Sú tu nejaké študentky, ktoré sú zatiaľ nesnažilky?

mariynka
23. sep 2008

je nas tu viac???

ja som v poslednom rocniku VS a hladam tu kocky, ktore su na tom podobne,
aj ked ete nesnazilkuju, tulaju sa po forach MK 🙂

nithy
4. mar 2013

@alexandramaria vyzera to tak, ze nastalo 🙂 nejaky rocik si tu pozijem 🙂 uvidi sa 🙂 nejako ma zatial europa naspat nelaka, najma ked vidim ako je na tom zle ci ekonomicky, s pracou a podobne... bohuzial.. :/ a ja milujem letoooooooo, slnko.. a nie zimu :D takze mne tu klima vyhovuje uzasne :D a ty si odkial? 🙂

alexandramaria
4. mar 2013

ja som zo Žiliny..a fakt ti to teplo závidím...sama si odišla, len tak ? Na vlastnú päsť ? A ešte si sa tam dostala aj na školu..fuuu 🙂 výborne, si fakt šikovná, ja by som šla hneď tiež :D ale moja anglina je na úrovni gympel :D môžeš ma doučiť :D:D a škola, všetko ma tu drží...mne sa zas páči Florida, USA...aspoň ako tá aupair by som šla skúsiť...🙂

nithy
4. mar 2013

@alexandramaria jeeejda, mne tu vobec nevyskocilo, ze si mi odpisala.. 😠 Ano, som tu sama, ale drahy ked si dokonci skolu, tak buduci rok pride za mnou a snad tu budeme pekne spolu, inac som tu sama, veru tak 😀 Ale nestazujem sa 😎 Si zo Ziliny????????????????????, AAAAAAAAAAAAAAAAAAA, to je uplne super, ja som vies odkial? Z Martina ! :DDDDDDDDDDD Svet je fakt maly... a tu Ameriku skus, aspon prazdniny, zarobit si, vidiet svet.. kedy ked nie teraz, kym je clovek mlady? 🙂

alexandramaria
4. mar 2013

ááále z MT ??? No ty kokšo 🙂 koľko tam vlastne máš hodín teraz ? no amerika by bola fajn, ale tak, robím v advokátskej kancelárii, tak by to bolo fakt obztiažne ...:/
@nithy

mymam
5. mar 2013

Ahoj, neviete mi prosím pomôcť s témou bakalárky Vývoj automobilizmu v Európe za posledných 20 rokov?
Neviem sa s tým pohnúť a hlavne ani odhodlať začať. No čas súri. ĎĎĎ 🙂

alexandramaria
5. mar 2013

@mymam a školiteľa nemáš ? ten by ťa mal nasmerovať...

mymam
5. mar 2013

Mám, ale chcelo by to nejaký nákuk - nechcem však plagiátorčiť či čo. 😉

lwhiterose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandramaria
5. mar 2013

@lwhiterose ja som tretiačka, ale keďže študujem právo a čaká ma 5 ročná koncipientská prax, asi budem po bábätku dlho len túžiť :( alebo sa proste zadarí a budem sa veľmi tešiť 🙂 ale ešte neplánujeme 🙂

alexandramaria
5. mar 2013

@mymam tak potom si daj www.crzp.sk a daj do názvu svoju tému, vybehne ti určite niečo podobné ;) a trošku sa inšpiruješ ...ale aj tak si si to nechala na riadne poslednú chvíľu :D ja napr. odovzdávam do konca marca 😖

lwhiterose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mymam
5. mar 2013

@alexandramaria ďakujem za pomoc 🙂

alexandramaria
5. mar 2013

@lwhiterose ja si myslím že sa niet kam ponáhľať 🙂 ešte si chcem užiť mladosť 😵 😵 😵 a všetko má svoj čas 🙂 a máš pravdu, vlastné bývanie je na nezaplatenie 🙂

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lwhiterose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandramaria
6. mar 2013

@estrella5 maturita je základ 🙂 a potom to môžete predsa kľudne skúsiť 🙂 VŠ sa dá predsa aj externe ;) a asi chceš na VŠ nie ? Vychádzam z toho, že si gymnazistka ...🙂

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexandramaria
6. mar 2013

@estrella5 veru je to náročné..tak ale vies všetko má svoj čas 🙂 pekne si dokoncis gymo , spravis VS a babatko moze prist..lebo mat malinké a nemat na to podmienky nie je voci tomu miminku fér..aspoň podlá mňa 🙂 vzdy hovorim že dietatko vtedy ked si ho budem moct dovoliť🙂