Súdna sieň. Hrajú tam herci alebo skutočný ľudia?

nenka
18. sep 2008

Ahojte pozerávate niekto na Jojke Súdnu sieň? Chcem sa spýtať vie, že tie prípady sú skutočné,ale aj tí "aktéri" alebo sú to len ludia ktorí hrajú tých daných ľudí z toho prípadu....

orinka
25. sep 2008

martinka.d: ťažko súdiť človeka, kým sme nekráčili jediný deň v jeho topánkach 🙂 každopádne...dopadlo to asi podľa toho najhoršieho scenára... deti ostali bez mamy, ona si pár rokov posedí vo väzení a v záznamoch bude mať vraždu.... 😔

nenka
autor
26. sep 2008

otrasné....10 rokov pre týranú ženu...ja som sa tak rozčúlila 😠
ja by som to tiež chápala ako sebaobranu...ona sa aj vyjadrila že nemala v úmysle ho zabiť len postrašiť....
a ten psychiater ???? že netrpí žiadnou psychickou poruchou??? veď stačilo sa na ňu len pozrieť a aj laik vydel že nie je psychicky v poriadku...myslím si že bol podplatený kumpánmi toho sviniara araba...
a súhlasím s tým že je veľmi veľa prípadov kedy žena oznámi týranie na polícii a nič sa s tým nerobí!!!

inak a na ten prípad s tým rozvodom, čo vravíte? som sa dobre pobavila...nakoniec chlap stiahol žiadosť o rozvod...

matullienka
26. sep 2008

nenka tak to ti bolo dobre trapne a ta jeho zena bola tiez dobra truba ze ho prijala spat a ta chudera za tu vrazdu ved nic ine si ani nekoledoval a mas pravdu ze velakrat sa nic nevyriesi tym ze ho udas na policii na 1 den ho zavru a potom pustia ale to co si potom vytrpi ta zena to uz nik nevidi ze je to este horisie ako to bolo .

nenka
autor
26. sep 2008

matullienka presne tak úplne s tebou súhlasím , že potom to je ešte horšie...

a čo sa týka toho rozvodu tak já byť tou ženou už by som ho takisto nechcela ani vidieť, veď to bolo trápne čo tam predvádzal

matullienka
26. sep 2008

nenka: no nieco mii o tom hovor a este ked ho nakoniec objala ako keby prisiel zo sluzobnej cesty ina traposina

maruschka
26. sep 2008

no dnes to bol slabý herecký výkon- od právneho zástupcu matky,cez samotného otca a iných účinkujúcich.Jediný, kto sa ako-tak drží je tá advokátka.. 😀

nenka a tá týraná žena bola herečka..To nebolo naozaj.Len stále vyzerala,ako keby zjedla 10 Diazepamov.. 😕 😀

monkula
26. sep 2008

maruschka, kvôli tomu som to prepla a išla na koňa.. ten manžel bol strašný, ošušlaný, nepresvedčivý, nechutný.. 😝 😝 😝

asitka
26. sep 2008

ja keď som videla výkon toho právneho zástupcu...tak som povedala, že ten to neuhral ani ako amatérsky ochotník 😀

monkula
26. sep 2008

ta kto veru hej asitka ,t oja by so mto lepšie zahrala... 😀
asitka ,vieš, všade nemôže hrať Maštalír... 😀

asitka
26. sep 2008

monkula...máš recht 😀 😀 😀

jaduska
26. sep 2008

no dnes naozaj boli chlapi slabí, ale tie lesbičky to hrali dobre, nie? Hlavne aké zamilované pohľady hádzali....

monkula
26. sep 2008

možno boli fakt zaľúbené... 😀

maruschka
27. sep 2008

no inak tá mamička-lesbička, vyzerala ako keby bola niekde na kabarete..Na všetko sa usmievala,všetko jej bolo smiešne..Neviem,ale vyzerala ako keby prežívala totálnu nirvánu v tej súdnej sieni..Toľké šťastie v jednej hlave..Aspoň chvíľu sa mohla tváriť vážne. 😕 😕

monkula
27. sep 2008

asi bola poriadne :sjetá" 😀

maca793
27. sep 2008

pozerám a je to dobré. niekedy sa tam vidím aj ja. ja by som tiež mala na to super podklady. zažila som už hocičo.

nenka
autor
28. sep 2008

baby no to je proste len v tom, že my ženy vieme lepšie "hrať" ako chlapi 🙂 😉

tie dve lesby to hrali perfektne, na rozdiel od toho advokáta a ten jej muž už ani nevravím...

asitka
10. okt 2008

rozviedli dnes tých manželov, či nie????? či ako to dopadlo???? nedopozerala som...

marse
10. okt 2008

nerozviedli, a dokonca spolu zostali a mali 4 dieta 😀

bubba
10. okt 2008

ano tiez som sa pobavila aka fraska a celkom som neprisla na to,kto bol vlastne ten "zly"lebo obaja boli daky posahani...ona namyslena fiflenka,kt.sa citila nedocenena bo jej muz koketoval kade chodil 😅 ako ste to pochopili vy?

asitka
10. okt 2008

ona žiarlila...a on to bral, že to tak má byť....lebo u nich je to v pohode...tak načo si ho brala.....??? 😀

mima1
10. okt 2008

dnes to bolo dobre trapne. neviem o co slo. ale boli dobry. aj jej babka. pre neho bol vsetko biznis 😀 😀 😀 😀

asitka
27. okt 2008

ja mať takú susedu...jak tá v dnešnej časti....tak sa sťahujem...ale asi by som sa bála...či by niekto ten môj byt kúpil... 😲 ved to je des....

monkula
27. okt 2008

asitka ,myslela si týc hmanželov, čosa manželka chcela rozviesť, lebo manžel furt len žral? Mňa to nesmierne pobavilo...
ale nedopozerala som ani ja... 😀

maruschka
27. okt 2008

asitka, ja sa čudujem, že to muselo prísť až na súd, aby každý pochopil, že je prípad pre psychiatra 😕 😕 A ešte viac sa čudujem, že to všetci v baráku tolerovali... 😖 😒

monkula
27. okt 2008

no, škoda, že so mnepozerala....
mne stačila upútavka, ak otej starej vadila tá brošňa.. 😅

matullienka
28. okt 2008

monkula: povedala ze je to vysielacka ktorou je dava satan prikazy co ma robit 🙂

monkula
28. okt 2008

preboha....
ja som dnes pozerala opakovanie,ale stihla som len koniec, výpoveď vnučky, ako ju susedka napadla, keď niesla nákup-satanistické relikvie.... 😅 😅

maruschka
28. okt 2008

veď hovorím, že je to úplne celé na hlavičku-makovičku..Sa čudujem, že ju sudca už na začiatku nevyhodil.. 😕 😕

slnieckova
28. okt 2008

vcera to bolo super 😀

a ta pani, co nas chcela spasit a zachranit od Satana 😀 sla mi pekne na nervy, zaroven mi z nej bolo smiesno, ale k zaveru... aj luto 😔 nemoze za to... uz davno potrebovala lekarsku pomoc

matullienka
28. okt 2008

slnieckova: no a myslis ze to bolo naozaj? ja si myslim ze taky pripad by sa pred sud ani nedostal ale by ju zavreli rovno do blazninca