Sú tu nejaké študentky, ktoré sú zatiaľ nesnažilky?

mariynka
23. sep 2008

je nas tu viac???

ja som v poslednom rocniku VS a hladam tu kocky, ktore su na tom podobne,
aj ked ete nesnazilkuju, tulaju sa po forach MK 🙂

andelka
2. dec 2008

kamiska: Asi nemá, nebo malý, spíš podle osobnosti, vyzrálosti. Mému muži je 30 a mimčo by chtěl, ale podmínky k tomu nejsou, takže to teď neřeší. Chlapi jsou praktici.
Já píšu Dějiny českého učitelského ústavu v Ostravě a i když to není obsahově velké, maras to je taky. Jak to máš pojmout ti řekne vedoucí. Po mně nejdřív chtěl literaturu, pak základní materiály, pak prameny, periodika, abychom věděli, kolik toho je. ale to je jiný případ, ty to máš z praxe. Ale základ je vedoucí, jak to bude chtít pojmout, každý má jiný přístup a jiné požadavky.

pomeranca
2. dec 2008

jéje, už jsem se bála, že téma zapadlo 😝
Holky upřímně mám kolikrát chuť zabalit tu práci na diplomce a vůbec celou vejšku... a jít těhotnět. Kdyby se to podařilo náhodou, tak by¨ch se vůbec nezlobila...

pomeranca
2. dec 2008

Jo a moje téma diplomky je "Analýza obsahových látek Paulownia tomentosa II" 😀 😀

andelka
2. dec 2008

Pomi: Taky dobré téma. 😀 Jo, já mám taky takové tendence poslední dobou, ale nemůžu, musím být zodpovědná. a vím, že se mi bude těhulkovat lépe, když bude situace lepší než je teď.

pomeranca
2. dec 2008

Andelka: mě je momentálně nějaká zodpovědnost úplně ukradená 😀 Ne.. vracím se do reality. Vždyť už to do konce vydržím. Jinak dneska jsme si vyzvedli fotky (ze svatby, svatební cesty...) je jich víc než 300, myslím že vím co budeme večer dělat 😀

andelka
2. dec 2008

Pomi: Ono to nakonec uteče rychle, ani se nenadějem. Jo, to znám, my jsme některé fotky ze svatby nechávali dělat až po roce, pořád nějak nebyl čas, taky jich bylo hodně. A dvd jsme měli taky až po nějaké době, myslím, že o Vánocích. Já vlastně pořád ještě žiju svatbou. 😅

kamiska
2. dec 2008

pomi: taky bych se primlouvala za to skolu "v klidku" dodelat a pak se vrhnout na tehuleni. ja bych sice chtela, ale rozum rika hezky v klidu a poporade. chci si pak mimco uzit, ne se do toho ucit na zkousky, stavet barak nebo zarizovat bydleni a tak.

andelko: jj, vim, ze to je osobnosti a onehdy me i prislo, ze treba pritel to bere taky strasne rozumove, ze chce, abysme nemuseli nejak zivorit a tak. takze proste musime pockat. a co se tyce diplomky, psala sem bakalarku skoro uplne sama, celkove probehly asi 4 konzultace po mailu, pac vedouci mi - svete div se - otehotnela a odesla na materskou 🙂

andelka
2. dec 2008

Já si chci taky těhu užít v klidu a hlavně snažení ve vlastním. 🙂 Takže to léto vypadá nejreálněji.
Hm, tak mě se to stát nemůže, mám chlapa, co už dvě děti má. Ale snad to dobře dopadne.Já jsem si vedoucího nevybrala, přidělili mi ho, tak by na to snad mohli vzít ohled. 😒

teuflerin
2. dec 2008

ahojte baby...tak moj priatel je rovnako stary, takze neviem ci to ma vplyv podla toho aky je stary alebo neivem..no vy tu vsetky pisete o diplomovke, a mna este ani bakalarka tento rok necaka takze som na tom asi najhoris,e a budem musiet najdlhsie cakat:( ale vsak uvidime ako to vsetko dopadne...len vsetko je to o setreni a byvani a podobne, a to zatial velmi velka perspektiva u nas neni ze to bude coskoro:(..pekny vecer

kamiska
2. dec 2008

neboj teuflerin, ja mam bakalarky ted skoro cerstve za sebou - tento rok v kvetnu. takze jeste dva rocky si pockam urcite taky. ale sla jsem na vysku o rok pozdej, takze pritel uz by mel letos koncit a tak nejak ziju v nadeji, ze by moh zacit za rok vydelavat a za takovej rok a neco by se mohlo neco dit s bydlenim. taky bych rada sla od pristiho roku do prace na pul uvazku, tak snad to nejak pujde. nejaky nabidky uz byly.

andelko, pridelenej vedouci .. to by se mi nelibilo 😉 my si vybirame vedouciho, i tema jaky chceme. holt kazda skola a jinej obor to ma jinak.

teuflerin
2. dec 2008

no tak to jao sm na tom podobne..priatel uz tento ro zaraba ale tak moc toho teraz neusetril no ani mu to nezazlievam, ale uz zacina, no a ja este pockam do tretiaku, a potom chcem ist dalej pokracovat na pedagogiku a ta v ziline neni, takze pojdem externe tak budem aj ja zarabat uz topotom hadam bude lepsie...ale vsetkym vam aj nam drzim palceky...

