Súdna sieň. Hrajú tam herci alebo skutočný ľudia?

nenka
18. sep 2008

Ahojte pozerávate niekto na Jojke Súdnu sieň? Chcem sa spýtať vie, že tie prípady sú skutočné,ale aj tí "aktéri" alebo sú to len ludia ktorí hrajú tých daných ľudí z toho prípadu....

asitka
19. sep 2008

no dnes som nechápala matku tej ženy...mne toto moja matka vyviesť....tak som jasná...až polojasná....postaviť sa proti vlastnej dcére...no nechápala som.... 😲

marse
19. sep 2008

asitka co urobila ta jej matka??? tu cast som akurat kupala malu...tak neviem

asitka
19. sep 2008

no šla proti dcére...stále len chcela, aby sa dali nazad dokopy....nepriamo naznačila, že jej dcéra je zlá matka...lebo si našla iného...ako ju jej manžel miloval...a nech sa dajú znova dokopy...lebo...každý robí chyby...a vlastne, zať sa ku nej správa pekne...tak bola proti dcére....

marse
19. sep 2008

fuha to je moc, ved co ja som pochopila tak ten muz sa teda akoze 2x najlepsie nespraval, aj ked ta nevera bola podla mna zbytocna len to na nu vrhalo zle svetlo

asitka
19. sep 2008

ale o tom matka nevedela...sama povedala, že dcéra nejak o tom nehovorila...a nakoniec povedali..teda..rozviedli ich...manžel musí na syna platiť...stretávať sa len v prítomnosti matky so synom...a bolo ešte, že vlastne tá dotyčná chystá svadbu s novým priateľom...a ako jej umrel otec nekomunikuje s matkou...pretože tá je veľmi proti jej terajšiemu priateľovi...

danielitka26
20. sep 2008

viete ako mi pripadá táo súdna sieň?? totál umelo akoby to bolo nahraté že kuknite si ludia akoby to nebolo naozaj ....zato tie na satelite mám rada napr zwei bei kalwas 🙂

danuska24
20. sep 2008

danielitka suhlas, tiez to na mna posobi umelo

alionuska
21. sep 2008

Ja som videla iba ten pribeh,teda sud,kde sa ti manzelia rozvadzali a myslela som si,ze je to naozaj...asi preto ma to tak vzalo.Ale ked vravite,ze su to len akoze herci... 😒 skoda.Myslim si ze sledovanost by narastla omnoho viac,keby ti akteri boli ludia fakt realny.Ale asi malokto by sa takymi vecami chcel ukazovat v telke.Ibaze by to ostali poriadne zaplatene,ze?Ved o tom to je!! 😀 Ale som sa pobavila dobre.

nenka
autor
22. sep 2008

aj na mňa to celé pôsobí akosi umelo ...aj v prípade tých hercov amatérov, no niektorí to fakt nevedia zahrať, dokonca akoby som postrehla že sa sem tam aj popod "fúzy" usmievajú, aj u sudkyne som to postrehla, nakoniec z toho bude komédia

cicushka
23. sep 2008

chyby, ktore som si dnes zas vsimla:

obhajca ma mat tiez obleceny talar...a nemal.
pri citani rozsudku, zaradil tu zenu, co omylom zastreila muza, do kategorie strdne tazkej...co vooobec neexistuje v nasom sudnictve. A cast rozsudku bola citana podla noveho zakona a cast podla stareho..pomotane spolu totalne.

Ten kto to pripavuje, to robi maximalne amatersky.

bejbypd
24. sep 2008

ahojte tak ja to kukam som z prievidze a cicush ja neviem este zo skoly sme sa v pd zucastnili na par sudnych pojednavaniach a obhajca nemal talar tak ja neviem ale je to robene dost amatersky urcite

diddi
24. sep 2008

obhajca nosi talar od roku 2005 😉 ...je dolezite z ktoreho roku je spor

asitka
24. sep 2008

nech je to už amatersky hrané...ale niektoré tie prípady...no des...ten včerajší...som nemchápala normálne... 😕

monkula
24. sep 2008

a č obolo včera? ja som nepozerala...
aj som tento program pozerávala aj na nejakom poľskom programe a tí herci boli teda oveľa lepšía presvedčivejší....

duskaf
24. sep 2008

Prečo jej dali 10 rokov, Ja by som asi nemohla byť sudca, lebo by som takým prípadom odpúšťala. Jasne, zabila, ale...

