Súdna sieň. Hrajú tam herci alebo skutočný ľudia?

nenka
18. sep 2008

Ahojte pozerávate niekto na Jojke Súdnu sieň? Chcem sa spýtať vie, že tie prípady sú skutočné,ale aj tí "aktéri" alebo sú to len ludia ktorí hrajú tých daných ľudí z toho prípadu....

falco
18. sep 2008

Je to iba hrané. 🙂

mimikyky
18. sep 2008

sú to len herci, ale prípady sú niektoré skutočné

falco
18. sep 2008

Prípady sú všetky skutočné, nielen niektoré, a oni to nie sú až tak úplne herci - sú to skor tzv. "neherci" - väčšinou neznámi ľudia

nenka
autor
18. sep 2008

ano prípady sú skutočné, len tí ľudia to hrajú za druhých ale niekedy by som to nepovedala lebo ten odsúdený sa tvári tak ako kebz jeho vážne odsúdili 🙂

mimikyky
18. sep 2008

ja som nemyslela že herci doslova 😀 ,viem ako to beží, máme tošku skúsenosti

falco
18. sep 2008

mimikyky sa už asi veľa krát musela súdiť :D

jaduska
18. sep 2008

Ja to občas pozerám a tiež som rozmýšľala, či sú to "herci",alebo ozajstní aktéri toho-ktorého prípadu. Len pochybujem, žeby niektorý žalobca,alebo žalovaný súhlasili s takouto medializáciou. Takže ako píšu ostatní - prípady skutočné, ale účinkujúci sú herci-amatéri 🙂

jaduska
18. sep 2008

Mňa by skôr zaujímalo, či tí advokáti sú skutoční, alebo tiež "herci" 😕

nenka
autor
18. sep 2008

myslím že tí sú skutoční....

mexx
18. sep 2008

Ja som pocula, ze prokuratori a sudcovia su skutocni, pribehy su tiez na zaklade skutocnej udalosti, akurat to teda hraju neherci, alebo amaterski herci. Pri niektorych si teda ale hovorim, ze to som aj ja mohla hrat, a bola by som isto presvedcivejsia, a to nejak talentom neovplyvam... 😅 Niektori su fakt taki umeli, az je to cloveku sproste... 😅 🤐

marse
18. sep 2008

ked sa podari tak to sledujem, niektore casti su o nicom, niektore zase zaujimave, vcera napr. som sa dost pobavila 😀

mimikyky
18. sep 2008

falco
nepochopila som tvoju narážku,
myslela som to tak,že máme nejaké skúsenosti s natááčaním rôznych relácií...
ale áno, aj súdiť som sa už pár krát musela, a keby to bolo v mojom poslednom prípade na súde tak ako v telke, moje deti aj ja by sme mohli kľudnejšie spávať

asitka
18. sep 2008

apoň ja som to tiež tak pochopila....keď raz na záver hovorili...tento prípad sa skutočne stal...a povedali...aj ako žije a čo sa stalo s odsúdeným a obeťami...po čase....a že sú to amatérsky herci...to bude asi fakt...tuším tam bol aj nejaký ujko čo hral nejakého trhlého brata v reklame, čo doniesol sestre kus bravčového mäsa... 😀 a ona nevedela čo s tým...tak vymyslela magi 😀 a ináč...sú tie príbehy zaujímavé...a niekedy ani nie...mali by asi dávať také na odľahčenie...nie vraždy...mňa niekedy tie spory rodinné celkom pobavia 😀 hlavne o majetok...to sa vie rodina tak bohovo rozhádať 😀

bubba
18. sep 2008

ja som vdela len jenu cast...o tom ako surodenci zavrazdili svojho otca alkoholika ...tiez som vahala ci to bolo naozaj natacane na pojednavani a rozmyslala som ze asi tazko by takto dobre zahrali amatersky alebo nejaky novy mlady herci doslova psychicke poruchy,tiky a pod.veci...akoze tento diel bol naozaj presvedcujuci.
je tu niekto kto naozaj VIE a nie sa domnieva ci tieto pripady su "ozajstne"alebo uz nakrutene podla skutocnej udalosti? 😕 diky za odp.

jaduska
18. sep 2008

Bubba, budú natočené podľa skutočnosti, lebo na konci ešte hovoria, ako to celé dopadlo.

bubba
18. sep 2008

ano to viem ze podla skutocnej udalosti,ale ja sa pytam,ci je to original priamo natocene na sude alebo je to uz natocene potom...vies lebo aj ked na konci povedali co a ako skoncilo oni by mohli mate teoreticky materialy pripravene uz dlhsiu dobu 🙂

jaduska
18. sep 2008

teraz som pozerala titulky a je tam uvedený scénarista, takže to je hrané, nie je to priamy prenos zo súdnej siene. Takéto procesy trvajú aj niekoľko mesiacov a tu je to skrátené...

jaduska
18. sep 2008

A ešte ma tak napadlo, že napr.včera tam bol prípad z r.1998, tak to asi priamy prenos nebude 😕

bubba
18. sep 2008

no vies mozno to v 98 nahravali 😅 😅 ...no asi to bude fakt natocene nanovo 😀 😀 diky 😵

asitka
18. sep 2008

a ináč...v jednom prípade...tuším šlo o delenie majetku...na konci povedali...že tento prípad sa ťahal 10 rokov.....

maruschka
18. sep 2008

Súdna sieň je hraná,ale sudca je pravý-originál..Súdne spory sú tiež pravé,skutočne sa odohrali v minulosti.Len svedkovia a súdne strany sú herci. 😉 😉

junovka
18. sep 2008

podla mna je to trapna blbost 😅

cicushka
18. sep 2008

maruschka opravim ta trochu...ani sudca nie je original 😉

a cely proces je uuuuplne mimo reality.

asitka
18. sep 2008

maja....som si aj myslela, že to tak akosi je 😉

maja22
18. sep 2008

Ale ako písala bubba, tí dvaja mladí boli vážne presvedčiví...

cicushka
18. sep 2008

maja22) profesionali z pravnickej branze moze byt ktokovlek...sudcovaia to ale nie su, lebo nie su v zozname sudcov...overovala som si to, lebo tiez mi to prislo trapne. 😉 A druha vec je, ze sudca by to aj tak nemohol robit, pretoze ma zo zakona zakazane akekolvek podnikanie. Cize jedine, ze by to robili zadarmo...co doooost pochybujem 😀

asitka
18. sep 2008

čo zabili svojho otca??? tak ten mladý nemal chybu...

maja22
18. sep 2008

Fakt, to som si neuvedomila, že sudcovia to byť nemôžu...

titkovamiriam
19. sep 2008

je to otras,cudujem sa tym dvom pravnikom/ak su skutocne pravnikmi ze sa na taketo nieco dali/,tie pripady sa stali no mohli to lepsie spracovat,lebo tema je to zaujimava ☹