Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
31. aug 2009

pinoci... tak nieco povedz o tej skusenosti..... aspon do IP, ked nie verejne, ja tiez mam par nevysvetlitelnych veci 😉 , tak ked stretneme na to pivco, mozme to rozobrat

zub co, boli este? boze to podla mna zuby horsie ako porod ☹ 😠

natalschen
31. aug 2009

mirka... rychle uzdravenie, urcite je davaj kulisek... je to najsuper na taketo stavy, ale treba ist cim skor k dr. - mohla by to byt salmonela a s nou nie su zarty ☹

natalschen
31. aug 2009

kasiis.... ja lepim sacky na moc od 4 mesiacov kazdy tyzden, mozem poradit - celu ciku oplachni cistou teplou vodu - staci omyt aj odlicovacim tamponikom namocenym do vody, potom na kusok vaty naliat trochu ophtalu - tot roztok na cistenie oci - stoji 3,30 eur v lekarni - ocisti a hlavne odmasti, potom dokladne vysusit a na vysusenu pokozku nalepit - na takto vycistnej pokozke tie sacky drzia celkom dobre 😉 , inak ak by si chcela, mozem ti aj ukazat spravnu techniku naliepania - po roku mi to uz ide 😉 😀 😀 😀

natalschen
31. aug 2009

baby... pre chalanov na zimu velk. 92

http://www.babybazar.sk/zimna-bunda-id1217767.html

pinocio
31. aug 2009

k duchom - tuto schopnosť som mala ale nevedeli sme ako to rozvíjať nik z rodiny nemá skúsenosť no asi dedičstvo po otcovi

pinocio
31. aug 2009

zuby bolia tak smiešne nedá sa opýsať no chystám sa k tebe tento týždeň

pinocio
31. aug 2009

pardon chyba 😀

pinocio
31. aug 2009

ako deti to už sme chodili do školy nás strážila v chodbe kolia pes videla som ju ja a sestra rodičia nie

natalschen
31. aug 2009

co chyba, ze sa nechystas ku mne? alebo to y co si nikto nevsimne? 😉 😀 😀 😀 , ja som dcera slovencinarky, ale ostattnym maminam to nepride divne, ja som si tu vetu citala 3 x, kym som to objavila 😉 , a to sa chystam o par dni do roboty ucit deti - nastastie nie po slovensky 😀 😀 😀

natalschen
31. aug 2009

ta kolia pre vas nieco znamenala? mali ste niekedy takeho psa?

natalschen
31. aug 2009

mne sa nieco zvlastne stavalo s nasim kocurom, co sme mali, potom porozpravame 😉

idem off, daco poriadit bo mam doma bordel jak v tanku 😀 😀 😀 , ani ten najinteligentnejsi tankista by ssa v nom nezorientoval 😀 😀 😀

natalschen
31. aug 2009

ako sa vravi... poriadok je pre debilov, inteligent sa vyzna aj v bordeli 😉 , tak teda rozvijame tu nasu inteligenciu, kym deti trocha odrastu sa nam to velmi zide 😀 😀

pinocio
31. aug 2009

nemali sme psa ani starí rodičia videla to sestra prvá apreto sa chcela vymeniť na posteli ona spávala oproti dverám až ked som sa jej opýtala či aj ona ju vidí tak sa priznala kolia len sedela v kute bola pokojná

alami
31. aug 2009

sú nádherné 😵 😵 😵 😵 gumáčiky veľ. 21 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1269819

bzuco
autor
31. aug 2009

čaute...som doma...na kontrolu k dr. - v priebehu mesiaca ma 3tíkrát bolí hrdlo, už som mala 2 antibiotík a zasa ma začalo bolieť, tak mi dala lístok na krčné 😒

a potom do mesta - knižnica, sociálka, drogérka.....a v Gate som super nakúpila Barb. ponožky - pôvodná cena 1,93 eura za dvojbalenie a teraz 50 centov za dvojbalenie 😵 😵 😵 ...tak som vzala 6 😅 😅 😅
ale sú super, vôbec sa nežmolkujú, nosí ich už dosť dlho a stále nepredrala prsty ani päty - tieto isté som jej tiež kúpla v akcii ale z tých 58,- za balenie boli vtedy po 45,-...no aj tak sa mi to zdalo fajn.....no a teraz taká super cena
ali....mali aj chlapčenské - tak chod kuk, ak budeš mať čas 😉