diddi
24. sep 2008

tusim to bolo o zene, ktora zabila svojho arabskeho manzela, lebo ju tyral...musela pit jeho moc a jest jeho hovna...dostala 10 rokov

monkula
24. sep 2008

dostala 10 rokov? 😲 😲 😲 fuj, prasa jedno.... myslím toho muža.. 😖

diddi
24. sep 2008

😒

duskaf
24. sep 2008

A hrozne ju ponižoval, musela ho čakať na chodbe aj pol dňa, lebo nikdy nevedela, kedy presne príde a keby nečakala, bolo by zlé, nosil si domov kamarátov a aj tí ju na jeho želanie znásilňovali. Úplne ju zničil.

monkula
24. sep 2008

Ta kdo čerta, nejaký sviniar znásilní dieťa a dostane 8 rokov a žena, čo zabije muža v podstate v sebaobrane dostane 10 rokov?
Asi pôjdem študovať právo a urobím v našom súdnictve poriadok 🤐 🤐 🤐 😀 😅

duskaf
24. sep 2008

Presne toto som si včera hovorila, že 10 rokov? To predsa nemôžu myslieť vážne.

diddi
24. sep 2008

sudca to nebral ako sebaobranu, lebo ona namierila na neho nabitu zbran, nie pocas bitky

asitka
24. sep 2008

mne jej bolo fakt lúto...aj ten psycholog...teda..ja mám aj štátnicu z psychologie....ale...no nemchápala som teda kvalitne....ved tá žena bola zničená....totálne prázdna...fakt mi jej bolo lúto....čakala som, že jej dajú max 2-3 roky....ale 10??? hm..

monkula....do toho 😀 budem ti fandiť 😀

monkula
24. sep 2008

asitka, vĎaka..
ešte nazbierať odvahu a niekoho, kto ma nakopne, prípadne podá info, čo mám vlastne robiť a idem zametať s nespravodlivosťou....

matullienka
25. sep 2008

tak s tou zenou to bolo riadne svinstvo od toho sudcu ale ako povedala ta jej matka bud boli podplateny alebo sa bal ze ho ty ostatny zabiju

orinka
25. sep 2008

týmto prípadom aspoň Slovensku ukázali, aké je v skutočnosti naše súdnictvo... aj keď Slovensko to už dávno vie.... chlap, ktorý v opilosti zrazí človeka, usmrtí a ešte zabije aj spolujazdca, krivo svedčí na súde, tak ten dostane 5 rokov... a utýraná žena, ktorá už nevedela nájsť iné východisko... tak tá dostane 10... zaujímavé...

martina.d.
25. sep 2008

skúste sa na to pozrieť aj z druhej strany. Či je daný čin úmyselný alebo neúmyselný, vopred naplánovaný alebo nie a pod.
Tej ženy mi je ľúto, ale na druhej strane ho mohla už dávno udať. Ona svojho muža zabila. Áno, je to vražda.

Ten chlap zabil človeka, bol pod vplyvom alkoholu, urobil to z nedbanlivosti, nikto obeti nekázal sadnúť do auta s vodičom, ktorý je pod vplyvom alkoholu.
Zákon je zákon. Robím vo väzenstve 10 rokov, prípady sú rôzne.
Myslím si,že ani to nie je spravodlivé,ak niekto za spreneveru peňazí dostane viac ako ten čo vraždil. Vyzerá to tak, že keď niekto okradne štát spácha väčšie zlo, ako ten čo zabije. 😠 😠 😠

orinka
25. sep 2008

martina.d: ale koľko je takých prípadov týraných žien, ktoré muža udajú a polícia s tým nič nerobí, až kým ju nezabije..... neviem, či by som na jej mieste mala odvahu udať ho na polícii... čo ak by nijako nezasiahla? Nemôžeme vedieť, kde všade mal ten chlap známosti... myslím, že potom by jej nepomohla ani svätená voda... 🙄

marse
25. sep 2008

za tri roky je vonku za dobre spravanie 😉

martina.d.
25. sep 2008

ja ti verím orinka, ona si vybrala tú druhú možnosť - nič neohlásila a tak bola týraná.Neviem koľko rokov žila takýmto životom, ani to či majú alebo nemajú deti. Ale myslím si, že ho radšej mohla udať, ísť do domova pre týrané ženy. Čo teraz ? Ak mali deti, tak ona bude sedieť 10 rokov, v najlepšom ju pustia domov po 2/3 odpykaní si trestu za slušné správanie, deti ostali samé. V najlepšom prípade sa dostanú k rodine, v najhoršom do detského domova.
V každom prípade, je to strašné.