Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
13. mar 2010

bzuco... diky, ked vyudraviem, isto to pojdeme omkrnut

domcek.... ahoj, aj ja chrchlem ako tuberak, mam zapal pluc a uz mi z toho lezania pomaly odpadavaju chrbticne stavce ☹

pinocio
13. mar 2010

ako čítam nabudúce stretko nm pášky detom makového odvaru a môže sa žúrovať 😉

kasis
13. mar 2010

Ahojte,
vcera bolo fajn 😵 , i ked som trosku premrznuta dosla domov, ale sprcha pomohla 🙂
U nas v noci klud, akurat neporiadok a zapnuta telka 😀 , sice Janka ma zobudila o pol siestej, ale zas som vsetko postihala zarana 🙂
Domi a Natali vam skore uzdravenie.

geegee
13. mar 2010

Torta je hotovaaaaaaaaaaaaa 😵 🙂 😎

kasis
13. mar 2010

GG a ako sa ti robilo?? Moja uz tiez odpociva, ale este nevyzdobena, to az vecer, ech ma prekvapko 🙂 .
Janka Matka az do krvi pohryzla 😔 , strasne sa jeduje v poslednom case a to jej Matko nic nebral, iba sa vedla nej hral.

alami
13. mar 2010

čaute, super, že vám bolo včera super 😀 my sme dnes boli lyžovať na donovaloch, super bolo,len príšerne fučalo - škoda 😒 Oli sa s MM boli previezť na psích záprahoch, tak má zážitok
oslavujúcim krásne oslavy prajem 😉 😵

mirka
14. mar 2010

ahojte, a u nás bol kľud, ked som prišla domov, ani ked so ju dávala cikať sa neprebrala 🙂

geegee
14. mar 2010

Kasis, celkom fajn to slo, len som nevedela odhadnut na aku velkost to mam vyvalkat...takze to nakoniec mohlo byt aj hrubsie - teraz mi dost tej hmoty ostalo a neviem, co s nou idem robit 😀 Ale v pohode za to dalo rozvalkat, ani sa netrhala, ked som ju prenasala, ani nepopukala...spokojna som sama so sebou 😅 🙂 Dam fotku za chvilu, ak sa dokopem 😀

alami
14. mar 2010

GG peknú máš tortičku 😉
mne Oli hnačkuje a zvracia 😢 😢 😢

alami
14. mar 2010

Oli už má 38,7 😔 keď sa darí, tak sa darí...

bzuco
autor
14. mar 2010

čaute
my sme s malým sami dvaja - MM aj s B. išli do kina na Alicu v krajine zázrakov v 3D ...MM sa tešil na to viac ako malá 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
14. mar 2010

aliiiiiiiiiiiiiiii
vás sa tie choroby držia ako kliešť ☹

geegee
14. mar 2010

Ali, ja som citala nedavno v Zdravi o tom, ako casto maju byt deti chore...a celkom dobre to tam bolo napisane. Ja som si z toho clanku zobrala to, ze ked je oslabeny imunitny system vsetkymi moznymi prechladnutiami a kaslovymi chorobami, treba ho dat dokopy, aby dokazal odolat chorobe - aspon teda niektorym, aby nepustil akykolvek virus...ja viem, ze tebe sa to neda s Olim...uz len vydrzat do jari musime 😉
U nas sopli Mato, bez teplot je, ale vaham, ci ho dat zajtra do skoly...v piatok som ho nechala doma, tak mozno aspon do stredy ho este necham...

mirka
14. mar 2010

GG je veľmi pekná, aj tá šialená zelená 🙂

geegee
14. mar 2010

Mirka 😀 Dakujem 🙂

alami
14. mar 2010

vyčítam si, že sme boli lyžovať, ale keďže je to vírus črevnej chrípky, tak to vlastne s tým nemá nič
teraz bol vlastne 2 týždne doma v kuse - ani von nechodil, ani nikde, hoci to boli aj prázdniny, potom 4 dni v škole 4 doma a 4 v škole a teraz toto
no ale koľko ho mám nechať doma? už mu nebolo skoro nič - len nádcha. tiež som si vravela, že ľahko sa na neho iné nalepí, keď pojde osplabený do školy, ale zas - doma s 2 - horor - to je po prvé a po druhé - idú v škole neskutočnou rýchlosťou, nestíhame to doma dorábať, keďže sa popri Lukáškovi nedá - takže len keď spí a teraz cez obed často ani nespí 😖

bola som na pohotovosti - bola Nosková, usúdila, že to nie je nič iné len tá črevná chrípka - z toho tá teplota

