Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
8. feb 2010

dávam do pléna, ak by mal niekto záujem...
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

ivca82
8. feb 2010

Bzučka, veď sa mi zdalo, že niečo podobné už mal.
Palci potom mi napíš niečo o tom lieku 😉 to som nevedela, že ste švagriné 🙂 malá už konečne kričí, že je hladná, posledné dni mi nejako nechcela poriadne jesť.

palculienka19
8. feb 2010

môhli by sme, to by sa mi páčilo 😉 ...tie teleepatické
relpax sú tbl, dávajú sa hned na začiatku migrény, v balení sú dve tbl., pri dvoch migrénach, respektíve pri štyroch ak si dáš pol tbl. ich užiješ, a potom by si mala mať dlhšie pokoj, aspon mne vtedy predtým pomôhli, som nemala migrénu skoro pol roka, to pôsobenie ti neviem vysvetliť, ivka, pozri vo vademecu niekde cez guglovač 🙂 😉

palculienka19
8. feb 2010

bzučko, minulý mesiac sme si kúpili zb 3, škoda, by som ich brala 😔

bzuco
autor
8. feb 2010

no do kelu 😝 😀

palculienka19
8. feb 2010

dr. tomášová mi ich predpísala teraz a predtým dr. šafová, vo vojke, ak by si chcela skúsiť...kolegyni tiež už pomôhli 😉

alami
8. feb 2010

tak - sme sa konečne doučili - písanie,matika, pátracie úlohy- roztoč už aj nakreslený 😅 tešte sa kým nemáte školákov 😅 dnesmal toho nejak veľa, ešteže som bola po neho zavčasu a stihli sme to kým Luky spí

ivca82
8. feb 2010

Palci treba ísť na nejaké vyšetrenie predtým? Mne dala moja dr. cinie, tie ale nesmú tehotné, tiež sú dve v balení, ale ja si ich stále šetrím, že keď bude horšie 😔 nemajú náhodou mentolovú chuť? ja som raz mala neuveriteľne dobré lieky na migrénu, ale tu ich nepoznajú, a ani podla zloženia, tam boli 2 alebo 3 v balení, na začiatku som si dala jednu pod jazyk a do pol hodiny som ani nevedela, že som mala migrénu, len ten pocit eufórie po zmiznutí bolesti 🙂 😵
Ali no aký ste šikovný 🙂
Som sa akurát dozvedela, že baba, ktorá nastúpila na moje miesto, keď som odišla na materskú, je tehu 😵 akurát že s mojím ex to som nevedela 😀 😀

alami
8. feb 2010

ivi - jóóój tak to je fakt 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
8. feb 2010

ivi 😅 😅 😅

ivca82
8. feb 2010

Baby, aspoň máme dôkaz, že svet je naozaj malý 😀 ale prajem im to, ona ja strašne zlatá baba, som ju zaúčala kým som odišla, on síce až tak nie ale nevadí 😀 😀

alami
8. feb 2010

ale aj jeho si zaúčala....nieeeee? 😅 😀

ivca82
8. feb 2010

ali 😀 😀 😀 no keďže bol o pár rokov starší nebudem to tu až tak rozvádzať, zato jednu babu (v príbuzenskom vzťahu so mnou) po našom rozchode demonštratívne zaúčal on 😀 😀 😀 ale to by bola iná story ale tak max. do IP alebo telefónu 😀 😀 😀 predsa len to tu je verejné fórum 😀 😀 😀

alami
8. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 no tak sme sa pobavili zas trochu 😉 😀 😀 😀 😀

palculienka19
8. feb 2010

jajajaj 😀 😀 😀

ivi, načo by ti bolo treba dáke vyš., stačí zájsť 🙂

malá v pohodičke ciká celý den sa krásne pýta, dnes ani nezaplakala, sa tu vyškiera na mna, škriatok jeden.

bola som jej poobede zhánať masku, že možno sa nám pošťastí v nedeľu ísť na karneval,sme sa dohodli s kamoškou, že pôjdeme, ak nám bude dopriate, ale akosi neviem vybrať, bola som na plavisku u jednej v paneláku, asi poznáte, som pochytala pár šiat do ruky a vyšla som von s takými špinavými rukami 😒

alami
8. feb 2010

palci, ja som Olimu požičiavala nad fax and copy. Mala tam toho naozaj veľa, krajšie masky ako v gombičke v židovskej... Ale ten humus pocit mám z toho aj ja, musela som nejak prekonať 😅 Inak - pani je tam strašne ochotná

palculienka19
8. feb 2010

ali dík, zajtra tam vbehnem, som bola aj v zukotexe, to je ten sekáč na plavisku, tam vlani mali naraty masiek, a že rušia predajnu, tak popredala všetky masky
tuto zase každé druhé šaty boli snehulienka, alebo nejaká barbie, inak sa dá vybrať, ale mohli by to v lepšom stave držať, nie len prachy otáčať

baileysa
8. feb 2010

ahojte,

my sme od dnes domka, tak vás len rychlo chcem pozdravit...

zinka je zlaticko, až na to že celu deň spí a v noci si to musí dopapat, ale to sa spraví...

gretka ju zatiaľ krásne zobrala, tak sa teším a som zvedava na pokračovanie...

inak neviem ci viete bude karneval v mc v utorok, ja dúfam, že mm pôjde s gretkou, ja ešte budem v karantene hehe

bzuco
autor
8. feb 2010

baiiii....vitajte domka 😵 😵 😵

palci - no lienočku by som ti mohla požičať....mám aj v albume fotku, akurát malý nemal tykadielka, ale sú k dispozícii
my nepôjdeme, takže maska bude free 🙂

palculienka19
8. feb 2010

ahoj bai, vitajte doma,
ešte raz gratulujeme, a nech sa zinka grétkou strááášne ľúbia po celý život.
neboj, zachvíľku malú bude všetko dookola zaujímať, tak sa to s tým spaním otočí 😉
veľa síl na daľšie noci zatiaľ 😉

alami
8. feb 2010

bai - vitajte doma 😵

palculienka19
8. feb 2010

bzučko, to si ma potešila, kamoška má tiež lienku, ale vyzerá, že bude až až veľká.
zajtra sa ti ozvem cez ip

bzuco
autor
8. feb 2010

ok, tak ak ...ozvi sa 😉

geegee
8. feb 2010

bai, aj my vas vitame 🙂

Matusko ide zajtra na karneval - aspon na doobeda ho davam do skolky. Zostava teda fotbalista, akurat som doprisivala dve 5 na tricko 🙂 Krpaty sa strasne tesi 🙂

Zajtra mi uz hadam pride narodeninovy orbitrek 😀 😎

bzuco
autor
8. feb 2010

no...tak topánočky mám rezerve 😉 ...a asi aj tú bundičku kúpim 😉

alami
8. feb 2010

GG a kedy máš narodky? nech vieme kedy ti máme gratko 😉
bzuči - pekné vecičky kupuješ, som linky až teraz kuk 😉

geegee
8. feb 2010

Ali 25. 😎 Februarove vitazstvo pracujuceho ludu 😀

alami
8. feb 2010

Ok, budem pamatať 😉

ivca82
9. feb 2010

Dobré ránko tetušky 🙂

Bai vitajte doma aj so Zinkou 😵 🙂

alami
9. feb 2010

čaume 😉