Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
21. aug 2009

GG krásnu dovolenku a veeeeľa oddychu a slniečka prajeme 😵
Andy tak kuk na stánku MC kedy je zápis, som múdra, keď mi Bai povedala 😀 😀
Ali ideme, však nám len šk. rok skončil, my budeme mať malých učencov s detí 😀 😀

ivca82
21. aug 2009

Ali mne sa to nezdá tak veľa, aspoň po tom čo som sa dozvedela koľko stojí taká Helen Doron 😅

andy271
21. aug 2009

teta ivca...
Za min. som u teba..
Otvaraj vrata... 😉

baileysa
21. aug 2009

ani mne sa hudobka nezda vela, ved ked sa to rozrata na hodiny, tak to je okolo 80 korun...
ja len neviem, ze ako potom od januara 😅

bezdetne mozme buduci tyzden, ale bzuco nam odstatnicuje az vo stvrtok... a mne sa rovno v piatok neda...

ivca82
21. aug 2009

Andy a čo sa deje? Malá ešte spí 😅
Tak dajme stretko vo štvrtok ak nebude Bzučka s mužom oslavovať 😉 ja v piatok tiež neviem ako či budem doma alebo čo, a v sobotu mám narodky a treba mi aj piecť, čo sa mi vrcholne nechce 😝
Bai no bude chodiť aj miniružička ako doprovod staršej sestry 😉

alami
21. aug 2009

a ja už ani neviem koľko to bolo ale bviem že mi to prišlo veľa 😅 😀 😀 😀

baileysa
21. aug 2009

mne sa asi nebude dat ani stvrtok, len to este nie je iste 😅

ivi, ved taku uplne miniruzicku si aj viem predstavit, ze by chodila s nami, aj ked zase uplne miniaturnu ju nechcem bravat medzi deti do kolektivu, tak si najdem aupairku na kocikovanie hodinove asi 😅

ivca82
21. aug 2009

Teta Andy mi doniesla koláče 😵 😀 tak si tu idem vyjedať kým sa malá nezobudí, ešteže som upiekla aj ja, aby som nevracala prázdny tanier 😅 😀

baileysa
21. aug 2009

takze my budeme mavat v utorok o 10.45 😉 rovno zase statne sviatky vyjdu na utorok 😀

ivca82
21. aug 2009

Bai čo máš za tajné plány na štvrtok? 😀
Ali mesačne to tam je 13,niečo€ to sa myslím celkom dá. Veď dajte s TM hlavy do kopy a uvidíš, ale Luky by sa tam fakt cítil ako ryba vo vode, keď je taký tanečník 😉

baileysa
21. aug 2009

ivca, ine bezdetne stretko 😀

ivca82
21. aug 2009

Bai tak to som si aj ja istá, že budú všetky sviatky v utorok 😀 😀 ale utorok mi viac vyhovuje ako piatok 🙂

ivca82
21. aug 2009

Bai tak ty takto na viacej strán hráš 😝 😀 😀 tak to iné prehodíš, však my sme dôležitejšie 😀 😀 😀 ešte počkajme čo Bzučka povie,však jej štátnice chceme oslavovať 😀

baileysa
21. aug 2009

podla mna ani bzucko nebude chciet ist rovno vo stvrtok, mozno so spoluziackami alebo tak 😉

ivca82
21. aug 2009

A prečo nemôžem až ten další týždeň?

andy271
21. aug 2009

Inak ku tajomstvu..
Pozerala som ten film..
Velmi ma nezaujal..
Pripada mi to az velmi nadnesene..
Ako rozpravka..
Americky film..
Ale je jedno pravda, ze ak nieco velmi chces tak sa ti to splni,
no nejde to samo len tak..
Je za tym kopec driny..
Nic z neba nezpadne len tak..

ivca82
21. aug 2009

nemôžeme 😀

ivca82
21. aug 2009

Andy si presne ten typ človeka, čo to má v živote ťažké kôli pesimizmu, aj bez tajomstva 😉 to nemyslím v zlom 😉

ivca82
21. aug 2009

Malá sa už ozýva, idem sa mojkať k nej 🙂

andy271
21. aug 2009

alex uz je hore tak idem..

pinocio
21. aug 2009

zubár super bez bolesti, spravil ešte další ,že ked má to odkrité nemusí odvrtavad zvrchu vraj o jednu cestu menej no 27 eur v hube

k hudobke podajte viac info aj ja uvažujem niečo s Mirkom podniknúť

alami - kde sa mam orientovať v LM ideme zajtra tam ak si to mm nerozmislel

pinocio
21. aug 2009

našla som si chyby pordon

alami
21. aug 2009

pinoci - toto http://www.babatkosk.sk/autosedacky,30.html je internetový predaj a oni majú predajňu v Kubíne aj v Mikuláši - no aspoň mali pred rokom.... 😅 v Kubíne je pri priore zo zadnej strany Priora, v LM - neviem celkom presne, ale zastala som autom pri hypernove a išla smerom do mesta - taká nejaká ulička medzi Obchodným domom a hypernovou...našla som to hneď, majú veľký výklad, ideš rovno okolo,len vchod je za rohom.... ja som tam kupovala kočík, je to veľký obchod s veľkým výberom vecí

a v LM som kupovala aj autoredačku - vajíčko, to som v tom Dome služieb - oproti Obchodnému domu tá zelená kocka...tak dnu na poschodí kdesi bol nejaký detský
😉

alami
21. aug 2009

no ja som si až dnes uvedomila, že som za tú blombu od toho študáka aj čosi platila....ja som vtedy vyšla ani neviem ako a čo pýtali to som dala...a dnes premýšľam, že - a čo som tam platila???? 😕 tak pozerám účet...cez 9 euro...ma picne...to ešte mne mali zaplatiť, že som to trpela 😀 😀 😀 ja som inak do teraz ešte nikdy neplatila u zubárky, len za nejaké špeci veci nejaký doplatok, ale za blombu 300Sk...no ty koky

alami
21. aug 2009

link nejak nejde, ešte raz www.babatkosk.sk

leyuska
21. aug 2009

No aj ja by som sa rada s Vami stretla, ale už od pondelka makám 😠 😠 😠 . Chvíle oddychu sa už u mňa skončili. Bože, to už len posledný normálný víkend predo mnou 😠 😠 😠 😠

bzuco
autor
21. aug 2009

ahojte
janke všetko najlepšie prajeme 🙂

a stretko?...no neviem či budem schopná vo štvrtok - či to dopadne tak alebo onak 😝 ....možno aj hej 😉 , ale nesľubujem.....tak dajme potom v septebri...ved nás tu je septembrových že až...a ivca sa môže kľudne pridať - však je tiež panna 😀 😀 😀

bzuco
autor
21. aug 2009

tak som si pokecala...idem dom..pááááááááá 😝

bambulkaj
21. aug 2009

SOS babenky,nepoznáte niektorá maminku 3 - ročnej Adelky Lejkovej? Mala by robiť v obchode niekde blízko ev.kostola....díky

Kasis,dík za info v IP a aj my sa pripájame a Janulke želáme všetulinko len to NAJ 🙂