Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
4. apr 2010

ahojte a pekny den prajem vsetkym 🙂

nikde nikoho....... 😕 co ste vsetci na velkonocnej chate alebo ste otvorili novu cast ruzomberok 5?

bzuco
autor
4. apr 2010

ahoj natali...tu sme, tu 😉

bzuco
autor
4. apr 2010

aj ked rozmýšľam, či si neotvoríme súkromnú tému - nebude nás tam kadekto čítať 😉

ivca82
4. apr 2010

Ránko tetušky 😉
Bzučka, dajme hlasovať, ja som za súkromnú tému 😉

alami
4. apr 2010

som za 😉

jarus1
4. apr 2010

nechodíte niektorá alebo nechodili ste na matiku na umb ?

natalschen
4. apr 2010

ahojte..... som za sukromnu temu ak ma z nej nevylucite 😀 😀 😀

natalschen
4. apr 2010

jarus...... ja som chodila do Nitry na UKF

pinocio
4. apr 2010

ahojky, ja som za - myslím tému
čakám návštevu, chlapi sú von na uspávacej prechádzke už len nanosím na stôl a môžme oslavovať, a zajtra povinne dostanem korbáčom ja som nekúpila aby som mala kľud a mm prifrčal včera s korbáčom 😠
ináč okná umyte ,záclony nové opraté mám vypulírovaný byt a som spokojná uvidím dokedy my to vydrží

natalschen
4. apr 2010

pinoci... mne to vypulirovanie vydrzalo cca. 1 hod. - potom polovica okien zacapkana a oslintana, vytepovany koberc na 2.den znovu obliaty..... zajtra drzim palce, aby si ten velkonocny sado-maso ritualm prezila s najmensou ujmou

bzuco
autor
4. apr 2010

ahojte
tak sme prišli domov, prababky vykúpané 😉 ...zajtra zvyšok 🙂
skočili sme si aj k prameňu do bešky po vodu, tak sa ideme nadájať 😀

musím si pospisovať všetky babule, čo sem chodíme a vytvorím v priebehu večera súkromnú tému 😉

ivca82
4. apr 2010

Ja som ani extra neupratovala aj tak je to bordel hneď ako jedno dokončím druhé za ten čas vyzerá ako po bombe... napr. v sobotu, kým som ako-tak poriadila kuchyňu, prídem do obyvky a tam na stole poroztieraný jogurt, v ňom namočnené lentilky, utierkou malá poroztierala čo sa dalo, rožok trčal s prázdneho kelímku, roztrhaná kniha pod stolom, v nočníku nakakané, všetky možné skladačky a kocky rozsypané a MM pri PC v 4tom leveli 😀 😀 😀 ale boli spokojný a vysmiaty obidvaja...

bzuco
autor
4. apr 2010

babyý...tak sme v téme RK....

pinocio
6. apr 2010

Dobré ránko,
deň začal super mm ma tááááááák super nas....al, ak sa dlho neozvem tak mm má PC len pre seba 😠

alami
6. apr 2010

pinoci tu sme

pinocio
7. apr 2010

dakujem

sonnya
7. máj 2010

Ahojte... ja ze Vas idem po strasne dlhej dobe pozriet, ze ako sa mate a tu nikoho... ☹ vy ste sa prestahovali do súkromnych tem, ale neviem ci ma medzi Vas pustite

ivca82
9. máj 2010

Ahoj, napíš IP pre Bzuča, ona ti povolí prístup 😉

bzuco
autor
9. máj 2010

sonnya - vstup povolený 😉

evica01
31. máj 2010

Čaute baby, už som vám tu chcela toľkokrát napísať... Teraz som sa osmelila... keď už máme také počasie, že tu sedím...
Aj som vás občas čítala... aj to o mne 😅 Pekne od vás, že ste na mňa nie škaredo 😉
Ahojte, pozdravuje vás tá čo má sekáč na Zárevúcej 🙂 🙂 🙂

evica01
31. máj 2010

jéééééj akú fotku mi to dalo 😀 😀 😀

bzuco
autor
1. jún 2010

evi ahoj

pod k nám súkromníčkam 😉
do témy RK

bzuco
autor
1. jún 2010

sem

kocka1
25. jún 2010

ahojte Ružomberčania, aj ja som z Ruožmberka ako sa darí s malými bábätkami?? Máte určite radosť z detí, veď to je radosť síce aj starosť, ktorú ani nepocítite. Treba sa však venovať aj koníčkom ,len rozmýšľam asi si dnes prečítam zaujímavú knihu, potom vám z nej poviem zážitky . 🙂

salma22
26. jún 2010

ahojte baby ako zabijate nudne soboty?

bzuco
autor
26. jún 2010

salma ahoj
no dnes celkom dobre - máme tu manželovej sesternice malú - tak stará ako moja dcéra, tak tie sa spolu hrajú a malý bol s manželom na záhrade niečo robiť...ja som zatiaľ navarila
ale som unavená, idem si asi k malému ľahnúť a ked sa naspíme pôjdeme zasa asi von, toho môjho čerťa v dome neudržím 😅

salma22
26. jún 2010

@bzuco tak to mas o zabavu postarane xi xi

potokin
30. júl 2010

ahojte

potrebujem poradit nejakeho dobreho gynekologa v rk. stahujem sa totiz za drahym a kedze sme uz v ocakavani tak si neviem dat rady. som totiz z trencina a neviem sa rozhodnut tiez kde rodit takze akekolvek info rada prijmem vdaka

bzuco
autor
30. júl 2010

ahoj 🙂

ja odporúčam dr. luníčka a asi mnoho dalších báb z RK - je to odborník s veľmi ľudským prístupom - má ambulanciu priamo v centre meste na MOstovej ulici - ak je priateľ RK, bude vedieť kde. v tom podchode je aj cyklopredajňa
akurát že má teraz až do 11.8. dovolenku

platí sa u neho ročný poplatok 12 eur

bzuco
autor
30. júl 2010