Sú tu nejaké mamičky z Vlčiniec?

dzidzuska
19. sep 2007

Ahojte...takže už som presťahovaná u manžela na Vlčincoch len ma napadlo,že tu vlastne nikoho nepoznam.Takže ak sú tu nejaké mamičky alebo budúce mamičky,ktoré majú chuť niekedy skočiť na kávu alebo tak nejak tak napíšte budem rada 😀

saskarisko
19. sep 2007

no po termine beru az na 8. den, a vtedy uz vyvolavaju porod.

svantica
19. sep 2007

ved som si to aj myslela,ze to tak bude,to len v ziline potrebuju monitorovat plod a zistovat komplikacie a tiez tu davaju osem dni.

saskarisko
19. sep 2007

to je individualne, lebo napr. ja som rodila 4 d po termine. a 1 d po som bola na pasy a na kontrolu, a potom 3 d som bola na pasy a na kontrolu. ale oba razy im uz lekar pomahal sa otvarat. a potom 3 d mi povedali, ze mam prist na pasy, az na 8 d.

saskarisko
19. sep 2007

a v za si chodila k lekarovi do nemocky?

svantica
19. sep 2007

no ved este nejdem robit zavery,mozno maly pride nacas 😀
ze vraj sestricky su tam mile a aj lekari sa daju

saskarisko
19. sep 2007

Sestricky na sale su uplne super, aj lekari. Na novorodeneckom su niektore dovidenia, ale inak tiez dobre.

svantica
19. sep 2007

to je vsade tak, nejak to prezijem 😀

dzidzuska
autor
19. sep 2007

ste tu niekto takto vecer? 😀

dzidzuska
autor
20. sep 2007

dobre rano vsetkym 😀

saskarisko
20. sep 2007

dobre ranko
a teraz tu nik nie je ☹

svantica
20. sep 2007

dobre rano, co robite?

saskarisko
20. sep 2007

Mne sa uz zobudil Risko, tak sa mu idem venovat. Svantica ako sa citis? Uz sa nieco deje?

svantica
20. sep 2007

no to prave neviem ci sa deje. v noci som mala bolesti bruska,ale dnes na monitore nic prevratne. asi mam uz halucinacie 😀

saskarisko
20. sep 2007

a mas uz pravidelne kontrakcie? resp. objavili sa uz na monitore?

svantica
20. sep 2007

ked som sa pytala sestricky, tak povedala,ze ma to nema zaujmat,ale ze zatial nic moc, ale cisla tam behali rozne 😀

saskarisko
20. sep 2007

dolna cast su kontrakcie, a horna cast je tlkot srdiecka. videla si si na hodnoty pri dolnej casti ?

svantica
20. sep 2007

to ano, ved prave preto som sa to pytala,lebo doteraz to bolo take nevyrazne a dnes tam boli aj kopce 😀

dzidzuska
autor
20. sep 2007

svantica daj tomu cas 😀 ked to bude ono poznas to 😀 ja ked som mala tie kontrakcie tak sa tvrdnutie stupnovalo kazdym vydychnutim bolo to dost zvlastne to poznas...Baby varila som drahemu rizoto a je take nechutne ze az...co mam robit?chudiatko pride domov hladny z roboty a ked to len uvidi tak sa mu dvihne zaludok ☹

alzbetka
20. sep 2007

ahojte, svantica ja som rodila v mt a prenasala som 2 tyzdne. na monitor som chodila do mt raz do tyzdna a tyzden po termine som uz ostala lezat v nemocnici. tam som si odlezala tyzden a ked uz slubovali sekciu, tak mala sa vypytala sama, ale nakoniec som isla aj tak na cisarak, lebo nasa mala bola velka.

dzidzuska
autor
20. sep 2007

alzbetka-to si dlho prenasala to sa moze?preco ti nevyvolali?kamoska bol tu v za a po dvoch dnoch co prensala tak vyvolavali

dadus
20. sep 2007

Caute babulky, ako ste to tu rozbehli, aj ja som byvala na vlcincoch, ked som sa narodila, aj to sa pocita? 😀

alzbetka
20. sep 2007

nie je to dlho, musis brat do uvahy aj dlzku menstruacneho cyklu a ten mam dost dlhy, takze bolo to v norme. a s tym vyvolanim, to je rozdiel v mt a v za. v za ti hned pichnu vyvolavacku a v mt sa caka a sleduje sa mamina aj babo, vsetko bolo v poho, takze nebolo sa coho bat a teraz cakam druhe a myslim, ze zase pojdem rodit do mt.

saskarisko
20. sep 2007

dzidzuska nechutne na pohlad alebo nechutne na chut?

ja som mala kontrakcie v stredu rano po 5 min., v stupnici, ktora je na pasoch na 50, a citila som to len ako tvrdnutie bruska. a v noci mi zacal porod.

dzidzuska
autor
20. sep 2007

dadus-jasne 😀
alzbetka a kedy cakas druhe?uz viete co to bude? 🙂
saskarisko-no nevyzera az tak nechutne je take farebne ale chuti divoko 😀 chcela som to zachranit aspon salatom z cinskej kapusty a ten sa mi zda presoleny tak ja uz neviem 😠 no ja som mala stahy kazde necele tri minuty cca hodinu a pol kym sme sli na pohotovost

alzbetka
20. sep 2007

druhe cakame az koncom marca (termin 28.3.) a este nevieme co to bude

saskarisko
20. sep 2007

dzidzuska tak to si dobra, ze este babatko drzis 😅

skus syr

alzbetka a chcete vediet?

dadus
20. sep 2007

Teda tu sa rodi 😀 dzdiduska, ty to mas za chvilku, svantica ide uz kazdou minutkou, to bude kopec novych deti 🙂

dzidzuska
autor
20. sep 2007

tak to mate este cas 😀

alzbetka
20. sep 2007

saskarisko, vies, ze ani nie. hlavne aby to bolo zdrave. pri malej sme vedeli, lebo muz bol so mnou na sone a chcel vediet co to bude.

dzidzuska
autor
20. sep 2007

saskarisko-no ale poviem ti ze mala by som lezat hore nohami a ja si beham kade tade ako sisnuta keby doktor vedel tak ma odstreli... 😀
dadus-no veru uz sa to krati 😀 😀