Kvetovaná sukňa a biely top na svadbu

zuzka_puska
21. máj 2017

zienky, prosim poradte mi... ideme na svadbu, chcela by som MIDI kvetovanu suknu a biely top...Je to vhodne? nebude to na svadbe posobit prilis lacno..? dakujem 🙂 Dlhsie som na svadbe nebola, takze si nie som ista ci sa to hodi, nemam sa s kym poradit o mode...dakujem 🙂

ella2015
21. máj 2017

Jedno pravidlo vraví že na svadbe je biela pre nevestu
Sukňu a top som mala aj ja teraz ako svedok, ale dlhú po zem. Tieto MIDI pristanú málo ktorej žene

deti95060810
22. máj 2017

ak je biely len top tak prečo nie...

sintra
22. máj 2017

@ella2015 pokial ma len biely top, je to v poriadku.

sabina1975
22. máj 2017

Pred 2 rokmi sa zenil brat nevesta mala bezne saty jembe ruzovej farby ja som bola svedok a mala som saty smotanovej farby a nikto dokonca ani nevesta to neriesila

mischelin999
22. máj 2017

Pokial nebudes cela v bielom, tak by som to tragicky nevidela. ak bude biely len ten top, tak to bude podla mna v pohode a aani nevesta nebude z toho robit vedu. Bolo by fajn, ak by si sem pridala fotku, nech si to vieme cele lepsie predstavit a lahsie ti aj budeme odpovedat

papulienka48
22. máj 2017

Nebude to pôsobiť lacno neboj, videla som teraz veľa fotiek,že baby boli takto na svadbe. Kúp si k tomu ešte nejakú veľkú kvetovanú čelenku a budeš to mať super uvidíš. Skús si do toho kúpiť biele body aby sa ti to nevykasalo von zo sukne a potom už nebudeš mať žiadny problém 🙂

nikola001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka_puska
autor
28. máj 2017

zienky, len top bude biely, tukna MIDI, kvetovana - ale nemam este vybrate aka ☹ pridavam fotku, pre inspiraciu, nechcem ale bielu suknu s kvetmi, skor v nejakej inej farbe 🙂

zuzka_puska
autor
28. máj 2017

zienky, teraz som nasla este taketo troje siat, ktore ma celkom zaujali, dam tu fotky a prosim o radu ktore su podla vas naj....Mne sa najviac pacia tie staroruzove volne, nemam rada opnute veci... Ale vsetky su pekne, neviem sa rozhodnut 🙂 k tym staroruzovym by som zvolila asi vyraznejsie doplnky, velke nausnice, lodicky nejake vyrazne...

misinka0611
28. máj 2017

Nemusi to pôsobiť lacno ak si zvolis dobrú latku a dobrý vzor a hlavne je to , aby si sa na svadbe cítila pohodlne.

ella2015
28. máj 2017

@zuzka_puska tak ja by som brala tie staroružové projemné voľné

ajko
28. máj 2017

Mňa osobne tiež hneď na prvý pohľad oslovili tie uprostred. Sú krásne.. a áno, veľké náušnice k nim budú super!

snehuuulienka
28. máj 2017

@zuzka_puska záleží od typu postavy,ak máš peknú postavu,najviac sa mi páči tá kvietkovana sukňa s bielym topom,túto kombinaciu Ti odporúčam na svadbu a nie nebude to vyzerať lacno,ale exclusiv😉a to sa mne vôbec kvietkovane veci nepáčia,nuž teraz je to módne na svadbách,a áno oslovilo ma to najviac☺

sense
28. máj 2017

Tak tie stredne sa mi nepacia a to mam taku farbu rada, prve avtretie su pekne ale tie oisledne ma zaujali najviac

snehuuulienka
28. máj 2017

@sense ani mne sa tie prostredne vôbec nepáčia,práve tie mi prídu gýčové a lacne

monikaferkova
26. jún 2017

Prosím poraďte kde kúpim peknú midi sukňu dakujem

stella2x
27. jún 2017

@monikaferkova dadoo.sk

monikaferkova
27. jún 2017

Vie niekto prosím o nejakej stránke kde sa dajú objednať lacne a krásne midi sukne?Dakujemmoc###pekne###

deti95060810
27. jún 2017

záleží aj akú maš postavu....Kočka na obrázku má postavu super, tak aj šaty na nej vyzerajú pekne....ružové šaty sú pekné, aj tie šatočky predtým - len pekne ukážu na štíhlej postave....

monikaferkova
28. jún 2017

Ale ja nechcem konkrétne tie šaty ako sú tu aj ine môžu byť len midi

mariarepkova
18. máj 2018

@zuzka_puska , prosím Vás , kúpili ste vtedy tie voľné šaty?