Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
12. aug 2009

no pýtaš sa na kapra nie? 😎 jasne že kapra

andy271
12. aug 2009

aha... 😉
Lebo som nepocula o tom..

andy271
12. aug 2009

tha kde ste vsetky

alami
12. aug 2009

tha thu 😉

leyuska
12. aug 2009

Ali, este si thu 😀 😀 😀 . Už som pokosila. Ten tvoj švagor, čo stvára? Neviem, či nie stĺpiky na plot. Čo sa barikádujú , 😀 😀 😀 😀

andy271
12. aug 2009

tha...
Ja som dala varit zemiaky...
A prihoreli mi...
hm...
Pekne..
kopec smradu a vody nikde// 😀

leyuska
12. aug 2009

Tak nebudete mať varené, ale pečené 😀 😀 😀 .

alami
12. aug 2009

leythu, thu - ja neviem čo stvára...plot robia? vonkajší?

leyuska
12. aug 2009

Zvonka, pred domom. Tam voľačo zváral, len tak iskry lietali. Aspoň si myslím, že to bol on.

andy271
12. aug 2009

leyuska..
no to ked zacitil alex povedal baaak... 😒 😒

alami
12. aug 2009

alebo ten vedľa - nejaké autá mu tam stále visia 😀 😀 😀 😀 - ten mohol zvárať...to je nejaká konkurencia TM 😕

leyuska
12. aug 2009

Tomu môjmu nik nemôže konkurovať 😀 😀 😀 😀 😀 . ach jaaaj

alami
12. aug 2009

keď sme pritom, výfuk máme nejaký na h.... 😉 a teraz nám to žere benzín dvojnásobne, neviem čo mu je 😖 ale my len na počkanie potrebujeme

natalschen
12. aug 2009

ahojte, ste toho popisali.... pouzivate nejaku novu tajnu rec - č čho? 😕

andy.... susene brusnicky su suprove, asi chutnejsie ako kompoty - maju ich v lidli - take fajne sladucke, z toho ti lica nevykruti 😀 😀 😀

leyuska
12. aug 2009

TM nemá na neho číslo. Nech mu zavolá. Ak nie, napíšem ti.

natalschen
12. aug 2009

alami..... MM auto- mechanik, ked prides po avon, moze kuknut then vyfukh 😀 😀

alami
12. aug 2009

andy - tak ako robíš toho kapra? mne by nejak kapor s vajcom na tvrdo nešiel 😅
a čo toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15694
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4299
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2860 - len ty by si to mala na vopred pečených zemiakoch 😀 😔

alami
12. aug 2009

natali - no vidíš ako dobre - blízko....
ley - má, aj ja mám asi....ja len že som si teraz spomenula 😀 😀 😀 😀

leyuska
12. aug 2009

Natali - aj ty máš automechanika? 😀 😀 😀 Musím ísť aj ja na sušené brusničky.

natalschen
12. aug 2009

ley......... ano, ale v poslednej dobre robi vsetko mozne len nie svoj fach 😀 😀 😀 , uz vie robit vsetko - teda okrem varenia 😀 😀 😀 , keby ma pocul asi by som dostala buchnat medzi lopatky, stale mi tvrdi ze vie varit, ale za tych 10 rokov som ho este pri sporaku nevidela 😕

ley...a ty kde byvas?

leyuska
12. aug 2009

Ja? Na Bielom Potoku. Aj ten môj, vie všetko. Ale robí autá. Prerába veľkú garáž, ide to robiť vo veľkom. Čo sa týka varenia a pečenia, aj on vie 😀 😀 😀 . Ale tak ústami.

leyuska
12. aug 2009

Teda vie viariť rečami 😀 😀 😀 😀

natalschen
12. aug 2009

aj moj uvazoval o takomto podnikani, klientelu ma dobru, ale sa mu nechce do toho pustat lebo na to treba zevraj nejake specialne povolenia - od ochranarov, od vodarov..... kovoli otokom paliv a olejov a ostatnemu sajrajtu...

natalschen
12. aug 2009

to varenie recami poznam...... ale aspon sa nestazuje na kvalitu mojho varenia, daktori M zevraj riadne pi.uju na kadejake gebuziny 😀 😀 😀 , moj ma vacsinou pochvali - a najlepsie mi to padne, ked ma pochvali pred svokrou 😀 😀 😀

leyuska
12. aug 2009

S tými povoleniami máš pravdu. No som zvedavá, ako mu to pôjde. Aj on má dosť klientov. Nestíha to všetko vybaviť. potom si zamestná nejakého pomocníka. A to už vidím, že celé dni bude v garáži, síce aj teraz je. Ale potom bude musieť viac zarobiť, kedže platiť odvody, dane, stroje, ... tak ani na varenie nebude mať čas 😀 😀 😀 😀

leyuska
12. aug 2009

Mňa chváli Lejuška: "Maminka, dobre si mi navarila". Ale nato, že ma svokra varovala, že te môj nezje hocičo. tak teda pri mne zje všetko. Minule saho pýtala, že čo som varila. A on, že kôprovú. tak ju šlo vystrieť, že doma ju nejedával, a že pri žene zje 😀 😀 😀 😀 . Tak tam ma pochválil, že robím takú, že tam kôpor necíti. Dávam tam pochúťkovú smotanu, je taká jemnejšia.

leyuska
12. aug 2009

Už som sa rozpísala, ale už odchádzam písať učebné plány. O chvíĺu zarezávam. Bože ako sa mi nechceeee 😠 😠 😠 😠 . Lejku nemám doma, tak aspoň dačo nech popíšem. Ahojte

andy271
12. aug 2009

idem piect kolacik...
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6560

hadam bude fajny...

leyuska
12. aug 2009

Andy, fajný bude, alebo už je ? 🙂 😉 . Ja som dnes pozerala, že máme dosť sliviek na strome, tak aj ja ho budem piecť. Vyzerá super 😝 😝 😝