majussa21
14. mar 2010

Ahojky.
Tak my sme vcera super pooslavovali, teraz som v nocnej tak este dojedam co som si doniesla..Mala dostala zasa kopec veci pokladnu na hranie dokonca az 2 torty mala sa starke cinili..MM ide zajtra rano do skoly tak som mu nakazala malu nech zanesie k testinej nech sa vyspim ked uz som sa vcera nie po nocnej lebo tiez bol v skole a este som aj na oslavu chystala tak mi volal ze tam isli spat a zajtra ma zas mm nocnu tak sa takto obchadzame vecer.
Kasis vam ako dnes dopadla oslava?
GG pekne sa ti ta torticka vydarila..A farbu potravinarsku si kde kupila?
Ali no je toho teraz vela vsade zuria rotavirusy..Aj po caji ked mu das po lyzickach ti zvracia?
Bzuco ako sa B.pacilo v kine?Prvykrat bola?
Tak chorobkam skore uzdravenie prajem..

alami
14. mar 2010

inak - dnes som volala inštruktorovi, že ďakujeme a lúčime sa...

majussa21
14. mar 2010

Ali pozerala som ze kto je na pohotovosti a teda neposlala vas do nemocky?Stale ti vracia?A aspon ti chce pit?

geegee
14. mar 2010

Majussa, v Tescu som kupila zltu...tam pri veciach na pecenie ju maju 😉

palculienka19
14. mar 2010

ahojte mamky,
ali vám hlavne nech sa olimu polepší a nech ho to chytro pustí, chudatko

dúfame, že oslavy boli super nezabudnuteľné, gg torta peknučká, to nemáš klasik potravinárske farby z drogérky,tie majú iné odtiene 😉 ...

som rada, že stretko sa vám rozrástlo......ivi, aj ja som sa na teba tešila 😉 , nabudúce dojdem, dúfam, že nebude tesne po pôrode 😉

ja som dnes po celodennej migréne, ani replax mi nezabral, to bol den nafigu, teraz mi je o kus lepšie, dúfam, že sa z toho vyspím v noci

kasis, janka si cvičí babskú obranu 😉 😀

majussa21
14. mar 2010

GG diky lebo som rozmyslala ze kde kde to kupim ci to mavaju..Aj v drogeriach mavaju potravinarske farby?
Palculienka joj tak si sa dnes trapila snad sa z toho vyspis a rano budes fit..Ako male poslucha v brusku? 😉

alami
14. mar 2010

majus - už nezvracia, len doobedu, dúfam, že už ani nebude 😅 len tá teplota taká vysoká ma vyľakala, tak som radšej bežala, či nebude mať popri tom ešte hrdlo zapálené, alebo čo...u neho nič divné 2 veci naraz...

potravinových farbív som sa ja nahladala po všetkých potravinách, kým mi jedna predavačka nepovedala, že to majú v drogériach pri pokladni....inak - vôbec nechápem logiku prečo je to v drogérke 😕

majussa21
14. mar 2010

Ali no aspon ze uz tak tak uz len aby mu ta teplota neskakala a pomaly to pojde..
Ved to ja som rozmysllala ze potravinarsku asi nemaju v drogerke a aspon uz viem ze tam maju..

bzuco
autor
14. mar 2010

ahojte
tak B aj MM prišli sklamaní, vraj to bolo o ničom - teda ten príbeh, 3D super, ale ked dej nezaujal, nepomôže ani 4D 😝
a to cvakli 6 eur na osobu - vyhodené peniaze 🙄 🙄 🙄

bzuco
autor
15. mar 2010

dobré ráno
ale nám nasnežilo 🙄
ale vraj od štvrtku sa má výrazne otepliť a v nedeľu má byť od 10-15st 😵

pinocio
15. mar 2010

dobré ránko,

no to smola bzuco - a uputávka taká skvelá aj sestra mala íst s Martinom som zvedavá čo on nato

Mirko plače čo len vstal ide mu stolička tak veselo u nás ani jesť nechce

pinocio
15. mar 2010

gee - torta super a tak si bála aj farby in

baileysa
15. mar 2010

ahojky,

tak čítam,že stretko sa vydarilo, super... už nech je pekne a dáme dake vonkajskove...

gg, torticka super, hneď by som si dala, mňam
gretka našla potravinárske farby, tak chodí od piatku, že chce tortu, našťastie usudila, že jej ju má spraviť ocinko...)))

ali, skore uzdravenie olimu, nech mu to rýchlo prejde...

mm s gretkou sa tiež chystajú na alicu, som zvedava, či im to vyjde...