no a potom prezuvky do školy, tričko - samozrejme s hanou Montanou...a aj podložka na písanie, prívesok...no zasa ma vycucla z euráčov 😀 😀 😀

natalschen
31. aug 2009

bzuco.... aj ja mam tie iste krcne problemy, dnes som bola u terekovej, ale moc ludi, tak som odisla, inak posledne 2 tyzdne uzivam 3 x denn eechinaceove kvapky a raz denne kloktam slanou vodou a hrdlo ma zazrcne neboli!!!! 😀 😀 😀 ato som mala aj teplotu 37,6 - prvy raz som chorobu prekonala bez ATB a cele dni som behala po uradoch a obchodoch a co den to mi bolo lepsie 😀 😀 , skus vyskusat aj ty 😉

alami
31. aug 2009

bzuči - veď ako čítam, tak som sa chcela opýtať, či nemajú aj chalanské, tie čo má sú už čierne aj po opratí 😅 😀 😀 😀 - no...chalan, chodí domov ako krtko, čo narobím. V ktorom Gate to mali? v babskom???? a kde, tam celkom vzadu pri detskom či vpredu pri ponožkách...sa pýtam, lebo mienim poslať mamu 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
31. aug 2009

ali...v tom oproti tržnici....úplne vzadu vpravo (pred schodíkmi)...len pozor!!!!! - lebo tam bola aj nová kolekcia a tie boli po 2,50 za dvojbalenie 😲 .....
tieto mali hned na vešiačikoch oproti....alebo nech sa opýta predavačky, kde majú detské ponožky po 50 centov 😉

bzuco
autor
31. aug 2009

akurát majú len také číslovanie že 6Y - 6 rokov a potom 9Y - 9 rokov....ale tie na 9 nie sú o veľa väčšie....ja som vzala už aj tie do rezervy na jar, ale kľudne ich už teraz môže nosiť

alami
31. aug 2009

dík

alami
31. aug 2009

a na teraz jej sedí aká veľkosť?

bzuco
autor
31. aug 2009

teraz má 6Y...a topánky nosí 31-32....nohu má tak 20,5cm

alami
31. aug 2009

ok, tak to aj nám budú tie 6, Oli má 29 - 30

natali - prosím ťa opýtaj sa TM či by nám zajtra neurobil ten výfuk, ak by mal čas. prípadne dnes večer by sme mohli doniesť auto, alebo zajtra hocikedy - ako povie 😉

bzuco
autor
31. aug 2009
baileysa
31. aug 2009

ahojky 🙂

kasis, nezavidim lepenie sacku, odchytavanie mocu, bola u nas nocna mora... aje ked uz cikala do nocnika, tak ked som potrebovala, tak ani za svet, brrrrrr 😝

natali, a ty preco tak casto beries moc? mali ste nejake problemy?

mirka, vy ako? uz je lepsie? na zaludok odporucaju aj vyvetranu odbublikovanu colu a slanu tycinky... okrem kuliska samozrejme.

ivi, tak podla noveho rozvrhu mame hudobku vo stvrtok o 10.45 🙂

alami
31. aug 2009

ivca - ten link od bzučky si pozri! 😠 😀

ivca82
31. aug 2009

Len na skok, pozrela som si link, záväzne objednala a ešte aj tú teplákovú za 3€ k tomu, nabehačku supeeeee. Megaveľké vďaka Bzučke 😵 😵
P.S.: Ali, keď je napísané pre Bouku, tak pozriem vždy 😉 🙂

ivca82
31. aug 2009

Malá prišla z vonku, že maminka spinkám trošku a šla si ľahnúť 😅 a hneď na to, že rozprááávkúú 😀
Bai aj ja som pozerala, prišiel mail, tak som sa v tom dáko vysomárila 😀 ale budúci štvrtok či? 😕

bzuco
autor
31. aug 2009

ivi...super...aj tú teplákovku som presne pozerala, ale ma napadlo, že isto kukneš celý album 😉 tak som link na ňu už ani nedávala 😅

bzuco
autor
31. aug 2009