andelka
2. dec 2008

kamiska: Já jsem si vedoucího i téma vybrala,ale v červnu byl odejit a převzal si mě někdo jiný, někdo, koho bych si dobrovolně nevybrala ani omylem.
No, můj muž už má taky po škole a rok pracuje, vlastně skoro rok a půl, ale na samostatné bydlení to není. To půjde až budu buď pracovat nebo budu mít jiný příjem (třeba rodičák 😅 )
To máš fajn, že by nabídky byly, u mě je to lehce zabité, takže mám depky i z toho, že nenajdu práci po státnicích.
Prostě musíme všechny čekat, abychom měly pro sebe a mimi a rodinku vůbec lepší podmínky, než máme teď. Tak šupky do toho, ať nečekáme dlouho. 🙂

kamiska
3. dec 2008

andelko: no, ja sem se dneska byla zeptat, jestli me veme a chovala se ke me blbe (i kdyz vim, ze takova je) tak sem si rikala, ze na nu kaslu a pujdu zkusit nekoho jinyho - klidnejsiho. ona je odbornik, ale takovej trochu diktator.

jo a co mi rikala kamaradka, ze jeji znama na pul uvazku pracuje, do toho dodelava prava a ma mimco a normalne ma dva rodicovsky prispevky (nebo matersky - ja nevim, v tomhle se nevyznam), ale jako ze ji jedno plati skola a druhy zamestnavatel. dobra vyhoda, co?

a vcera sem nadhazovala jmena na zaklade zdejsi diskuze a moc se mi libi Ema, ale myslim, ze segra ji chce dat, kdyz by meli druhou holcicku. tak pritel pry, ze kdo driv prijde, ten driv mele a ze musim byt driv - tak nevim, jak to myslel 😉

andelka
3. dec 2008

kami: Tak to mi připomíná mého vedoucího. Právě proto jsem ho nechtěla a nakonec jsem u něj stejně skončila.
Jo, v chlapech se člověk nevyzná. Můj muž má často podobné hlášky, ale vím, že chce počkat, je rozumný.

kamiska
4. dec 2008

andel: to prave u myho jsou takovy narazky velmi necaste 😀

teuflerin: takze dalsi pedagog, jo? 🙂

pomeranca
4. dec 2008

Já jsem si téma diplomky vybírala ze dvou důvodů: chtěla jsem něco do laboratoře, kam se pak už asi nedostanu... a Karel je fajn vedoucí, téměř vždy je k zastižení (osobně ve škole, nebo aspoň na mobilu)... a tykáme si 😀. Zatím děláme se spolužačkou, tak je to takové víc v pohodě 🙂

zazabu
30. mar 2009

Ahojte holky!Nějak jsem hledala diskuze ke svému tématu a narazila jsem na tuhle. Jsem studentka VŠ a ze zdravotních důvodů mi doktorka doporučila co nejdříve otěhotnět, takže se se svým miláčkem budeme pokoušet. Ale chtěla jsem se zeptat jak je to teda s tou mateřskou a tak , když jsem student??já z toho nějak už nechápu...jinak všechny moc pozdravuji

zazabu
30. mar 2009

Ahojte holky!Nějak jsem hledala diskuzi ke svému tématu a narazila jsem na tohle fórum. Jsem taky studentka VŠ a nedávno mi doktorka doporučila ze zdravotních důvodů otěhotnět co nejdřív...tak jsem se chtěla zeptat jak je to s tou mateřskou když jsem na výšce, jestli mám přerušit studium nebo jak, nějak se v tom nevyznám.

michala15
5. feb 2010

Ahojte. Je tu niekto kto študuje manažment? Potrebujem napísať bakalársku prácu o neziskovej organizácii. ďakujem

snehuliacika
5. feb 2010

ahojte, som tu nová ;) tiež sa nesnažím, som ešte sólo ale občas zavítam na fora modreého koníka ;) skončila som personány manažment a pokračujem na doktorandskom štúdiu - sociálna práca v prvom ročníku som 🙂
sa mi páči aj takáto skupina pre študentky nesnažilky ;) ;) lebo verím, že sa nás tu nájde viac takch čo sem občas zatúllajú
pený dník prajem

p.s. je tu niekto aj z nového mesta nad váhom či trenčína?

bubbble
25. júl 2011

aka pekna tema, a taka zapadnuta prachom :-P neobnovime ju?

lwhiterose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandramaria
25. feb 2013

@lwhiterose čoby bola zapadnutá 🙂))

lwhiterose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubbble
4. mar 2013

@lwhiterose ahoj, tak teda rozbehnime :p ja budem snad jedneho dna doktorka.. a kde studujes ty? 🙂

nithy
4. mar 2013

čaute, čaute, tak aj ja pridám 🙂 ja som snáď budúca pani právnička :D :D

alexandramaria
4. mar 2013

@nithy aj jaaaa !!! kde študuješ ? koľký ročník ?

alexandramaria
4. mar 2013

@all...výborne baby, rozbehnime to 🙂 a jedného dňa tu bude 30 000 príspevkov, o tom ako sa majú naše detičkyyy :D:D:D

nithy
4. mar 2013

@alexandramaria jooooj, ja nestudujem ale na Slovensku 🙂 , ja som v Australii 😎 😀

alexandramaria
4. mar 2013

hej, čítam 🙂 ale aj tak , som rada,že je tu ktosi na tom podobne 🙂 to tam bývaš nastálo ? čo len na obdobie štúdia?
@nithy