Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ivkasolteska
24. apr 2019

@pinqina aj ja mam take,robim si piling a ocas si na noc natriem vazelinu

pinqina
autor
24. apr 2019

@ivkasolteska akurat som v spajzi vyhrabala calciovu mast tak vyskusam si to s tym potierat 🙂

daisylucky
24. apr 2019

Skus excipial lipolotio. Mne na taketo super zabera, ale zase napr. moja sestra je nan alergicka.

diewcatqoo
24. apr 2019

@pinqina ahoj, mavam podobne. Ziadne kremy mi nepomohli, ani tie drahe. Az ciste bambucke maslo

spinoscapularnabeta
24. apr 2019

Sakura cosmetics.... Krem na ruky maju úžasný. Celu zimu som mala taketo ruky,kym som ich neobjavila

janinka007
24. apr 2019

kerasal si kúp v lekárni a pi dostatok vody

natalka2711
24. apr 2019

@pinqina ak máte možnosť vyskúšajte z lístku aloe vera vytrieť dužinu a vmasírovať do pokožky rúk na noc. Mne to za pár dní zahojilo do krvi popraskané prsty, keď už nepomáhali žiadne krémy.

lulu188
24. apr 2019

Mne pomohlo bio bambucke maslo.

wewe4
25. apr 2019

Ja som mala presne to iste, ale ani bambucke maslo mi nepomohlo..to dávam dcérke..
Keďže robím s Forever vyskúšala som asi aj od nich, myslím, že už všetky krémy..jeden jediný pomohol 👏konečne
Môžem ti poslať do správy link, kde si vieš priamo objednať

simca06022011
25. apr 2019

Ja používam set od Mary Kay, zmakcovac, peeling, krém... Je to top. Išla by som na to podobným spôsobom, namočiť, píling si urobiť a krém. A kremovat pravidelne.

rembura
26. apr 2019

toto som riesila osobne aj s koznou ta mi povedala, ze len kremovat, kremovat kremovat 🙂

caroline_
26. apr 2019

Ja som mávala tiež takéto, ako smirgel, a pri prstoch úplne do krvi a jedine co mi pomohlo bolo poriadne najlepšie na noc namazat bud bambuckym maslom alebo kokosovym olejom a na to bavlnené rukavičky z dm, stoja do 2 eur, to ti určite pomôže 🙂

nattulka
27. apr 2019

Skus lanolin lansinoh na ten akutny stav a potom premasrovat s laroche posay cicaplast a excipialom 🙂

sta0
27. apr 2019

@pinqina ahoj, robím s Justom a mám od nich krém presne na toto, volá sa Lamelloderm krém, môj muž mával takúto suchú kožu na lakťoch a tiež na hánkoch prstov a práve tento krém mu pomohol. Je vhodný aj pri alergii na chlad.

sta0
27. apr 2019

@pinqina inak vyskúšali sme všetko možné, kalciovú masť aj excipial a nepomohol :( ešte mu na to dobre robila nechtíková mastička, keď to mal až popraskané - také ranky sa mu tam robili, tak na to pomohol ten nechtík...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli