

andy271
24. dec 2009

kasis...
Asi mu zase nedali jest..
Ked bude po vianociach tak ho asi ... 😠

ka77ka
24. dec 2009

Na Vianoce kvitne každá jedlička,
na Vianoce vonia každý smrečok.
Všetci si chcú niečím uctiť Ježiška,
orieškami, i svetlami sviečok.
Na Vianoce aj najmenšia hviezdička svieti
ako slnko za dňa bieleho,
ba aj noc je biela ako ovečka.
A to všetko ujde sa pre neho.
Pre Ježiška najmenšieho na svete,
ktorému však kľaňajú sa králi,
pre ktorého, ak to ešte neviete,
len v maštali voľné miesto mali.
Na Vianoce také ticho nastane,
že je počuť v každom kúte zeme
tichulinké nežné klopkanie Ježiškovho
srdca v Betleheme.

Krásne prežitie vianočných sviatkov Vám zo srdca praje Katka s rodinkou.

bzuco
autor
24. dec 2009

andy...no to by boli psove posledné vianoce 😅 😔

a o 15,00 je vo farskom kostole v meste vigília dnes..inak všetko len polnočné

a na štefana 9,30 je omša so starým spevokolom juventus - niekde sa tam vpredu vyskytnem 😎 😎 , tak kto máte chuť, všetci ste pozvaní 😉

bzuco
autor
24. dec 2009

katka...krásne vianoce aj vám 😵

baileysa
24. dec 2009

ahojte 🙂

chcem vam popriat krasne prekrasne vianoce, nech mate doma pohodu, aby ste z nej nacerpali na dalsie obdobie 😉

ja som odovzdala pracu, cakam na posudky, potom porodim a potom obhajoba 😅

na vianocne chystanie (vratane darcekov) som mala tyzden, tak asi tak to u nas vyzera, budeme mat duchovne vianoce 😀 inak sa mame fajne, len mna v pondelok dr. naplasil, ze uz iba nohy v teple a ziadna aktivita, ze krcok sa uz moc skratil, ze isto som riadila a okna umyvala.... tak som mu vravela, ze isto nie, a on ze daku aktivitu som musela, a ja ze nie a potom ma napadla ta dizertacka, ze som furt len za pocitacom sedela, tak neviem ci to... ale vam poviem, ze odtedy pocitac ani nezapnem a babatenko odvtedy spi skoro stale 😅 som si teda dala zabrat 😝

palci, gratulujem k babatku, nech ti to tak rychlo preleti ako mne 😉

tak prezite vsetci krasne vianoce s najblizsimi, nech ste stastni a veseli po cely rok 😵

bzuco
autor
24. dec 2009

bai...aj my tebe a tvojej rodinke prajeme krásne vianoce 🙂

dostali sme pozvanie na návštevu od Tm, tak sa možno niekedy v novom roku stavíme 😉

leyuska
24. dec 2009

Krásne Vianoce a bohatého Ježiška prajeme všetkým 🙂

ivca82
24. dec 2009

Andy nieje žiadna skôr, iba o 16.00 v Kláštore, ale to asi nestíhaš 😅 Veď to nevadí, môžete ísť spolu s Alexom aj zajtra aj naša Barborka bude spať a my pôjdem tu na polnočnú, tuším je o 23tej 😉

Ešte raz všetkým krásne sviatky, a najmä veľa vianočnej pohody 😵

bzuco
autor
24. dec 2009

ivi...no polnočná je všade 24,00 😝 😅 😀 😀 😀

geegee
24. dec 2009

bzuco, ty si rychla 🙂 ja som rada, ze sa da cez obyvacku prejst, riad sa umyva a ja idem spat...fotky zajtra...mozno 😀

majussa21
24. dec 2009

Ahojte. Trosku oneskorene ale predsa aj ja vam prajem krasne vianocne sviatky hlavne vela pohody v kruhu najblizsich.Ja som dnesny den stravila pracovne ta sme vecerali az o 19tej.a mala bola uz o 21 zmorena tak idem uz aj ja lahnut vsetko kym som popratala ani dnes som sa este nezastavila..
Bzuco krasne fotecky si pridala a Barborka ma krasne dlhe vlasy na nich no kocka velka.. 😎